Compadre

Pracuji jako ďas

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 27.5.2015  18:15

Nemám rád Krobota před kamerou a teď už ani za kamerou. Tam teda po týhle Díře ještě míň. Marně jsem pátral o čem tenhle film vůbec je. Nejdřív jsem myslel, že se to celý rozběhne když zabili Babčákovou, ale to "dějem" vůbec nepohlo. Všichni v tý vesnici choděj chlastat do hospody (né si povídat, ale jenom chlastat) a nebo seděj doma na prdeli. Na tom se kameraman vyřádil asi nejvíc. Záběr na to jak někdo žere v kuchyni chleba může odteď trvat i minutu. Prostě člověk začne jíst chleba..pak ho dojí, to všechno napjatě sledujeme a pak se může ject dál sledovat další nicnedělání. kromě toho se v Díře u Hanušovic i souloží a to tak že všichni se všema..zkrátka, všichni se tam asi po jistý době znaj opravdu důvěrně..no a jinak nic..o čem to teda vlastně bylo?? A za co ty nominace na českýho lva?? Nechápu..

• 27.5.2015  18:02
    28 dní (2000)

28 dní je film na kterej zapomenete dřív než na první z deseti vypitejch piv v hospodě..prostředí léčebny mohlo být vyvedeno určitě drsněji, takhle to bylo opravdu nedotažené, Buldok(ová) mi byla děsně nesympatická, celý to bylo o hovně a pak to prostě skončilo. Podruhé už ne.

• 27.5.2015  17:57

Pohádka?? To snad fakt ne! Ještě že jsem to jako malej neviděl. Panna a netvor je co do atmosféry úžasná. Opravdu jak kdyby měl režii pod palcem Edgar Alan Poe nebo nějakej podobnej borec. Herz občas točil sračky, ale párkrát se předved jako opravdovej borec a zrovna tady dokázal že jím fakt je. Rozhodně doporučuju.

• 27.5.2015  17:53

Povídka od Hrabala je geniální. Film už bohužel ne, ale i tak neurazí. Některé pasáže jsou fakt srandovní, třeba jak po sobě chlapi v hospodě mažou pivní pěnu...jinak je to ale většinou průměr a pro člověka který nesdílí s Vladimírem Boudníkem nadšení pro explozionalizmus, to řekne ještě míň, ale stejně je Něžný barbar zajímavý a docela neobvyklý film s fajnovou atmosférů starých pajzlů a hrůzostrašných putyk. To už se dneska fakt nevidí :)

• 27.5.2015  17:43
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Strašně dlouho jsem Okresnímu přeboru vůbec nevěřil. Nechtěl jsem se na něj ani dívat v předtuše že zase půjde o nějakej totální humus jak je to poslední dobou u českých seriálů zvykem. Nakonec se ale z Okresního přeboru vyklubal pěknej vtipnej seriál. Humor není debilní a ani není vytvořen nějak násilně, což už je teď úplnej nadstandard. Sympatická sestava herců je ještě plus. Jinak samozřejmě Ondřej Vetchý je tady milionovej. Jedním slovem srdcař :))

• 5.8.2014  14:49

Ta knížka by vydala na celej seriál :) film jsem viděl dřív a knížku jsem pak přečet asi milionkrát a je jasný, že je lepší, ale rozhodně tím dílo pana Nikolaeva nezatracuju..naopak. Atmosféru vystihl dobře a hlavně (ne)herci jsou vybraní na jedničku. Hlavně Špína je úplně libovej :)) jen je škoda, že se jednotlivé postavy nedočkaly většího prostoru..jak říkám - chtělo by to rozjet na ploše pěti šesti dílů a myslím že úspěch by byl zaručen. Fakt je to hustý a podobně undergroundovej film v tuzemských končinách nenajdete..doporučuju!

• 22.6.2014  20:45
    Thor (2011)

Thor vypadá jako hroznej dřevorubec a buran a to mě ve filmu děsně rušilo..ovšem ne tak jako postava Lokiho, kterej je vyloženě manekýnskej a takhle si starýho vikingskýho poloboha (nebo co to je) fakt nepředstavuju (komiks jsem nečetl, takže jsem nevěděl jak má asi vypadat). Nicméně film je dobrej. Udržel si mou pozornost po celé dvě hodiny a já se regulérně bavil. PS: možná jsem si měl komiks fakt přečíst, jinak by mě asi tolik nepřekvapilo, že v Asgaardu jsou černoši, japonci a vůbec leckdo..hm, zajímavé :))

• 22.6.2014  20:27

Televizní pohádky co běžej v telce takhle po obědě většinou moc neregistruju, ale tahle je něčím opravdu jiná :) ano, ta ovčí maska vypadá opravdu docela děsivě. První pohled na ni člověka téměř vyleká. i děj pohádky je docela slušný a to se cení.

• 22.6.2014  20:21

Vůbec jsem nevěděl, že je to od kachyni, ale fakt je, že jeho styl v tom poznat je (jak jinak). Je to takovej relax..žádný velký zvraty, spíš pohodová road movie bez nějakých velkých zvratů s pohodovou muzikou od Buty :). Kachyňák natočil rozhodně větší pecky, ale tohle neurazilo.

• 22.6.2014  20:15
    Signál (2012)

Ulítlá, rádoby strašně veselá písnička od Nightwork která na tuhle sračku lákala slibovala větší srandu..tý jsme se ale nedočkali..nemám rád Dicka a dobré herce jako Polívku nebo Rodena upřímně lituju, že v tomhle "museli" hrát. Čekal jsem nanejvýš průměr, ale tohle je tak na 30%.

• 3.5.2014  21:27
    Duhová kulička (TV film) (1985)

Další z Kachyňových typických filmů..sympatickej film takhle na víkondový odpoledne..pohoda.

• 3.5.2014  21:25
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

Ty vole! Co to mělo bejt?? Osudy obyčejných lidí servírované v té nejhorší podobě..herecké(??) výkony byly asi ty úplně nejhorší co jsem kdy v televizi viděl (a to nekecam) a další totální průser byla kamera..kolikrát jsem měl pocit že týpek s kamerou (záměrně nepíšu kameraman) s tim aparátem regulérně upad..no, mohlo to vypadat úplně jinak, ale to by se muselo trochu víc investovat..

• 3.5.2014  21:19
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

Temperance Brennanová je strašná..jinak je to dobrý..koukatelnej seriál. Nic víc, nic míň.

• 3.5.2014  16:50
    Camille (2008)

Ehm...text distribotora nepdhaluje jeden zásadní fakt, o kterém vlastně celý ten film je, takže to asi nebudu prozrazovat ani já..jen vězte, že tenhle film je takovým zvláštním způsobem morbidní a romantický zároveň..hlavně konec, kterej je až kýčovitě dojemnej..ale je pravda, že podobných filmů jsem moc neviděl a to se cení.

• 3.5.2014  16:41

Film noir ve spolupráci s válečným veteránstvím v konjunkci japonské Yakuzy..extrovní míchačka od šikovného režiséra Sydney Pollacka. Ten chlap to prostě umí. finální masakr je boží. Škoda, že tenhle film v televizi asi vůbec neznaj..

• 3.5.2014  16:36

Velmi nebezpečné známosti jsem doteď vůbec neznal, takže když to z televize vyhřezlo vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu, ale docela mě to bavilo..mam dojem že už jsem něco podobnýho někde několikrát viděl. Sarah Michellle Gellar působí strašně studeně a svinsky a ten její brácha, kterýho chce celou dobu zincestit tak jako taky..vypočítavost sama..prostě celou dobu se tvářej jak největší Casanovové a strašně překvapivě se kluk do oběti ulítlé sázky zamiluje..konec se mi ale zamlouval, tam to tý svini pěkně natřeli.

• 3.5.2014  16:28

Banksy je zvláštní týpek a fantastickej umělec. Respekt.

• 3.5.2014  16:24

Skvělej western s Lee Marvinem..celou dobu mě to bavilo, ale říkal jsem si, jo, je to dobrý, ale úplná pecka to taky neni...až překvapivej konec to dorovnal na pět hvězd, protože takovej zvrat jsem fakt nečekal...fakt mam rád, když se ve filmu přihodí něco, co fakt nečekam :)

• 3.5.2014  16:05

Komiksovější film už asi neexistuje...nemůžu říct, že bych se nebavil, asi je to moje chyba, poněvač na filmy jako Watchmen by se mělo chodit do kina a ne sledovat na prachobyčejným počítači..vizuálně je to pecka, postavy jsou jedno velký komiksárium, ale docela jsem asi chvílema nepobíral děj, kterej je docela komplikovanej a navíc ta extrémní stopáž, to na mě bylo moc..asi si na strážce udělám ještě jednou čas, každopádně to neni blbej film..jen chvílema jaksi překombinovanej a dlouhej.

• 3.5.2014  15:54
    Stalo se (2008)

I když Shyamalan prodělal před pár lety nějakou záhadnou ztrátu talentu, tak tohle se mi líbilo..docela originální horor..všechno se v mžiku jakoby zastaví a lidi zčistajasna začnou páchat sebevraždy jak šílení..docela zajímavý..hlavně pohled na zedníky jak skákaj hromadně ze střechy paneláku byl vostrej..opravdu zajímavej film, který přinutí přemýšlet. Jsem rád, že se Shyamalan zase lehce přiblížil své bývalé formě.

• 3.5.2014  15:48
    Bizarní jídla (TV pořad) (2006)

Hmmmm...takovej pořad už jsem dávno chtěl vidět..a heleme se! On existuje :)) Andrew Zimmern řere v různých koutech světa místní speciality a někdy jsou to opravdu šílený žvance. Ale nezajímalo by vás jak chutná takovej losí čumák? Rozhodně zajímavý..

• 3.5.2014  15:42

Trochu mě to zklamalo..od Kršky jsem čekal víc. Sice se mi líbí ten jeho poetickej styl, i tady je docela znát, ale jinak se to celé jaksi nepovedlo. Dva kámoši nostalgicky vzpomínají na staré časy, pak se pohádaj, do toho jejich děti se doma taky pohádaj..a celá poetika najednou v prdeli. Hlavně mě hrozně štvala přechytřelá Medřická, která přehrávala jak o život a byla strašně nesympatická. Ach jo..

• 14.10.2013  18:30

Obchodu na Korze jsem se dlouho úspěšně vyhybal, až mi to nedalo a norálně jsem do toho šel..to hodnocení bylo natolik vysoké, že mě to prostě donutilo a já se po zkončení už jenom fackoval, že jsem se k fillmu neodhodlal o pár let dřív..opravdu výborné drama s dokonalým hereckým výkonem pana Kronera. Ten mě tady skutečně uhranul, hlavně ten konec je fascinující. Nezapomenutelný film!

• 14.10.2013  18:22
    Méďa (2012)

Taková správně hrubostylová komedie s plyšovým sprostým medvědem..snad nejlepší scéna je, když si jde medvěd shánět práci do obchodu..."to proto, že má každej plnou hubu píči vaší ženy....jste přijat...do prdele.." tady se navíc povedl i dabing a to je taky dost znát, takže já jsem byl fakt spokojenej.

• 29.9.2013  20:12

Udělat dobrou parodii, to taky není jen tak...z nepřeberného množství filmů z tohohle ranku jich vyčnívá pár, co stojej za víc než dvě zhlédnutí a Nabitá zbraň je někde napůl cesty. Některý situace mi přišly na deset hvězdiček, ale spousta jich bylo tak někde u ledu..ale jako neurazilo..

• 29.9.2013  20:08

Průměr a ještě slabej..Deppa mám rád, ale poslední dobou ty jeho role stojej za vyliž..asi potřebuje prachy na další ostrov nebo na celej svět. Rumovej deník jsem dlouho vyhlížel, ač jsem ho nečet, ale to, co jsem o něm slyšel mi přišlo sympatický a navíc ten Depp..inu..nakonec se mi tam líbil jen ten Karibik obecně a chvílema i vožralej Depp. Na to, jak se Rum diary tvářil ambiciozně, tak spíš zklamání.

• 29.9.2013  19:55
    Nenávist (2002)

Nevim jak Vy, ale já jsem se málem posral a to u hororu oceńuju...hodně děsnej horor, na kterej dlouho nezapomenete. Japonci umí..

• 29.9.2013  19:40

Uffff...vyšlo to. Školní sraz je důstojnej následovník pricičkovské série a zrovna u téhle jsem rád, že tomu tak je, protože za ty roky co nás baví si takhle úspěšný díl zaslouží. Chlapi se nám vůbec nezměnili (Stifler samořejmě zase válí), což je dobře, film si jede v podobným duchu jako před lety a já se královsky bavil. Jen tak dál.

• 29.9.2013  19:14

Fakt přehlídka mlátícího umění mistra ve svém oboru pana Jet Liho a spol..tady je chlapík ještě v nejlepší formě a stojí to za to. Dialogy nejsou ani tak debilní jako v kvantu ostatních kung fu filmů a to taky rozhodně potěší..(pokud vás ale zajímají fakt jenom řežby, tak vám to může bejt buřt). Takže doporučuju!

• 29.9.2013  19:09

legendární štych Agáty Christie zdařile zachycenej ve filmu. Jiný zpracování jsem bohužel neviděl, ale tohle mi připadalo OK.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34