Masamune-kun no Revenge (2017) (seriál)

Od první epizody bych čekal víc, opening je příšernej, postavy jsou zatím strašně blend a suchý, nic, co zde kdo udělá není uvěřitelný. Ale dostane porci trapnýho "fanservis ecchi shitu", tak co. Čekal jsem něco o hodně lepšího, ale snad se to zlepší. Druhá epizoda už je o hodně lepší. Nakonec docela humorné anime. Několik scén smrdělo spíš cringem (než čímkoli jiným), ale vyskytlo se i pár vážných docela zajímavých scén, které by později zničeny trapným humorem. Celkově mě to zabavilo, nikdy jsem se vůbec nenudil, ale ten konec.... Chápu, že to je dle mangy, která je stále ongoing, ale common, jedna série by pro tohle stačila. Normálně bych dal 3/5, ale přece jen zápletka byla trochu originální a narozdíl od podobných "komedických" anime mě to nenudilo. Takže spíš 3,5/5.

Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)

Kéž bych to viděl jako malej fakan, potom bych se na to někdy v 25ti kouknul s kapkou nostalgie v oku a zjistil bych, že to je vlastně mnohem lepší, než jak si to pamatuju :-)

Hai to gensó no Grimgar (2016) (seriál)

Docela mě zaujal ten styl kresby pozadí, byl dost fajn a celkem origoš. Přišlo mi to do první poloviny nudný a potom to docela nabralo na zajímavosti a poslední dva díly jsem byl dost napjatej, jak to asi kurva skončí a celkově ty poslední dva díly byly o dost lepší jak skoro celý anime. Hudba byla dobrá, zakončení taky, tak tomu dávám 9/10 nebo tak něco. Taky to je lepší jak SAO, samozřejmě :-) :-) :-)

Šinseiki Evangelion (1995) (seriál)

O NGE jsem slyšel, že je jedno z nejlepších anime vůbec. Čekal jsem od toho hodně a snad poprvé v životě jsem dostal víc, než jsem čekal. I když jsem vzal v potaz chválu ze všech stran, mecha žánr nenávidím, ale i tak jsem čekal hodně. Zakončení pro mě bylo originální a celkem zajímavé, ale chápu, že ne každý z toho má mokré trenky. Před dvěma rokama jsem řekl, že anime starší 2000 jsou srance, ale po shlédnutí Cowboye Bebopa a NGE to beru zpátky, kurva, jsem to ale kokot.

Mistři zastavárny (2009) (pořad)

I'm Rick Harrison, and this is my pawn shop. I work here with my old man and my son, Big Hoss. Everything in here has a story and a price. One thing I've learned after 21 years - you never know WHAT is gonna come through that door. meme

Sebevražedný oddíl (2016)

Je to přehypované, ale není v tom tolik Jokera, takže to je celkem dobrý.

Noragami Aragoto (2015)

Celkem fajn episody jenom k zasmání, žádnej příběh nečekejte, bolavou držku jo.

Fairy Tail (2009) (seriál)

Viděl jsem kolem 200 dílů, to bych měl mít asi přehled. No, tohle anime je tak neskutečně nudné a předvídatelné, až je to smutné. Nechápu, jak může mít 82%, když jediná výplň je ještě nudnější filler a fanservice. Lituju, že jsem to dokoukal tak daleko a radši nekouknul na Evangelion nebo Cowboye Bebopa. Po 200 dílech se to příběhově nikam nedostalo, kromě toho, že většina hrdinů oproti ostatním zestárla o 10, potom se stala nějaká ta sračka s olympiádou, která stejně příběh nikam neposune. Jeden arc za druhým je jenom o probojování se do dalšího arcu. Hrdina je strašně sláb, padouch strašnej silák, nakonec dostane pan Succu Dregnyl neskutečnej power up a dokáže porazit záporáka, protože SÍLA PŘÁTELSTVÍ, což dává rozum. Padouši jsou tak směšní, že to ani není možný, nikdo za celou délku seriálu neumřel, ba i postavu, co umřela před začátkem seriálu se prostě revivela a vlastně se nic znova nestalo. Nejhorší populární dlouho vycházející shounen, jediná věc, co je dobrá, je soundtrack, kterej je neskutečně repetetivní a kdokoli říká, že tohle je nejlepší anime...KYS. Takhle shit taste můžou mít jenom největší plebové.