Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Fantasy
  • Horor

plakát

Love Island (2021) (TV pořad)

Slečny sympatický, kluci nic moc, ale vibe je z toho dobrý. Na to, že je to český, tak to není zas tak strašný oproti jiným shows a dokáže se vyrovnat zahraničním, který taky nejsou tutovka, ale lidi to mají rádi a sledují to. Tuhle show prostě pochopí jen mladší lidi, to samé s originální verzí nebo Too Hot to Handle. Pro starší generace to holt není a ani to nepochopí jako většinu moderních věcí. Jsem spokojen, je to fajn na odreagování.

plakát

Premiér (2019) (TV seriál) odpad!

Větší propadák se už vymyslet ani nedá.

Annabelle 3 (2019)

Atmosféra dobrá 7/10, lekačky 2/10, prožitek 5/10 a všeobecně děj furt jen to a to samý, ale stejně furt koukatelný. Daniela samozřejmě krásnej kus, ale bohužel natolik blbá, aby vlezla do místnosti, kde jí všichni zakázali chodit, ale kdo by to samozřejmě neudělal, kdyby to pro něj znamenalo, že uvidí svého otce. Po luxusní 1 a průměrné 2 jsem čekal slabší díl, ale nakonec to bylo v některých částí docela dobré. Každopádně doufám, že nepřemýšlí o dalším dílů, kde by to začínalo zase tím, že by dcera Mary a toho kluka opět otevřela komodu s Annabelle a neopakovala se to celé znovu dokola. Už by to chtělo natočit něco nového, co by postrčilo hororové filmy hodně dopředu.

plakát

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Oh.. wow! Na takový film s takovou tématikou jsem čekal už hodně dlouho. Výjimečně, byl film lepší, jak trailer a to se málokdy vidí. Asi bych si nedokázal představit tenhle film bez Charlieho Hunnama. Skvěle do toho pasuje. Jsem více jak spokojen.. Skvělé herecké výkony, atmosféra, propracování. A hlavně.. neskutečně výborný soundtrack! 85%

plakát

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Když jsem viděl, že má něco takového vyjít, tak jsem si říkal.. ,,Prosím, ať to nezkazí.." No.. Rozhodně to nepokazili, ale furt to mohlo být lepší. Nicméně jsem víc jak překvapen, co do toho dali. Skvělá nostalgie a jsem rád, že jsem se na tenhle film koukl.. Opět mi to osvěžilo paměť. Ach.. kéž bych našel taky takovou hru a mohl zažít takové skvělé dobrodrůžo! 70%

plakát

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Ačkoli mě bolí po dokoukání filmu hlavu z toho, jak jsem musel zaznamenávat veškeré momenty, tak musím říct, že je to naprostá bomba. Barvičky tam a tam a má tu i takovou určitou přeplácanost. Mohli to trochu zmírnit. Draxovi citlivé bradavky, naprostá roztomilost a nevinnost Groota tomu nesměli chybět! Film naplněný velkým množstvím humoru, ale také i smutku. Za mě obrovské plus a přeji hodně štěstí ve Vol. 3. Doufám, že si nezkazí takovou skvělou sérii. Skončit se má přeci v tom nejlepším.

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. - Best Laid Plans (2018) (epizoda)

Už o něco zajímavější a záživnější díl než předchozí! Tohle jsem si užíval. Bylo krásné vidět u Kasiuse ten vztek, smutek a beznadějnost.. Avšak na konci ta věštkyně? Mám takový tušení kdo to je, ale už se těším na další díl, až si budu 100% jistý.

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. - The Last Day (2018) (epizoda)

Tento díl byl docela nudný, ale ty časové linky a vzpomínky Robin a Melindy byly úžasné. V nějakých chvílích jsem se docela divil a chvíli mi i trvalo, než jsem to pochopil. Je třeba se na to velmi soustředit a postřehnout každý moment.

Pasažéři (2016)

Já jsem tak průměrně spokojený.. Nečekal jsem to ani lepší a ani horší. Od začátku až do konce to bylo velmi zajímavé, napínavé a velmi komické. Samozřejmě, že tam nesměla chybět pořádná kost, kterou by každý na jeho místě určitě také oživil a užíval si s ní do poslední chvíle. JLaw se opravdu do takových filmů hodí. Jsem rád, že zrovna ona zaujala takovou pozici. Přiznejme si.. Kdo si to pustil hlavně kvůli tomu, že tam hraje JLaw? Určitě někdo jo. Celý film jsem se užíval, avšak po shlédnutí filmu s bratrem jsem byl koncem úplně zaskočen. Hned první věta co padla z mých úst byla: ,,To jim jako nevyšel rozpočet na konec filmu?" Ale tak.. film jsem si užil. A proto dávám 80%

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. - Together or Not at All (2018) (epizoda)

Opět pořádně nadupaný díl. Konečně se bude něco odehrávat i na Zemi. Nemám co vytknout. Jsem rád za další sérii. Je neuvěřitelné, kolik toho dokážou ještě vymyslet.. Ten námět je opravdu zajímavý. Furt je tam něco nového a taky to, co mě dokáže pokaždé překvapit. Jako například ten konec, to jsem čuměl s vykulenýma očima a otevřenou pusou.

Ovládací panel

Fanklub