Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Komedie

plakát

Květina zaslíbená rannímu loučení (2018)

Výborný fantasy anime film, který nešetří s dobrými postavami a emocemi. Rozhodně jeden z nejunikátnějších anime snímků za posledních pár let.

plakát

Avengers: Infinity War (2018)

Celkem fajn, ale naprosto overrated film. Je tolik lepších Marvel filmů, které jsou v kvalitách mnohem lepší, ale mají o tolik horší hodnocení. Postavy sice na konci umírají, ale v dalším díle zase ožijí a celkově jejich smrti nemají žádnou váhu. Spousta postav se chová proti jejich charakteristikám a ještě k tomu úplně debilně. U některých pasážích jsem dost usínal. Marvel se s postupou času snad s kvalitou jejich filmů zhoršuje.

plakát

V.R. Troopers (1994) (TV seriál)

JonTron vám to řekne lépe.

Endless Night (2015)

Říkám si, kde se asi stala chyba, protože tohle je tak 50x lepší jak Yuri on Ice.

plakát

Black Clover (2017) (TV seriál)

Hlavní postava nechutně uřvaná, ale jinak to první epizoda docela přesvědčivá! No, viděl jsem 12 dílů, chtěl jsem tomu dáš šanci, ale zatím to je naprosto průměrný shounen.

plakát

Berserk - Season 2 (2017) (série)

CGI se od minulé série trošku zlepšilo.... na několik dílů, bohužel. Poslední díly a Berserk Armor díl byly.... špatné. Hudba je on point, Susumu Hirasawa je pořád dříč jak špica! Story-telling je docela dobrej, ale s tím, jak jsou všechny postavy udělány ve velice špatném 3D, emoce postav jsou dost zadupány do země. Animace je pořád naprosto příšerná, co si budeme nalhávat. Všechno ostatní docela stojí na nohou. Normálně bych dal nižší hodnocení, ale je to Berserk a přijde mi, že sebrat 2 hvězdičky jen za špatnou animaci je špatné. Snad se někdy Berserk dostane k schopnějšímu animačnímu studiu, rád bych se někdy kouknul na kvalitní Berserk anime, které neadaptuje jen Golden Age arc.

plakát

Charlotte (2015) (TV seriál)

Musím říct, že až do šestého dílu mě to trošinku nudilo a bylo to takové meh. Od šestého dílu se to ale změní k lepšímu, hlavně poslední 3 díly jsou fakt super. Původně jsem si myslel že to je tak 7/10, ale za ty poslední 3 díly a super zakončení to je 9/10. Ahhhh, po dlouhé době jsem viděl anime, které mi na konci dalo takový ten feel, že jste smutní, že to skončilo a že to nikdy nebude pokračovat. Feels bad, man. Ale taky.... Feels good, man.