Woodstock (1970)

Co mě osobně hodně bolelo a mrzelo, že jsem neměl možnost vidět v tomto dokumentu legendární skladbu White Rabbit od Jefferson Airplane. Naopak ve mě úžasný dojem nezanechala ani Joplin nebo Hendrix, ale pro mě do této doby zcela neznámý zpěvák Arlo Guthrie - Coming to Los Angeles a Country Joe. Z jeho písně mi šel mráz po zádech po tom, co se diváci postavili a zpívali jako jeden člověk jeho protivietnamský song. Bylo fantastické shlédnout jak bylo pro všechny důležité, že se toho mohli zúčastnit. 8/10

Iron Man 2 (2010)

Pí*ovina roku. Bez slitování jeden z nejhorších filmů jakej jsem, kdy viděl. Favreau je nejen průměrný režisér, ale také jak můžeme zjistit velice špatný herec. Sam Rockwell mě nehorázně zklamal. Po sympatickém výkonu v MOON se nechá takhle hloupě zazdít. Neskutečně směšná role. Herecky nejlepší je jednoznačně Rourke. Jenže pravdou je, že padouši se hrají vždy o něco snadněji. Co bylo v jedničce vtipné je v pokračování naprosto lacinné a trapné. Myslel jsem, že horší komiksovou a komerční věc od SPIDERMANA 3 a TRANSFORMERS 2 už neuvidím, ale ejhle...zklamání je mírné slovo. Hlavně už žádné další pokračování!!!Nutno na závěr podotknout, že se omlouvám. Komentář totiž píšu ještě s relativně chladnou hlavou a odstupem, protože mi nešel internet, jinak by to tahle sračka schytala zřejmě ještě víc. ;)15%

Phar Lap: Národní hrdina (1983)

Nádherný film. Prožíval jsem to tak, jako u žádného jiného snímku dlouho ne. Herci jsou úžasní. Jejich neznámé tváře kombinované se skvělým výkonem Vám musejí imponovat. Překrásné prostředí Austrálie, dostihů a koní. Určitě jeden z nejlepších sportovních filmů jaké jsem kdy viděl. 83 %

Střet (2007)

Neuvěřitelně slabý a klišovitý film. Gordon je velice průměrný režisér. Nevim, kdo mohl STUCK charakterizovat jako horor. Není zde jedinná hororová scéna. Chudák Mena Suvari...ta dopadla. Moc mě mrzí, že se na tom všem podílel herecky jinak charismatický a skvělý Stephen Rea.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Zatím nemůžu hodnotit, protože jsem viděl pouze Carpenterův snímek Cigarette Burns. Chápu, že tento seriál je pro každého režiséra prestiží a vizitkou. Pro někoho se více zviditelnit a pro někoho ukázat, že nepatří do starého železa. A Carpenter???To je génius!10/10 for me...Cigarette Burns

Ať vejde ten pravý (2008)

Horor se 79% hodnocením=velké očekávání. LET THE RIGHT ONE IN je spíše psychologií, než hrůzu nahánějícím příběhem. První polovinu jsem se nudil. Druhá byla už o něčem jiném. Daleko hutnější a propracovanější. Finále pak fantastické a originální. V rámci evropské produkce se jedná o klenot.

Piraňa 3D (2010)

Jednohubka. Čekal bych od Aji rozhodně víc. Tohle je obrovské zklamání. Naprosto nadutý film. Řekl bych až "moderní béčko". S 3* jdu nahoru jen díky poslední scéně ;) 50%

Zakázaná zóna (2010)

Velice komorní snímek. Čím víc je však skromnější tím je zároveň zajímavější a působivější. Ústřední dvojice je sympatická. Prostě jim fandíte. Chápu, že hodně lidí muselo být zákonitě zklamáno. Příšery nebo monstra zde nehrají tak docela prim. I tak je tato cesta z jednoho koutu do druhého napínavá a filmový fanda se u ní rozhodně nudit nebude. Přirovnal bych MONSTERS například k MOON. 75%

Machete (2010)

Těšil jsem se moc. Jenže mnoho povyku pro nic. Životní role herce za zenitem Dennyho Treja a návrat béčkaře Seagala je fajn. I když při záverečném fightu Vám lehce musí naskočit úsměv na tváři, když vidíte oba obtloustlé borce proti sobě. Machete nabízí to, co mnoho diváků očekávalo. Hromadu kulervoucích scén, krve, ženský a děvky na každym rohu a jednoduchý děj. Rodrigueze mám rád pokud netočí dětské blitky tipu Spy Kids,ale trailer na samotnou Machetu i Planeta teror jsou na jiné a lepší úrovni, než tento film...60%