Brepti

dokonalý člověk

• 9.5.2018  20:51

Nejlepší hraný film od Rowana Atkinsona. 5 hvězdiček *****

• 28.4.2018  16:40

Nejdřív skvělá romantická pak směšná komedie, trochu krimi a nakonec katastrofa, kterou by ani jeden z nás nečekal,, prostě báječný film ze sedmdesátých let minulého století, prostě pět hvězdiček*****.

• 28.4.2018  16:34

Epidemie nákazy plícního moru a hrůzostrašný příběh ztroskotání vlaku v oblasti Polska na přejezdu Kassandra, až mně z toho šel mráz po zádech, já bych tomu dal 100 % kdyby to jen šlo, fantastický a dobře laděný příběh s napínavou atmosférou o klaustrofóbii ve vlaku a hodně akce ve filmu s vynikajícím hereckým obsazením.

• 23.1.2016  11:18

Nemůžu to pochopit, proč to nedovedli, tenhle seriál, až do konce, většina lidí, co se na tenhle ten seriál dívali, měli ho rozkoukaný a přestali ho vydávat jako PNS v trafikách, opravdu nejúspěšnější světový seriál z druhé světové války, mapující události, den po dni, v podání nejlepšího českého dabéra, Alfréda Strejčka.

• 10.12.2015  20:04
    Průzkumník (TV seriál) (1985)

Opravdu nejinteligentnější světový pořad a seriál o všem živém na naší planetě, moc se mi tenhle dokumentární seriál líbil a líbí se mi dodnes. Doufám, že budou aspoň tenhle seriál, zas jednou v televizi opakovat.

• 10.12.2015  20:01
    Zázračná planeta (TV seriál) (2006)

Nejoblíbenější dokument, mohu potvrdit, o nejkrásnější planetě naší Země, o nejchytřejších živočichách naší planety, kteří vypraví většinou autoři seriálu. Dokument, který nemá opravdu chybu, a velmi budu rád, když v televizi budou k vidění další tyto zajímavé dokumenty.

• 10.12.2015  19:55
    Pingu (TV seriál) (1986)

Malý, nezbedný, zlobivý a legrační tučňáček Pingu, je už legendární animovaný seriál, můj snad nejoblíbenější zahraniční večerníček, vždy s krásně dojemným koncem, na který se občas dívám, teď už moc ne, poněvadž jsem už poněkud starý, ale kdyby natočili ještě nějaké další série, budu velmi rád.

• 10.12.2015  19:52
    Malí létající medvídci (TV seriál) (1992)

Jako malý jsem tenhle rodinný, animovaný seriál viděl, ne však všechny díly, ale některý ano, a tak jsem dal pět hvězdiček, poněvadž to mají opravdu krásně natočené. Líbezní medvídci a potuplý vlk s Drmolou. Byl bych velice rád, kdyby mohlo být pokračovaní tohoto seriálu.

• 10.12.2015  19:48
    Hitlerovi muži (TV seriál) (1996)

Opravdu nejzajímavější dokument na celém světě, mapuje život nejbrutálnějších nacistů za druhé světové války, kteří byli oporou vůdce Adolfa Hitlera, moc se mi tenhle seriálový dokument líbil a chtěl bych, aby ještě tyhle ty dokumenty stále natáčeli.

• 1.12.2015  18:12
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Po Patovi a Matovi, kresleného seriálu ze Slovenska, přichází další takový, ale hraný kousek, úplně jako když ty dva animovaný machři, co všechno rozsekají, chce následovat, no prostě geniálně propracovaný, krásně natočený, fascinující, někdy i s mírnými záchvaty smíchu, prostě Rowan Atkinson umí a umět taky vždycky bude a u každého dílu, dám pět hvězdiček, ať už to je jakýkoliv díl, s tímto nestárnoucím Mr. Beanem, škoda jen, že už nenatočí nějaké pokračování, tohoto legendárního seriálu, třeba i filmového zpracování, s takovým hle největším smolařem v hlavní roli.

• 1.12.2015  17:51
    Chlapci a chlapi (TV seriál) (1988)

Já bych řekl, že morálka každého vojáka by měla být taková, že by si každý voják měl uvědomit svůj častý omyl a chybu a vyvarovat se všemu a podřídit se každýmu, chápu to, když je někdo na vojně poprvé, nemůže být hned desátník nebo major, to prostě nejde, jak tam např. nasazoval svobodník Hasman na hlavně nového vojáka Oříška (kyslík), začal ho neprávem šikanovat, zabásnuli ho, v pořádku, ale jinak všechno šlo podle pravidel a měl by se každý správný voják chovat podle toho, proto taky jsem dal pět hvězdiček, zajímavý každý další díl a mohli by ještě natočit nějaký podobný seriál z prostředí vojny, moc se mi jinak tenhle seriál líbil a líbit se mi bude i dál.

• 26.11.2015  14:47
    Párek (TV film) (1976)

Ten pán, co se tam tak smál tomu, že si Zdena Hadrbolcová přisvojila cizí párek, to byl sám režisér Jaroslav Dudek, ale velice pěkný díl bakalářů z r. 1976

• 21.9.2015  21:50
    O loupežníku Rumcajsovi (TV seriál) (1967)

Líbezný český večerníček o Mance, Rumcajsovi a Cipískovi ale také třeba o dochtivém knížepánovi s kněžnou, jelenu šestatřicaterákovi a zabijáckém obru Rabijákovi, měl jsem tenhle pohádkový seriál vždy rád a mám rád dodnes.

• 21.9.2015  20:45

Mám někde schovanou tuhle pohádkovou knížku, mám jí přečtenou nesčetněkrát, nádherná knížka pro celou rodinu a i tenhle film je fascinující, nejen proto že jednu z postav ztvárnil vynikající herec Karel Höger ale svým pozoruhodným dějem.

• 20.9.2015  00:51
    Pohotovost (TV seriál) (1994)

Viděl jsem snad skoro každý díl, u nějakého dílu jsem si poplakal, byl velmi dojemný, někdy byli vtipný a někdy zas naopak smutný ale většinou byli díly stavěný na osud života pacientů a někdy i některých doktorů a sester ale chicagská pohotovost dávala, co já pamatuji, všechny své síly, úsilí a snahu, co nejvíc to jen šlo aby pacienti přežili, někdy se jim to třeba nepovedlo ale všichni dávali do toho vše, co ještě říci, snad jen to, že by ještě třeba mohli natočit další sérii anebo podobný seriál z lékařského prostředí, který jsem vždycky rád sledoval.

• 20.9.2015  00:40

Snad každý seriál začíná Pilotem a ani tenhle seriál není vyjímkou a tenhle obdivující a nejkrásnější a diváky nejvíc ohodnocený seriál je tím nejúžasnějším fenoménem posledních let a patří bezesporu do nejoblíbenějších seriálů o lékařích a sestrách, který už jsem viděl jako malý kluk a už od té doby se mi tenhle seriál velice líbí a utkvěl mi v paměti a pouštím si ho dodnes.

• 20.9.2015  00:35

Pěkně to zahráli, dva skvělí herci, Dana Medřická a Karel Höger, krásný děj ze života od spisovatele Jana Otčenáška ve filmovém zpracování.Tedy musím říct že se mi tenhle film moc líbil.

• 15.9.2015  13:49
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Inteligentní soutěž, pravidelně vysílaná v podvečer na čt1, pro nás starší diváci, po pyramidě druhý nejlepší pořad české televize. Pořadem provází moderátor nebo moderátorka a zadávají otázky ze všech oblastí nauk,vědy atd. občas se na tehle pořad podívám když ne v televizi tak na internetu, je to bezpochyby ten nejintelektuálnější pořad, jaký kdy vymysleli.

• 15.9.2015  13:42
    Vysoká hra (TV pořad) (2011)

Ale jo skvělý inteligentní pořad, večer ho dávali na čt1, většinou jsem věděl otázky z témat Biologie nebo zoologie ale většinou z medicíny a vědy konkrétně, škoda jen že tenkrát tenhle pořad uťápli pryč a nedávají ho, moc bych byl šťastný, kdyby ho zase obnovili.

• 15.9.2015  13:36
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Opravdu MASH je fenoménem uplynulých let z dob války v Koreji a opravdu moc rád jsem se u něj vždycky zasmál a mám tenhle seriál rád.

• 15.9.2015  00:29

Nejlepší a nejkrásnější česká lidová národní pohádka všech dob.

• 14.9.2015  22:01
    Pokémon (TV seriál) (1997)

No co říci na tenhle pěkný japonský seriál o Ashi a jeho pokémonovi Pikachu a jeho přátelích a dalších pokémonech geniální, nádherný prostě best. Sbíral jsem pokémony už od svých 8 let asi do 11 let tři roky a musím říci suprově jsem si jich užil, teď už jsem velký, starý a už mě to moc netáhne, občas se mrknu to jo ale nic víc.

• 8.9.2015  21:38
    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)

Báječná směs rad lidí a neandrtálců, to je opravdu báječný vtipný pořad čt1 a ještě plus k tomu skvělé otázky v každém díle, škoda jen že už tenhle pořad nedávají, zas bych se na něj podíval.

• 8.9.2015  21:17
    Riskuj! (TV pořad) (1994)

Nejinteligentnější tv pořad, vysílaný dříve na Tv Nova, teď repríza na tv Telka. Dřív jsem se na něj nedíval nebo nestihl se dívat ale teď se na tenhle pořad dívám každý den, dívám se na tenhle pořad pořád pryč i když někdy tam jsou i ty nejtěžší otázky ale to se časem podá, no mohli by zas vymyslet nějaký tohoto typu vědomostní pořad i když vím, že nějaký v televizi běží ale takový co byl riskuj !, už asi nebude.

• 8.9.2015  20:57
    Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

Pěkný seriál o takové bláznivé rodince Hanákových od scénáristky Fan Vavřincové, obdivuji jak to takhle dokázali sehrát, prostě nejúžasnější černobílá česká klasika.

• 8.9.2015  20:12
    Nejkrásnější místa světa (TV seriál) (2009)

Musím říci nejoriginálnější video dokument z celého světa co víc ještě mohli natočit, prostě nemůžu říci než bravo a mnoho úspěchů při natáčení těhle dalších dokumentárních filmů tohoto typu.

• 8.9.2015  20:02
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Populární animovaný seriál o takové bláznivé rodince ze Springfieldu, no co dodat prostě geniální děj a co je vůbec nejlepší, tak to že se divák jednomu dílu směje, od začátku do konce, díval jsem se na něj v dětství, teď se na něj dívám jenom občas ale čekám na 27.sérii, protože je to neuvěřitelný ale vydržel tento seriál už 26 let a já doufám že vydrží i takhle další léta, mezi nejlepšími animovanými seriály všech dob.

• 8.9.2015  19:57
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Nejkrásnější animovaný pohádkový seriál pro celou rodinku moc jsem ho vždycky zbožňoval a zbožňuji ho dodnes, příběh o vypočítavé kočičce Tomovi a inteligentní myšičce Jerryho.

• 4.9.2015  00:15
    Nemocnice na kraji města (TV seriál) (1977)

Legendární český seriál všech dob, je situován hlavně v lékařském prostředí a v soukromí herců, takový seriál se mi vždy líbil, neměl chybu a proto se na tento seriál dívám nejradši, prostě nejlepší česká seriálová špička a mám tento seriál moc rád a v oblibě, prostě nepamatuji seriál od Jaroslava Dietla který by se mě kdy nelíbil ale tenhle seriál opravdu má úžasně skvělý děj a hrají v něm nejlepší čeští herci.