Jeremiah Johnson (1972)

No samá pozitiva tady vidím a jedno důležitější než druhé. Zaprvé skvělý příběh (Sydney Pollack je profík, co dodat..), skvělý hlavní hrdina Robert Redford, kamera je luxus jak prase, ty záběry na neznásilněnou přírodu, kam se kůrovec nikdá ani nekouk, to je radost pohledět. Klidně bych si to dal hned znova.

Mimoni v Americe (2007) (seriál)

Na tohle už jsem fakt trochu starej

František je děvkař (2008)

Ne moc vtipná komedie o nadrženým neperspektivním Frantovi, který soupeří o svou bejvalou s perspektivním nenadrženým dobrákem. No, takže tak...vtipný to moc není, vlastně nevim, jestli je ten film komedie nebo drama, či co vlastně...myslim, že to nevěděli ani samotní herci a bůh ví jestli režisér

Minority Report (2002)

Opravdu originální sci fi. Spielberg opět nezklamal, ovšem chvilkama jsem se trochu nudil. U Stevenových filmů je z nějakého důvodu minimální dvouhodinová stopáž a ta tady fakt nebyla nutná. Těch moentálních 82% je tak akorát.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear je takovej pohodář, kterej je schopen přežít takřka na každém místě na Zemi a nikdy mu nesleze úsměv ze rtu. Borec. Velice dobře zvládnutý dokument, který skvěle odhaluje úskalí různých záludných prostředí na Zeměkouli. Zajímalo by mě, co by Grylls dělal v zajetí nějakých hladových lidojedů :)

Údolí Gwangi (1969)

Ano, je to možné...western s dinosaury skutečně existuje. Dneska by se z takového tématu dalo vytřískat určitě mnohem víc (a hlavně pro boha s kvalitnějším scénářem), ale Jim O Connolly teda nic moc. Ve filmu se hrozně dlouho nic neděje a až finále nabídne docela slušnou akci. Starej Harryhausen opět zabodoval s pravěkými bestiemi, ale většina potenciálu je nenávratně pryč. Škoda.

Sedmá Sindibádova cesta (1958)

Jo! Totálně nejoldschoolovější ze Sindibádů. Bomba! Dobrodružná všem známá jízda námořníka Sindibáda roubená monstry pana Harryhausena. I když obrovskej kyklop s kopyty opékající jednoho z námořníků, vzteklí kostlivci nebo drak dnes vypadají srandovně, musím uznat, že mě to vůbec nesere a všechny je žeru i s navijákem. Sindibád bez debat rules! :))

Barbar (2009)

Teda jako na vizuální stránku já si potrpím, vo to nic, ale na Barbarovi je to asi taky to jediný, co se dá vypíchnout. Jinak je to totiž hrozná nuda. Mikkelsen nic neříká, občas se postará o nějakou tu krev a jinak lautr nic. Všichni se jen moudře dívají do nádherných zalesněných dálek, občas prohoděj slovo, popolezou, zase něco poví, pak někdo umře...a to je tak asi všecko.

Umírání za dlouhého dne (1968)

Netradiční, spíš minimalistický film z válečného prostředí. Svou atmosférou velice působivý a napínavý, ale musím přiznat, že chvílemi jsem se docela nudil. Možná jsem se na to jen málo soustředil.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Z okolí motorkářských gangů tu dlouho nic nebylo a já jsem rád, že když už se konečně něco objevilo, tak to stojí za to. V buducnosti se má na seriálu podílet i legendární šéf HELLS ANGELS Sonny Barger, což mluví za všechno. Respekt !