zdenur

okres Vsetín

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 18.10.2018  10:53

Děj se ustálil a seriál si drží poklidné tempo. Hororová atmosféra je taková nenucená. Ten styl hororu, kdy ke štěstí stačí mít "divný pocit". Nevyhnu se porovnání se seriálem Six Feet Under, který mi THoHH dost připomíná. Ale to mi vůbec nevadí.

• 18.10.2018  07:34

Velké překvapení. Hodně dobrá atmosféra plná napětí a nepříjemných momentů. Žádné hrůzné lekačky, i když se kolikrát nabízí. Trošku mě zmátlo prolínání dějových linek, ale ke konci už jsem byl jakž takž v obraze. Za mně slušný rozjezd.

• 25.4.2018  06:24

Velice pěkné, k zamyšlení, ale taky hodně nudné. Tvůrci zkusili jiný formát dokumentu, ale mně se to nějak nepozdává.

• 18.4.2018  06:44

Nejlepší díl z celé první série. Hodně silné momenty a uspokojivý závěr. Tímto dílem měl Murder House skončit.

• 18.12.2017  06:48
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Upřímně, děsí mě na jakých hrůzách vyrůstají mé děti. Zlatý medvídek Pú a Kačerov. Přijde mi, že s tím, jak jde dopředu technologie, vyprchá kreativita tvůrců.

• 28.8.2017  06:49
    Temné kouty (2015)

Paráda. Obzvlášť v druhé části jsem skoro nedýchal a moje choť si to vyloženě užívala neboť knihu četla. Vůbec to není taková blbost, jak jsem si myslel. Řeknu to takhle, už dlouho jsme nedali film na jedno shlédnutí, to je jasný důkaz kvality.

• 12.7.2017  07:12

První díl zaujal a upoutal hned od prvních minut výbornými efekty, charismatickými postavami a syrovým podáním. Větší část se sice nese v klidnějším tónu, ale určitě jde o jeden z povedenějších pilotů.

• 25.5.2017  11:29

Závěr první série uspokojivý. Myslím, že ani nemá cenu děj dál rozpitvávat a natahovat dalšími epizodami. Scéna ve vaně, síla.

• 24.5.2017  09:42

Valím oči. Naprosté zjevení v doposavad nemasném, neslaném ději. Za mně přelomová epizoda, pokud si seriál udrží laťku, zas takový provar to snad nebude.

• 24.5.2017  09:38

Epizoda, na kterou každý od začátku čeká. Určitě nesedne každému, protože nejde o rozuzlení, které vás posadí na prdel. Já se klaním spíš k tomu, že to zas tak špatné nebylo. Konec, za který to tvůrci vzali taky nebyl špatný.

• 4.5.2017  13:56
    Kokuhaku (2010)

Hodně mluvení se může jevit jako nuda, ale tady je tomu naopak. Hlasy působí přímo hypnoticky a i přes počáteční škobrtání v dělení na různé kapitoly jde o solidní thriller. Mysteriózní taky, ale v tom japonském, hodně přehnaném stylu. Výborná záležitost!

• 4.5.2017  13:51

Podle mě je dnes nemožné natočit skvělou komedii. V mnoha případech stačí jen shlédnout upoutávku. Přijde mi, že v žánru se celý děj staví vždy na stejném konceptu a už to začíná být poněkud monotónní.

• 4.5.2017  13:47

Obsazení i atmosféra je na úrovni. Škoda přílišného přeskakování v ději. Rozuzlení bylo super, ale moc uspěchané. Pro mě solidní thriller, který jen tak nevyšumí.

• 10.4.2017  12:01
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

První a poslední díly jsou top. Omáčka mezi nimi po stránce kvality celkem kolísá, ale i tak se jedná o výborný seriálový počin.

• 20.3.2017  10:29

Průměr. Jsem trochu v rozpacích a pořádně nevím co si o tom všem myslet. Seriál sjíždí z rozjeté cesty a v závěru na ni opět najíždí. Snad tahle odbočka bude mít opodstatnění v dalším sledu událostí.

• 20.3.2017  10:25

Výborný rozjezd. Téma cestování časem mi vždycky učaruje a konec, za který to vzala tato série je hodně zajímavý. Zasazení i zpracování minulosti je kouzelné. Jen mi nesedělo to zaměření do politiky, ale závěr naznačuje, že jen o Kennedym to celé nebude.

• 11.3.2017  19:23

Něco nepopsatelného.,

• 13.1.2017  22:18
    Mělčiny (2016)

Je na co se dívat.

• 31.10.2016  11:11

Série začíná dost opatrně. Nedává tušit co se bude dít a jakým stylem se bude děj vyvíjet. Závěr dává tušit, že kromě záporáka se tentokrát bude vyvíjet i Dexterův svět.

• 31.10.2016  11:10

K plnému hodnocení chybělo málo. Zkazily to různé momenty, u kterých jsem kroutil hlavou s myšlenkou "až moc velká náhoda". Balonkové finále tomu taky moc nepřidalo. Každopádně rozuzlení a hlavně shledání u rodného domu; jeden z nej momentů.

• 31.10.2016  11:09

Famózní scéna na místě činu v hotelu a rozuzlování toho, co se stalo v minulosti.

• 31.10.2016  11:08

Díl pomalu odkrývá Dexterovu minulost. Linky ostatních charakterů zde působí dost nuceně. Vztah mezi Dexterem a Rudym se znamenitě vybarvuje, až jsem se kolikrát musel pousmát.

• 31.10.2016  11:07

Pokud si někoho nezískal seriál ani po této epizodě, nemá podle mě cenu se zahazovat s dalšíma. Grand finále s vrahem z chlaďáku je mrazivé až až.

• 31.10.2016  11:05

I když se dívám na Dextera už podruhé, pořád mě mate. Je tady tolik maličkostí a tolik věcí, které jsou jinak než se zdají, že nad tím žasnu jako poprvé. Největší esa sice teprve přijdou, ale i teď se musím smát sám sobě jak jsem naletěl.

• 31.10.2016  11:05

Děj se pomalu prohlubuje. První velká Dexterova zkouška nastává právě teď. Není to sice úplný odvaz, ale napětí z rozuzlení se tady drží do poslední chvíle.

• 31.10.2016  11:04

Linka s imigranty se sice může zdát krapet mimo, ale dává předzvěst něčemu většímu. Za mně poslední díl před definitivním propadnutím kouzlu Dextera.

• 31.10.2016  11:03

Škoda, Halloweenský díl šlo podle mě využít kvalitněji. Celkově šlo o hodně nudný díl. Nejzáživnější linkou tak zůstává Angelův výběr prstýnku.

• 31.10.2016  11:02

Tento díl mi přišel strašně pohádkový, hlavně co se rodinné linky týče. Všechno je v takovém krásném zamlženém oparu. Naopak Dexterovy začátky jsou až překvapivě morbidní. Hlavní zabiják v tomto případě strašný řepák spíchnutý horkou jehlou. Celkově podprůměr.

• 31.10.2016  11:00

Děj se už v druhém díle začíná mírně větvit, a to včetně flashbacků z minulosti může být pro někoho dosti matoucí. Z těchto důvodů jsem si musel tento díl dát na dvakrát a asi i kvůli tomu jsem se u konce přestával orientovat ve jménech. Rozhodně ale nedoporučuji seriál z tohoto důvodu zatracovat a dát šanci minimálně celé sérii.

• 31.10.2016  10:59
    Dexter - Dexter (S01E01) (epizoda) (2006)

Úvod chladný jako psí čumák, stejně jako charakter hlavního hrdiny. Nejde si nezamilovat dokonalé hudební podkreslení. Finální otevření hlavní zápletky mě sice nijak neuzemnilo, ale svůj účel pilot splnil.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17