Britrik

okres Chrudim

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 1.1.2018  19:11

Dejte klaunovi hrát charakterní roli a nikdo ji nezahraje lépe. U nás třeba Bolek Polívka, v Anglii Rowan. Opravdu, moc dobré. Moc.

• 29.12.2017  08:56
    Bright (2017)

Jednu hvězdičku za originální nápad. Nic víc mne fakt nezaujalo.

• 17.12.2017  19:42

Genderově a rasově vyvážený cukrkandl. Kdeže staré, dobré díly jsou?!

• 14.12.2017  14:05

Jako primární problém nevidím v tomto případě nízkou mzdu nebo "podřadnou" práci - jednak žádná práce není podřadná a druhak za job, který zvládne cvičený šimpanz - nekvalifikovaný pracovník - nelze chtít třicet táců výplatu. Problémem je porušování zákoníku práce.

• 11.12.2017  07:56
    Godless (TV seriál) (2017)

Další feminstická srágora okořeněná o notnou dávku lesbické "lásky". Fakt je nutný cpát sodomii do každé ptákoviny?

• 7.12.2017  13:23

Autor dokumentu by si měl nejlépe několik uprchlíků nastěhovat k sobě domů, případně se dovzdělat v otázkách islámu. Dokument jako takový ukazuje, že největší hrozbou nejsou voliči Dělnický strany. Totalitu naopak budují liberální městští levičáci. Za povšimnutí stojí, že účinkující lesba o sobě hovoří jako o někom, kdo není normální, respektive říká "Kdybych byla normální". I takový člověk chápe, že nedělá něco normálního, přirozeného...

• 8.11.2017  20:45
    Wonder Woman (2017)

Feministická sračka.

• 8.11.2017  08:37

Vizte komentář od "raimi". Vidím to hodně podobně.

• 1.11.2017  13:46
    Endeavour - Série 4 (série) (2017)

Kvalit první série sice nedosahuje, ale není ani tak nepovedená, jako série třetí. Po dlouhé době skutečně vynikající kousek z Velké Británie. Už teď se těším na pokračování.

• 1.11.2017  08:26
    Tom of Finland (2017)

Jistě, jistě, ubozí sodomité TOLIK trpěli, takže jim je nutno věnovat každoročně několik filmů (paralela s "holokaustem" je evidentní), aby náhodou bílý, heterosexuální, křesťanský muž nezapomněl namazat sobě hovna na hlavu a chodit kanálama pro příkoří působené těm dobrým, skvělým teploušům. Ach ano, jen krůček již je od doby, kdy další zvrácenci - pedofilové (jaký to eufemism!) počnou vyžadovat obdobné filmy a vyvíjet obdobný tlak na společnost. Další Overtonovo okno se pomalu otevírá. http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=2776

• 27.10.2017  15:56
    Blade Runner 2049 (2017)

Blyštivější nudu aby člověk pohledal.

• 6.10.2017  20:32
    Wind River (2017)

Ten film je obyčejný. A tím, jak je obyčejný, je i výjimečný. Nedává odpovědi na otázky, které bychom možná chtěli. A to oceňuju.

• 3.10.2017  16:49
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Strašlivě, ale strašlivě sprosté, nekorektní a úchylné (všemu domninuje asi Rick okurka). Ale také extrémně vtipné a chytré.

• 25.9.2017  08:57
    Boj o těžkou vodu (TV seriál) (2015)

Nebylo to špatné. Historicky nejspíše přesné, postavy správně lidské (žádný vyložený záporák nebo klaďas).

• 27.8.2017  08:43
    Wakefield (2016)

Je to zvláštní film, jemuž by spíše slušel buď seriál, nebo delší stopáž. Mnohé úvahy a monology hlavního "hrdiny" nelze neodsouhlasit - jak křehký je rodinný život, jak málo stačí, aby člověk podlehl. Přesto šel děj až příliš rychle kupředu a artový konec mne opravdu nepotěšil.

• 5.8.2017  09:17
    Wallander (TV seriál) (2005)

Tenhle seriál je výtečnej v tom, že "zločinci" tu nezřídka bojují proti rozkladným liberálním tendencím Švédského království. Namátkou - náboženští "fanatici", kteří odmítají děti ze zkumavky a chtějí vyhodit do luftu kostel, v němž se koná "svatba" dvou buzen (za předsednictví "farářky"). I s buznama uvnitř. Normálnímu člověku zkrátka nemůže něco takového být nesympatické. Potíž je v tom, že sám Wallander je také sympaťák, jeho dcera už méně.

• 22.6.2017  08:16
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Tento seriál rozdělí už rozdělené - na ty, kdo Vladimíra Vladimíroviče berou i s jeho chybami. Dobře ví, že lepšího státníka, který by byl hrází západní degeneraci, "hodnotám" plným sodomitských svazků, bezbožectví, petrodolaru, hnijícího liberalismu a souvisejícího, ve světě nenajdeme. Ne, nechci žít v Rusku. Nu a pak tu máme ty z druhé jamky - kvičící liberální svoloč nasávající kávičku, cpoucí se hambáčema, jež má orgasmy z každé povedené svatokrádeže pusinek, pochodu buzen po Praze a slabých, nevyhraněných politiků, kteří se nechají ovládat neziskovkami a nikým nevolenými komisaři tam v Bruseli. Za seriál díky. Člověku je hned jasné, proč jsme v takové řiti, v jaké jsme.

• 21.6.2017  08:01

Nejzajímavější část příběhu předvádějí oba androidi. Hezký důkaz toho, že člověk ve svých pokus tvořit život, vytvoří něco ještě horšího, než je on sám. A ten jeho výtvor pak je schopen tvořit pouze démony.

• 5.6.2017  08:39
    Šakal (1973)

Skvělý film. Ta atmosféra starých časů před všemocným a všešmírujícím internetem, kamerami, drony... Nelze si též nepovšimnout, že Paříž...vlastně celá Francie byla BÍLÁ.

• 30.5.2017  09:06
    Vysvobození (1972)

Tohle už dneska nikdo nenatočí tak, aby to nepůsobilo trapně.

• 23.3.2017  11:07
    Brimstone (2016)

Tak si shrňme, co tento EVROPSKÝ western přináší. Sadistického, pedofilního "kněze" (vskutečnosti kazatele, ale narážka je samozřejmě jasná), jenž nenávidí ženy a nesmírně rád je týrá. Muži jsou zde zobrazeni jako podlidé, ženy obraz vznešenosti, lidskosti. Pokud tento biják nevznikl za spolupráce států jako Nizozemí, Francie, Německo, Belgie, Švédsko a Velká Británie, sním svůj skalp s octem a cibulí. A on vznikl! Není totiž náhoda, že se těch několik liberálně-feminofašistických hlav sešlo v zemích, kde liberalism a antikatolicismus zahnívají nejvíce. Kdákání o vyvedeném "westernu" chápu. Je třeba se ujistit, že stojím na té správné straně barikády.

• 20.3.2017  12:32

Film překvapivě funguje i jako zcela dospělácká podívaná. Vtípky jsou tu lepší, tu horší, ale obecně moc dobré. Na správných místech se dojmete, strach o hlavní postavičky se též dostaví. Příjemné, ale ne překvapení.

• 1.3.2017  08:33

Hodně kvalitní kousek s minimem herců. Nevadí-i vám trošku detailnější seznámení se s lidskou anatomií a znáte-li historii Nové Anglie, film pro vás :)

• 15.2.2017  16:59
    V sedmnácti (2016)

A jestli oba nevystřídali cca pět stovek jiných análních přátel, teplí se spolu až do dneška. Možná nakonec adoptují i miminko! Hnusná propagace sodomie, tak typická pro zpohanštělou, degenerující Evropu.

• 14.2.2017  08:41

Jestli není špionem Martin, tak asi nikdo :)

• 5.2.2017  09:01
    Kinematograf (2009)

Prvoplánovitá citová vydíračka. Ne, děkuji.

• 1.2.2017  10:50
    Mlčení (2016)

Zdejší hodnocení mne nepřekvapuje. Jak mohou film o víře, jež vede i k sebeobětování, pochopit lidé, kteří by nezemřeli absolutně za nic. Házet perly sviním se nemá. Nebudu proto niterná slova o spirituálním zážitku vkládat mezi kupu hoven, jež, snad dopuštěním Božím, mají lidskou duši.

• 31.1.2017  08:33
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Není to špatné. V roce 82 jsem se též narodil a moc si toho nepamatuju, ale ty reálie vypadají reálně. Tedy až na tu policejní brutalitu. Nedělám si o SNB žádné iluze, ale padesátá léta už byla přeci jen dávno pryč.

• 20.1.2017  08:19

Jednu za krtko ptakopyska kradoucího kdeco. Jinak je to fakt slabota nad slaboty. Příběh nudný, logický lapsy (Jacob se sotva vejde do kufříku a "pseudonosorožec" jako nic?).

• 16.1.2017  20:16

Tohle není Sherlock Holmes. Čím více se autoři seriálu vzdálili Doylově předloze, tím víc to stojí za psí pochvu. Za co stojí poslední díl? Závěr si udělejte sami, je to jednoduchá dedukce.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13