Duhová kulička (1985) (TV film)

Další z Kachyňových typických filmů..sympatickej film takhle na víkondový odpoledne..pohoda.

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Ty vole! Co to mělo bejt?? Osudy obyčejných lidí servírované v té nejhorší podobě..herecké(??) výkony byly asi ty úplně nejhorší co jsem kdy v televizi viděl (a to nekecam) a další totální průser byla kamera..kolikrát jsem měl pocit že týpek s kamerou (záměrně nepíšu kameraman) s tim aparátem regulérně upad..no, mohlo to vypadat úplně jinak, ale to by se muselo trochu víc investovat..

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Temperance Brennanová je strašná..jinak je to dobrý..koukatelnej seriál. Nic víc, nic míň.

Camille (2008)

Ehm...text distribotora nepdhaluje jeden zásadní fakt, o kterém vlastně celý ten film je, takže to asi nebudu prozrazovat ani já..jen vězte, že tenhle film je takovým zvláštním způsobem morbidní a romantický zároveň..hlavně konec, kterej je až kýčovitě dojemnej..ale je pravda, že podobných filmů jsem moc neviděl a to se cení.

Japonská mafie (1974)

Film noir ve spolupráci s válečným veteránstvím v konjunkci japonské Yakuzy..extrovní míchačka od šikovného režiséra Sydney Pollacka. Ten chlap to prostě umí. finální masakr je boží. Škoda, že tenhle film v televizi asi vůbec neznaj..

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Velmi nebezpečné známosti jsem doteď vůbec neznal, takže když to z televize vyhřezlo vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu, ale docela mě to bavilo..mam dojem že už jsem něco podobnýho někde několikrát viděl. Sarah Michellle Gellar působí strašně studeně a svinsky a ten její brácha, kterýho chce celou dobu zincestit tak jako taky..vypočítavost sama..prostě celou dobu se tvářej jak největší Casanovové a strašně překvapivě se kluk do oběti ulítlé sázky zamiluje..konec se mi ale zamlouval, tam to tý svini pěkně natřeli.

Profesionálové (1966)

Skvělej western s Lee Marvinem..celou dobu mě to bavilo, ale říkal jsem si, jo, je to dobrý, ale úplná pecka to taky neni...až překvapivej konec to dorovnal na pět hvězd, protože takovej zvrat jsem fakt nečekal...fakt mam rád, když se ve filmu přihodí něco, co fakt nečekam :)

Strážci - Watchmen (2009)

Komiksovější film už asi neexistuje...nemůžu říct, že bych se nebavil, asi je to moje chyba, poněvač na filmy jako Watchmen by se mělo chodit do kina a ne sledovat na prachobyčejným počítači..vizuálně je to pecka, postavy jsou jedno velký komiksárium, ale docela jsem asi chvílema nepobíral děj, kterej je docela komplikovanej a navíc ta extrémní stopáž, to na mě bylo moc..asi si na strážce udělám ještě jednou čas, každopádně to neni blbej film..jen chvílema jaksi překombinovanej a dlouhej.

Stalo se (2008)

I když Shyamalan prodělal před pár lety nějakou záhadnou ztrátu talentu, tak tohle se mi líbilo..docela originální horor..všechno se v mžiku jakoby zastaví a lidi zčistajasna začnou páchat sebevraždy jak šílení..docela zajímavý..hlavně pohled na zedníky jak skákaj hromadně ze střechy paneláku byl vostrej..opravdu zajímavej film, který přinutí přemýšlet. Jsem rád, že se Shyamalan zase lehce přiblížil své bývalé formě.