zdenur

okres Vsetín

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 29.4.2020  10:12

Už jsem začínal mít obavy nad kvalitami tohoto seriálu, když v tom přišla seance a musím uznat, že takhle povedenou jsem neviděl od Drag Me to Hell!

• 20.3.2020  07:07
    Ivan (2017)

Šedivá deprese na slovinský způsob. Snad nikdy jsem u filmu nepociťoval takovou tíseň. Je hodně detailní už od prvních minut, přes které jsem měl dost velký problém se vůbec prokousat. Myslím že tvůrci se takto snažili co nejvíc vykreslit pouto mezi matkou a dítětem, kdy vám pak na základě dalších rozhodnutí hlavní hrdinky zasazují ránu za ránou. V závěru jsem byl doslova zpráskaný a čekal na ránu z milosti, která přišla v podobě finále, u kterého jsem nedýchal. Taky nebudete. Dýchat ani litovat toho času..

• 10.3.2020  06:51
    Outsider - Must/Can't (E10) (epizoda) (2020)

Nějaký ten seriál se zmrveným koncem už jsem viděl. a že jich není málo, ale tady je to trošku jinak. Outsider začal excelentně, postupně ztrácel, v závěru se stal nesnesitelně natahovaným a nakonec vyšuměl do prázdna. Snažím se v těchto případech hledat aspoň nějaké pozitivum, ale tady nenacházím, opravdu jde jen o festival ztraceného času.

• 25.2.2020  09:50
    Outsider - Foxhead (E08) (epizoda) (2020)

Tady jde v podstatě o to, jestli se dokážete naladit na takový malý žánrový kotrmelec. Mně to moc nejde, asi i proto, že jsem nevěděl o zápletce zhola nic předem. Lidi tady mají extázi, když po hodině tahanic na konci žere borec jelena, ale mně toto po atmosférických bombách z prvních dílů přijde jako cesta do hrobu.

• 24.2.2020  06:37

Strašně vtipné, ale zároveň strašně blbé. Poutavé, přesto trapné. Člověk od člověka - některý z účinkujících je originální, jiný recykluje. Vybere si ale každý.

• 21.2.2020  08:11

Super, pastva pro oči, audiovizuální orgie. Sexy Alita má jiskru, šmrnc. Neokoukané prostředí sympatické obsazení a pak, uprostřed toho všeho, když čekáte, že to všechno začne.. Konec.

• 18.2.2020  09:49
    Pepa (2018)

Když už člověk narazí na nějaký slušný český film, tak se mu vzápětí nalepí na podrážku nějaký takovýto bizár. To je u nás nějaká povinnost točit ročně minimálně jeden film o debilovi? Ani ne tak vtipné jak tragické, a to mám Suchánka rád.

• 18.2.2020  09:41
    Rány (2019)

Pořádně nevím, co se mi Babak pokoušel sdělit, ale v závěru jsem měl pokřivený úsměv jako Dakotiny zařízlé kalhotky.

• 18.2.2020  08:48

Němci pálí do vlastních řad a vůbec to není na škodu. Opravdu vtipná komedie, které navíc dodává říz německý jazyk. Není nouze o nečekané zvraty a několik opravdu vtipných, až "führerovsky" vzteklých monologů, při kterých hrozí opravdu nebezpečné výbuchy smíchu.

• 18.2.2020  08:41

Neskutečně trapné a drzé dojení peněz bez jakéhokoli originálního nápadu.

• 18.2.2020  08:38

Dobré, což jsem ani nečekal, hodně dobré. Už původní zpracování se mi dost líbilo a modernější háv mu ostudu určitě neudělá. Obzvlášť pozitivně hodnotím tísnivou a znepokojivou atmosféru.

• 18.2.2020  08:33

Oproti předchozím epizodám citelný propad. Začíná to být strašně natahované a tratí na tom atmosféra.

• 3.1.2020  13:47
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

Neurazí. Zaklínačské univerzum znám jenom ze třetího dílu hry a jako laik bych nejspíš ději tápal daleko víc. Dost jsem se ztrácel v časových linkách. Henry je božský a očividně si roli užívá. Dámské obsazení je na tom taky vcelku dobře a multikulturalismus snad taky splňuje normy. Závěr bohužel moc nenavnadil.

• 1.1.2020  14:15
    Mechanici z Rust Valley (TV seriál) (2018)

Super oddechovka, příjemní lidi, super hlášky a moudra, hlavně od Averyho. Hodnotím kladně i jako laik, který rozeznává auta hlavně podle barvy.

• 24.11.2019  16:56
    Syn (2019)

Slušný thriller, ale nechává moc otázek a mysl zaměstná i nějaký čas po shlédnutí. Někdy mi to nevadí, ale tady mi ty teorie, které jsem si posléze musel vyhledat, nijak neučarovaly.

• 19.11.2019  06:30
    Fotograf (2015)

Snad nikdy jsem ve filmu neviděl tak dobře zahranou svini. Málková ji zahrála opravdu svinsky. Roden si roli očividně taky užíval. Je škoda, že je film tak rozpolcený. Super mi přišly dialogy a hlavně Saudkovy monology; jsou trefné a vtipné. Na druhou stranu, nad dvě hodiny vyhnaná stopáž je smrtící a hodně scén působí dojmem levné televizní produkce.

• 6.11.2019  09:53
    My (2019)

Intenzivní nášup hrůzy. První polovina si drží laťku dost vysoko a asi u žádného hororu jsem neměl takový pocit úzkosti. Jeden neví, kdo je dobrý, kdo je špatný, Peele se pomazlil s každým detailem. Závěr už dech trochu ztrácí, ale pointa byla dobrá. Chvilku trvalo, než jsem si po rozuzlení figurky na šachovnici popřehazoval a sesumíroval dějové linky, ale ve finále dávám plné hodnocení, což asi neudělá ten, kdo všechno prokoukl už v úvodu.

• 5.11.2019  08:38

Střípky z natáčení. Neurazí, ale ani neoslní. Dozvíte se hlavně, jak bude film legendární a skvělý. Zásadní věc, proč Todd tak zpuchnul, se nedozvíte.

• 24.10.2019  07:05

Divil jsem se, kolik věcí se dá ve vysoké trávě vymyslet. Děj je svižný, napínavý a postupně diváka dopuje novými otázkami. Finále přicházelo ve vlnách a oceňuju, že nebylo nikterak odfláknuté. Na prdel jsem se z něho neposadil, ale drží si průměrnou úroveň s Neflixáckýma Kingovkama.

• 16.10.2019  06:50

Jako osvěta asi dobré. Ale jinak na začátek hodně vlažné. Kdybych si posléze nepřečetl popis seriálu, byl bych v rozpacích, co od toho vůbec čekat.

• 15.10.2019  11:40
    Joker (2019)

Za mně filmová událost roku stojící na geniálním Phoenixovi. Smálo se s ním celé kino, a to dokonce i vraždícím scénám. Depresivní atmosféra Gothamu utužená tvrdými basy a výborné prolínání Batmanským univerzem.

• 15.10.2019  11:32

Tato nostalgií nasáklá tečka s rozhodně nevyrovná seriálové modle, ale nabízí kvalitní tečku za osudem Jesseho po vylétnutí z klícky. Super (víceméně staré známé) charaktery, ponurá atmosféra a odkazy. Krapet natahované, ale důstojné.

• 22.7.2019  20:02
    Vítr (2019)

Zajímavé pojetí, zajímavé osudy lidí a zajímavé téma. Z větru mám asi největší respekt proto na mě dokument působil místy až hororově.

• 10.7.2019  06:43

V seriálech dlouho nepamatuju, kdy by mě epizoda tak upoutala. Tohle mělo švuňk a jiskru. Super hudební podkres, který eskaloval podle stupně vyhrocení situace. Skvělá atmosféra pouti v mlze prořezávané světly reflektorů a úžasný prostřih několika dějovými linkami; všechny stály za to!

• 4.6.2019  06:50
    Pátrání (2018)

Výborné a napínavé drama plné nečekaných zvratů. Až tak, že jsem čekal do konce závěrečných titulků, jestli se ještě něco neprovalí. Jen škoda závěru v roklince, ten mohl být víc promyšlený. Na to jak byla paní vyšetřovatelka pečlivá..

• 14.5.2019  06:26

Přesně tak, jako se bortila Rudá bašta, se bortily moje očekávání při sledování osmé řady.

• 8.5.2019  14:08

U osmé série se u žádné z dosavadních epizod nemůžu vymáčknout. Není to špatné a není to ani dobré. Velice mě mrzí, že u seriálu, který přinesl v celé své historii tolik památných scén, šokujících zvratů a záhadných momentů si v osmé sérii nejsem s to v úterý ráno vybavit nic konkrétního z toho co jsem viděl v pondělí večer.

• 3.4.2019  09:16

Misfits měl dostat ránu z milosti s odjezdem Kelly do Afriky. Některé epizody byly vtipné, ale bohužel kvalita měla tendence sestupné. Konec tomu odpovídal..

• 3.4.2019  08:54

Ubohá kopie předchozí "ecstasy" epizody z raných řad seriálu. Tonoucí se marně stébla chytá.

• 27.3.2019  07:14

Scéna v závěru s vymrdáváním schopností mě tak pobavila, že jsem si málem cvrnkl. Jde vidět, že originálními nápady tvůrci už moc nehýří (sekta, ovlivňování schopností), ale pobavit ještě dovedou.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19