MrEddie

David Hoffmann

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 17.3.2021  16:00

Slušný Slasher, kde jsem se bavil. Tři hvězdy.

• 17.3.2021  15:54
    Torzo (1973)

Totální zklamání. Koupil jsem si to na Blue Rayi a čekal jsem od toho více. Hodinu jsem se nudil a teprve posledních 30 minut bylo dobrých. Blue Ray je v bazaru za směšnou cenu.

• 1.5.2020  08:29

Snad v nejhnusnějším městě Německa Duisburgu, přivede puberťačka Katja Schimiho,na kokainovou spojku. Jedna z těch lepších epizod, ale na 3 hvězdy to není. 2,5 hvězdy.

• 1.5.2020  08:08

Vadil mi dabing Jiřího Batošky. Skvělého Nicholsona má dabovat Alois Švehlík. Jinak dobrý film. 3 hvězdy.

• 20.4.2020  07:42

Golfista to nemohl napsat lépe. Po druhém shlédnutí, po 18-ti letech, jsem musel změnit hodnocení ze tří na dvě hvězdičky. Průměrný příběh, druhá půlka zdlouhavá, málo anglického humoru a málo mého oblíbence Michaela Madsena. Za mě nejslabší bondovka s Brosnanem. DVD jde do bazaru a na aukro.

• 17.4.2020  08:16
    Ozark - Série 3 (série) (2020)

Líbí se mi to čím dál tím více. Rozhodně to má vzestupnou tendenci. Jen tak dál.

• 24.1.2020  15:34

Nechápu kladná hodnocení. Pro mě další katastrofa. Další film o ničem. Totální festival nudy. Bez invence, bez nápadu, humoru. Bez děje. Tarantinovi dávno došla šťáva. Poslední film co se mi líbil byl Kill Bill. Po Bastardech, Djangu a Osmi hrozných další totální zklamání. Dávám hvězdu za vynikající soiundtrack a hvězdu za výpravu.

• 17.11.2019  12:03
    Ve stínu Berlínské zdi (TV film) (2013)

Jsou lepší dokumenty o Berlínské zdi a Stasi, ale pořád to stojí za vidění. Je neustále zapotřebí připomínat nové generaci co to byl komunismus a jeho zvůle. Stasi byla strašná a její "metody" horší než KGB. Zajímavé je, že podobně jako po druhé světové válce nebyl zájem pronásledovat a trestat nacistické zločince ze strany úřadů, tak stejně nebyli trestáni příslušníci Stasi po pádu Berlínské zdi.

• 10.11.2019  08:24

Je to nostalgie. Hodně upovídané. Nic moc se neděje. Duisburg je hnusný město ve kterém Schimiho kamarád Hollai pracuje v utajení pro místního mafiána. Po dvou letech se vrací zpátky do policejního sboru a Schimi s Tannerem si nejsou jistí, jestli nepracuje pro obě strany. Schimi je bezva polda a navíc si v hospodě dá českou Plzeň. A to potěší. Dvě a půl hvězdičky.

• 8.11.2019  08:31
    Ďábel od vedle (TV seriál) (2019)

Fantastický dokument, který jsem zkouknul na jeden zátah. Zvěrstva proti lidskosti se musí trestat za všech okolností a v každém věku. A monstra mají právo na obhajobu. V tomto případě byl obhájce Sheftel terčem útoků židovské komunity, ale zhostil se svého úkolu s židovským humorem. Patří k velice zajímavým postavám dokumentu. Další zajímavostí je nespočet fašistických zločinců, v pohodě žijících v USA jen proto, že byli anti-komunisté a podíleli se na vývoji zbraní hromadného ničení. Netflix opět odvedl vynikající práci.

• 1.11.2019  15:31
    Lovci hlav (2011)

Po přečtení románu od Joea Nesba jsem si okamžitě sehnal tento film a paráda. Velmi zdařilé ztvárnění knižní předlohy. Jasně, že je to seversky ujeté a místy přehnané, ale stojí to za vidění. Kniha je taky báječná a přečtete ji jedním dechem.

• 5.10.2019  18:47

Moc hezký komentář od Enšpígla. Také jsem na seriálu vyrostl, nicméně tato epizoda patří k těm slabším. Z dnešního hlediska je ale zajímavá tím, že se zabývá emigrací čmoudů z Turecka a jejich nelegální činností. Komunisté nám na seriálu chtěli ukázat, jak je Západní Německo strašné, plné zločinu, prostituce a hnusných Němek. Nicméně jsem si seriál oblíbil a postava Schimiho a Tannera patří mezí nejlepší policejní parťáky. Skvělý dabing pana Švehlíka a Moravce zvedá kvalitu seriálu.

• 29.9.2019  10:49

Velice zajímavý dokument, který mohl být rozsáhlejší a lépe zpracovaný. Proto čtyři hvězdy. A ne pět. Rinova žena byla opravdu kočka. Sexuální orgie, kterých se pár v 70.let v USA účastnil,museli stát za to....

• 29.9.2019  10:09

Konečně je to tady. Řekli jí to! Ví to !!! Paige to ví! A neví co s tím.. Těším se co bude dál. Další super epizoda.

• 29.9.2019  10:05

Jak řekla stařenka v epizodě: "Lidé, co říkají, že něco dělají pro obecné dobro, většinou dělají zlo..." Je to tak. Elizabeth je precizní zabiják, přesvědčená , že komunistická ideologie je ta správná. A navíc je neuvěřitelně sexy. A to v jakémkoliv přestrojení. Vražedná kombinace. A přesto jí a Clarkovi, z nějakého důvodu, fandíme. Vynikající seriál.

• 29.9.2019  09:47

Další vynikající epizoda. Líbilo se mi jak Clark, ateista, využil náboženství aby nemusel mít sex s Kimberly.

• 20.9.2019  11:07

Mrazivá scéna s "úklidem" Annalis, Příjezd Sovětské uprchlice Zinaidy, co miluje americké čokoládové tyčinky. Sledování agentů CIA a zároveň obava býti sledován agenty CIA. Další vynikající epizoda u nás nedoceněného amerického seriálu v produkci Stevena Spielberga a jeho produkční společnosti Amblin.

• 20.9.2019  10:58

Vynikající start třetí série. Centrum tlač,í aby se Paige stala další generací "Ilegálů". Zuří válka v Afghanistánu a k tomu umírá Brežněv. Elizabeth se málem podaří získat seznam agentů CIA , kteří pomáhají afghánským povstalcům. Obsazení Franka Langelly v roli Gabriela seriálu jen prospělo.

• 7.9.2019  08:53
    McMafie - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Největší slabinou seriálu je nemastný neslaný James Norton. Jinak velice dobrý start seriálu o mezinárodním zločinu bílých límečků. Děj se zaměřuje na problematiku ruských oligarchů, kteří pod Putinovým tlakem opustili Rusko a usadili se ve Velké Británii, kde jsou trnem v oku pro celou společnost. Tvůrci si nebrali žádné servítky a ukázali přímo na ruské židy, kteří se usadili po celém světě s nakradenými penězi z bývalého Sovětského svazu. První díl je velice věrohodný.

• 1.9.2019  14:57
    John Wick (2014)

Verbal to napsal perfektně. Absolutně slabý B film. Jedna až dvě hvězdy.

• 31.8.2019  18:14

Nejhorší film s Rutgerem Hauerem.

• 30.8.2019  11:03
    Dvojčata (1988)

Nechápu všechna negativní hodnocení. Pro mě nostalgie. Příjemný oddychový film na který se vždy rád podívám. Arnold není žádný herec ale o tom film není. Je to prostě pohodovka, kterou drží Danny De Vito. Tři a půl hvězdy.

• 21.8.2019  09:30

Absolutně souhlasím s golfistou. Velmi dobrý film. Zajímavý a napínavý od začátku do konce. Také se člověk dozví něco z historie. Prostě se mi to líbilo a to nejsem fanoušek Toma Hankse. Za to se mi líbila francouzská herečka Audrey Tautou, která ve třiceti letech vyzrála v sexy brunetku a je považována za nástupkyni Sophie Marceauové. Nechápu negativní komentáře o režii nebo vizuální stránce filmu (POMO). Šifra mistra Leonarda není umělecký film, ale standartní hollywoodský blockbuster. Tři a půl hvězdičky.

• 7.8.2019  17:51

Báječná epizoda. Psychiatr Freedman přijíždí znovu do tábora. Radar má problém s korejským simulantem. Freedman dávno pochopil že v MASHi nic moc nezmůže. Hraje s ostatními karty, pije gin a užívá si. Ale až do okamžiku než se pacient pokusí zabít idiota Franka za to, že ho chce poslat zpátky na frontu.

• 7.8.2019  17:41

Major Houlihanová se ožrala jak prase a chce vypadnout z tábora. Dokonce nazvala Franka "Kuním ksichtem". Velmi dobrá epizoda druhé série.

• 7.8.2019  17:39

Frajer 42 to nemohl okomentovat lépe. Také se těším na další sérii. Nicméně na originální Narcos to nemá.

• 5.8.2019  16:48

Nejlepší epizoda první série.

• 4.8.2019  14:42

Film jsem si půjčil na Apple TV za 39,-. Důvodem byl herec Jeffrey Dean Morgan, který mě mile překvapil v roli Negana, super záporáka v seriálu Walking Dead. Slušně odvedená práce. De Niro hraje svůj standart. Je vidět, že bere cokoliv kvůli obrovským alimentům, co musí platit. Dá se to jednou vidět. Dva a půl hvězdičky.

• 2.8.2019  09:37
    Poslední kapitulace (TV film) (1987)

Blíží se konec 2.světové války. Část Němců se vzdala. Část Němců se vzdát odmítá. A jestli ano, tak pouze Američanům ze strachu před Sovětskými lágry. Totálně nepřehledná inscenace, kde se divák úplně ztrácí. Za zmínku stojí obsazení Josefa Laufera v roli jednoho z amerických vojáků.

• 2.8.2019  08:34

Závěrečná epizoda 1.série. Cheryl si vybírá mezi Garethem a Normanem. Dva páry na dovolené (spelování). A na závěr bloopers.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7