zdenur

okres Vsetín

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 7.12.2018  09:37

Omáčka okolo mi přišla málo dotažená, což je škoda, protože myšlenka je skvělá. Ze závěru jsem byl zklamaný.

• 7.12.2018  09:34

Výborný scénář a prolínání žánrů. Všechno mi to ze začátku přišlo jako komedie, ale když šlo do tuhého, byl jsem z toho hodně rozhozený.

• 5.11.2018  10:20

Závěr byl dobrý, uspokojivý, uzavřený. Tak jak to mám rád. Bohužel zůstal zastíněn lepšími předchozími epizodami.

• 1.11.2018  07:33

Začínám se bát, že seriál bude mít už jen sestupnou tendenci. Je super, že bylo vše objasněno, ale v záři předchozích dílů jsem nebyl s mnohými verzemi spokojený. Myslím, vím, že tvůrci měli na víc. Každopádně, hodně silné, dojemné poslední momenty matky, kdy jsem na ni zcela změnil názor.

• 31.10.2018  11:25

Z epizody mi v hlavě zůstaly dva momenty. Klepání na dveře, a později klepání na všechno. Perfektní strašidelný moment, kdy slabší povahy určitě zarývají nehty do sedačky. Pokud ne, určitě je z té sedačky zvedne lekačka o pár minut později. Druhý moment byl ten, kdy se Theo omlouvala. Výborně podané, zahrané a perfektní popis smrti a strachu z ní. Na druhou mám strach z následné cesty všech zúčastněných za jediným cílem. Snad z toho vzejde nějaké rozumné rozuzlení.

• 29.10.2018  06:46

Epizoda ubírá na tempu. Zajímavější částí je spíše historická linka, která useknutým závěrem konečně slibuje rozuzlení. Při bourání zdi jsem si konečně všimnul ducha v pozadí, předtím to byly jen pohybující se sochy. Na YT jsem se podíval na seznam dílů, které jsem zatím viděl, a úplně mě zarazilo, kolik jich v seriálu je. Opravdu na každém rohu. Ve finále mi to úplně rozhodilo čakry a seriálu to dosti přidává na atmosféře. A mně na ostražitosti.

• 28.10.2018  19:29

Po předchozím díle dost velká změna. Děj se mění na výbornou konverzačku s dlouhými záběry - nejdelší by měl mít něco kolem 17 minut. Došlo i na horor, opět super vypointované.

• 22.10.2018  10:48

Příběhově hodně povedené představení schopnosti jedné ze sester. Ta originálně otevírá možnosti v dalším ději.

• 22.10.2018  10:44

Před závěrem epizody už moc času nezbývalo. Říkal jsem si, že pokud nebude Nellyina linka uspokojivě uzavřena, jakože asi ne, dost mě to zklame. Ale stalo se něco úžasného. Geniální, skvěle vypointované, dech beroucí, tuhle epizodu řadím k top nezapomenutelným epizodám seriálového světa. Může se směle chytit za ruku s Dexterovou ztrátou a Ozymandiasem. Masakr, erupce v hlavě.

• 18.10.2018  10:53

Děj se ustálil a seriál si drží poklidné tempo. Hororová atmosféra je taková nenucená. Ten styl hororu, kdy ke štěstí stačí mít "divný pocit". Nevyhnu se porovnání se seriálem Six Feet Under, který mi THoHH dost připomíná. Ale to mi vůbec nevadí.

• 18.10.2018  07:34

Velké překvapení. Hodně dobrá atmosféra plná napětí a nepříjemných momentů. Žádné hrůzné lekačky, i když se kolikrát nabízí. Trošku mě zmátlo prolínání dějových linek, ale ke konci už jsem byl jakž takž v obraze. Za mně slušný rozjezd.

• 25.4.2018  06:24

Velice pěkné, k zamyšlení, ale taky hodně nudné. Tvůrci zkusili jiný formát dokumentu, ale mně se to nějak nepozdává.

• 18.4.2018  06:44

Nejlepší díl z celé první série. Hodně silné momenty a uspokojivý závěr. Tímto dílem měl Murder House skončit.

• 18.12.2017  06:48
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Upřímně, děsí mě na jakých hrůzách vyrůstají mé děti. Zlatý medvídek Pú a Kačerov. Přijde mi, že s tím, jak jde dopředu technologie, vyprchá kreativita tvůrců.

• 28.8.2017  06:49
    Temné kouty (2015)

Paráda. Obzvlášť v druhé části jsem skoro nedýchal a moje choť si to vyloženě užívala neboť knihu četla. Vůbec to není taková blbost, jak jsem si myslel. Řeknu to takhle, už dlouho jsme nedali film na jedno shlédnutí, to je jasný důkaz kvality.

• 12.7.2017  07:12

První díl zaujal a upoutal hned od prvních minut výbornými efekty, charismatickými postavami a syrovým podáním. Větší část se sice nese v klidnějším tónu, ale určitě jde o jeden z povedenějších pilotů.

• 25.5.2017  11:29

Závěr první série uspokojivý. Myslím, že ani nemá cenu děj dál rozpitvávat a natahovat dalšími epizodami. Scéna ve vaně, síla.

• 24.5.2017  09:42

Valím oči. Naprosté zjevení v doposavad nemasném, neslaném ději. Za mně přelomová epizoda, pokud si seriál udrží laťku, zas takový provar to snad nebude.

• 24.5.2017  09:38

Epizoda, na kterou každý od začátku čeká. Určitě nesedne každému, protože nejde o rozuzlení, které vás posadí na prdel. Já se klaním spíš k tomu, že to zas tak špatné nebylo. Konec, za který to tvůrci vzali taky nebyl špatný.

• 4.5.2017  13:56
    Kokuhaku (2010)

Hodně mluvení se může jevit jako nuda, ale tady je tomu naopak. Hlasy působí přímo hypnoticky a i přes počáteční škobrtání v dělení na různé kapitoly jde o solidní thriller. Mysteriózní taky, ale v tom japonském, hodně přehnaném stylu. Výborná záležitost!

• 4.5.2017  13:51

Podle mě je dnes nemožné natočit skvělou komedii. V mnoha případech stačí jen shlédnout upoutávku. Přijde mi, že v žánru se celý děj staví vždy na stejném konceptu a už to začíná být poněkud monotónní.

• 4.5.2017  13:47

Obsazení i atmosféra je na úrovni. Škoda přílišného přeskakování v ději. Rozuzlení bylo super, ale moc uspěchané. Pro mě solidní thriller, který jen tak nevyšumí.

• 10.4.2017  12:01
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

První a poslední díly jsou top. Omáčka mezi nimi po stránce kvality celkem kolísá, ale i tak se jedná o výborný seriálový počin.

• 20.3.2017  10:29

Průměr. Jsem trochu v rozpacích a pořádně nevím co si o tom všem myslet. Seriál sjíždí z rozjeté cesty a v závěru na ni opět najíždí. Snad tahle odbočka bude mít opodstatnění v dalším sledu událostí.

• 20.3.2017  10:25

Výborný rozjezd. Téma cestování časem mi vždycky učaruje a konec, za který to vzala tato série je hodně zajímavý. Zasazení i zpracování minulosti je kouzelné. Jen mi nesedělo to zaměření do politiky, ale závěr naznačuje, že jen o Kennedym to celé nebude.

• 11.3.2017  19:23

Něco nepopsatelného.,

• 13.1.2017  22:18
    Mělčiny (2016)

Je na co se dívat.

• 31.10.2016  11:11

Série začíná dost opatrně. Nedává tušit co se bude dít a jakým stylem se bude děj vyvíjet. Závěr dává tušit, že kromě záporáka se tentokrát bude vyvíjet i Dexterův svět.

• 31.10.2016  11:10

K plnému hodnocení chybělo málo. Zkazily to různé momenty, u kterých jsem kroutil hlavou s myšlenkou "až moc velká náhoda". Balonkové finále tomu taky moc nepřidalo. Každopádně rozuzlení a hlavně shledání u rodného domu; jeden z nej momentů.

• 31.10.2016  11:09

Famózní scéna na místě činu v hotelu a rozuzlování toho, co se stalo v minulosti.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18