Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Komedie
  • Romantický
  • Dobrodružný

Poslední recenze (97)

plakát

Dech (2007) 

Taiwanská herecká hvězda v hlavní roli korejského filmu. Snímek zatracovaný i vychvalovaný. Mě se líbil a nic bych na něm neměnil a nevadí mi, že gay složky je méně, ale stále tam tiká. Chang Chen je až moc velký sympoš na to, aby představoval několikanásobného vraha, ale věřil jsem mu, celkové pomalé posouvání příběhu a dojem byl pro mě velmi dobrý, užil jsem si to.

plakát

Loev (2015) 

Film vznikl v době před dekriminalizováním homosexuality v Indii, a proto si jednodužšího, ale zajímavého příběhu, ještě více vážím a přidávám za něj bodík nahoru. Za ODVAHU pod jhem trestního zákoníku, za LIDSKOST. Herectví bylo velmi solidní. Vyzáblý Sahil, dobře živený Jai a přitažlivý Alex a k tomu to "něco", co prostupovalo celým filmem. Vlastně, dalo by se říci, se jedná o jeden víkend a vztah dvou mužů. Jakoby bylo cíttit, že už "to brzy přijde" (zrušení příslušného paragrafu indického zákoníku, zatímco trans lidé, kterých je v Indii 5 mil., jsou uznáváni po celou dobu - hidžry. A spočítejme si, kolik desítek milionů je tam lidí stejnopohlavní orientace, Indů je 1,4 miliardy a zanedlouho předstihnou Čínu). Co je to "Loev" se dočtete na ČSFD. Zvuk bezva, závěrečná píseň úžasná. Zpracování lepší průměr, ale hodně přidávám na hodnocení za odvahu, že zde nebyla jen pusinka. I pro mě to byla příjemná podívaná, proto nemohu hodnotit podprůměrně, naopak. Za tu vnitřní krásu, poselství, hodnotím vysoko.

plakát

Nitiman (2021) (TV seriál) 

Další "univerzitní" seriál z Thajska právě skončil a ve mě zůstal příjemný pocit nečeho vnitřně krásného, co obě hlavní postavy představovaly. Nebyl to rozhodně seriál, ze kterého by mi padala brada, ale nebyl ani podprůměrný. Zajímavý byl především oběma hlavními postavami. Bbomb, vysoký a dobře stavěný sportovec, zvláštních rysů ve tváři, kdy mě zaujal nezvykle dlouhým nosem od obočí až k ústům (připomínal mi sochy moai), je to vidno i na fotkách. Darmo se neříká, kdo má dlouhý nos .... Však to v jedné epizodě Bbomb i potvrzuje, když mu našel Jin prezervativ, který mu do kapsy nastrčili kamarádi a říká, že takovouto "malou" velikost by neoblékl. Jin byl pravý opak, kdy všichni kamarádi okolo (snad až na jednoho) byli pěknější jako on, a přesto byl herecky roztomilý. Menší postava, kdy do budoucna už jsem viděl, že z něj vyroste podsaditý taťka, širší upocený obličej, který thajští tvůrci zpitvořili pečlivě načesanými vlasy až do očí, místo toho, aby jej "prodloužili" odhaleným čelem. Ale to "něco" mezi Bbombem a Jinem bylo, i když nebylo ve zpracování moc podpořeno vzájemným kontaktem (snad dvě nesmělé pusinky za celý seriál). Ostatní "křoví" kolem byli hezcí thajští mladíci, nejvíce mě zaujal Keam se svým malým culíčkem a nejméně Ball, který se dle tvůrců culil jak měsíček na hnoji. Hudba se vám vryje do paměti.

Poslední hodnocení (598)

Dech (2007)

21.07.2021

Loev (2015)

19.07.2021

Nitiman (2021) (TV seriál)

12.07.2021

Sankaku mado no sotogawa wa joru (2021)

04.07.2021

Love Stage! (2020)

28.06.2021

Firebird (2021)

24.06.2021

Los fuertes (2019)

24.06.2021

Maschile singolare (2021)

13.06.2021

Dungarees (2020)

12.06.2021

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama