inuisibilis

okres Bruntál

4 body

<< předchozí 1 2
    • 29.6.2018  16:30

Miluji MARVEL filmy, ale tohle se moc nepovedlo. Je mi líto ... 50% ...

• 29.6.2018  16:27

Nevěřil jsem vlastním očím ani uším. A to už prý nejde vymyslet nic originálního ani napínavého. Od začáku do konce jsem byl napnutý, jak struna ... režisér se předvedl v plné své kráse a jeho překrásná žena všemu dodala onu tu potřebnou třešničku navrch. Spokojenost, spokojenost, spokojenost ... stejně jako Jurský svět: Zánik říše .... prostě ráj pro oči ...

• 29.6.2018  16:24

Tři dluhé roky se čekalo a ... drtivá většina lidí film buď zavrhuje nebo řadí mezi béčkové. Tento názor jim neberu, jelikož co se týká scénáře, ten byl na úrovni mateřské školky. Dalším je jeho námět. Záchranná mise, která musí splnit jediný úkol. Odvést co nejvíce dinosaurů do bezpečí před erupcí ohromné sopky. Velice podobné Ztracenému světu, ale ruku na srdce, co jiného či originálního by šlo v této sérii ještě vymyslet. Hlavní smyslem bylo vybudovat park. To se podařilo a teď ... nemůže to být jen o nahánění lidí krvelačnými ještěrkami. Jinak k filmu. Triky byly, tak jak se patří na vysoké úrovni. Postavy .... postavy .... hlavní dvojice opět spokojenost .... záporaci sice pokulhávali, ale také se to dalo s přihmouřeným očkem překousnout. Příběh, jak už bylo řečeno nestál za nic, ale to množství dinosaurů, výbuchů a tíživé atmosféry v odlehlém sídle veškerou debilitu scénáristů vyrovnaly. S radostí a natěšeností na závěrečný díl série dám plný počet :) Už aby byl rok 2021 :)

• 10.8.2017  11:33

Tak a je to tady. Vždy jsem zcela udiven, že jeden nejmenovaný uživatel, který se považuje za něco více, než jsme my má přístup na snad všechny předpremiéry filmů. Ach můj Bože. Proč se musí lidé, kteří nic neznamenají, vždy vytahovat nad ostatní a dokazovat si něco, co nikdy nedokázali a nedokážou. To je hrůza. Ale teď k filmu. No ... čekal jsem něco mezi Annabelle prvním dílem a Insidious 3, ale mé očekávání se ... jak bych to jen řekl ... zdrtilo ihned po naskočení titulek na plátně. Pan režisér ... jde vidět, že tu máme nový talent na horory se předvedl v plné své kráse a mohu říci, že Annabelle 2 je ještě lepší, nabouchanější, děsivější a temnější než ubohý trapný první díl. Pochválit se musí i výborné herecké výkony, které filmu dokázaly vybojovat tuto pátou a nejlepší hvězdu. Ale teď i k negativu ... to bych mohl popsat tak, že z celkového dojmu to budou jen 3% ... a tím je zrovna ne moc oblíbený Dauberman, který se opravdu jako scénárista neuživí. Jeho výtvory jsou chabé, trapné a někdy se stydím i já za něj, ale na druhou stranu, nebýt Sandbera, tak bych z kina neodcházel nadšený, zaskočený a zděšený zároveň. On umí ... opravdu umí. 97%

• 21.7.2017  22:20
    Vraždící opice (TV film) (2013)

Dalo se, ale nic světoborného.

• 24.6.2017  13:07

Tak nemůžu říci, že by tento snímek překonal ten předešlý, ale má něco do sebe. Já jsem dostal, to co jsem chtěl a byl jsem velice spokojen. Romantické kruhy mezi obří opicí a křehkou ženou jsou už tak ohrané, že by to nebavilo ani děti ve školce. Proto mi přišel tento příběh originální. Doslova originální když se ohlédneme dozadu a vidíme stále ten stejný příběh o ženě a opici, nedivil bych se, kdyby si lidé řekli jednou pro vždy DOST!!!. Lebkouni, obří pavouk, chodbotnice a divný ptáci ... no prostě boží fauna ostrova lebek. Monster filmy válí 80%

• 24.6.2017  13:03

Tak dobře .... rozhodně a napoprvé můžu říci, že tento díl je o mnoho násebek lepší než jeho předchůdce s podtitulem ZÁNIK. Máme tu více vtipných momentů, romantické kruhy i napjaté autohoničky ala rychle a zběsile. Jo ... jo je to pořád na stejné brdo. Máme tu zlo, kterému se postaví hrdinové, poté se zase naše planeta ocitá na pokraji vyhubení, zase tu máme někoho, kdo chce nadvládu nad zemí atd. atd. Ale něčím mě tento snímek okouzlil a já nemůžu dát horší ohodnocení než pět hvězdiček. Proto 80%.

• 10.6.2017  08:54
    Mumie (2017)

Já v celku spokoje. I když příběh byl nakouskován na mnoho špatně slepených kousků, nedokážu film prostě odvrhnout. Tom Cruise svými komickými chvílemi dokázal pobavit publikum kina a dokonce i mně. Annabelle je možná krásná, ale její prkenné okamžiky ve filmu to nějak rušili, tato role jí asi nesedla .... no a samotná Ahmanet? ... ta byla okouzlující, překrásná a svůdná. Nedokážu ji označit žádnými jinými slovy. Prostě bohyně :) Na pár krátkých plných děravých chvil ve scénáři se mi pilotní film nového DARK UNIVERZE líbil, ale přesto doufám, že příští snímek, bude o něco lepší. 70%

• 30.5.2017  17:03

Tak určitě lepší než první díl .... je to možná i tím, že se nám postavy nemusí přestavovat a jdeme rovnou na věc. Krásná mladá Dakota a sympatický Jamie film dokáží utáhnout i samotní ... možná i se zavázanýma očima. A co to bylo za drama, kdyby v příběhu chyběla zlá a sado-masochistická svině, která neurvale touží po choutkách, které s mladým Jamie užívala kdysi před lety. Na to ... jak film nemá skoro co říci ... mě bavil od první minuty až do poslední sekundy. Těším se dokonce i na pokračování. 90%

• 30.5.2017  16:59

Dalo .. dalo se ... na první díl této prapodivné série to určitě nemá, ale mnoho silných a lapavých chvil se našlo. Atmosféra velmi rychle kyne a vy pak máte pocit, jakoby vás to chtělo zavalit. Deep už netáhne tolik, jako kdysi, ale dalo se jeho ... někdy až trapné chování vydržet. Mladá generace nastupuje na místa původních a daří se jim udržet pozornost někde nad středem. Spokojen si můžu říci, že Piráti z Karibiku znovu ožívají. 70%

• 30.5.2017  16:55

Tak ... já si nemůžu film vynachválit. I když souhlasím s drtivou většinou uživatelů, že film má více k Prometheusovi než k Vetřelci a celé jeho původní sérii. Dlouhý rozjezd byl opravdu, opravdu nudný .... tedy ta bouře a smrt Jamese Franca to dokázala vybalancovat .... no, a když se poprvé objeví ta dusivá atmosféra .... už mě to nepustilo a zbytek film jsem hltal plnými doušky. Abych pravdu řekl, docela se těším na další díl k nové prequelové trilogii. Snad to bude o něco lepší než tento snímek. 90%

• 19.3.2017  21:06
    Skryté zlo (2017)

Podle mého názoru se nebude jednat o tak záživný kousek, jako V zajetí démonů 2 či jiného mistrovského díla, ale k zahození to také nebude. Čekal jsem i na lépe propagované filmy, které skončily průšvihem. Takže tohle si podle toho, co jsem slyšel a viděl zaslouží ty *** hvězdičky minimálně. Ale jak se říká 100 lidí, 100 chutí. No, uvidíme jak moc se mýlím.

• 4.2.2017  17:40

Nuda od začátku do konce. 10%

• 4.2.2017  17:35

O něco lepší jako Krampus: The Devil Returns, ale i tak to má daleko do suprového koukatelného filmu. Pokud to neumíte, tak nechce vaše stupidní nápady ležet někde pod vrstvou prachu, protože tohle je zesměšňování Krampusovi maličkosti. S o něco menším znechucení dávám 15%

• 4.2.2017  17:32

Oh my god. Tohle je už příliš. Pokud nejste schopni vymyslet pořádný scénář, který nebude děravý jako pytel z drtičky tak nechte milého Krampuse spát v hlubokém hrobě. Protože nic horšího jste mu udělat nemohli. Znechucen jak někdo dokáže zprznit tuto městkou legendu je k pláči. 10 %

• 2.2.2017  14:07
    Kruhy (2017)

Tak až takový mazec jsem nečekal. Můj první názor na film po shlédnutí traileru byl shrnutím do jednoho slova "sračka", ale každý dělá chyby. Film původnímu dílu s Naomi nesahá ani po paty, ale je 100x lepší než Kruhy 2. Film má spád, akci, napětí i pár lekacích scén, které jsou sice odvary z jiných známých filmů, ale i tak dokázaly napětí vygradovat do vysokého očekávání. Ať jsem hledal jak jsem chtěl žádná slepá místa nebyla nalezena. Nejspíše si dali tvůrci záležet :) Akce ****/ napětí *****/ strach ***/ celkový dojem ***** 95% snad nejlepší sequel s postavou Samary jak americké tak i japonské Samary. Zcela spokojen.

• 27.1.2017  16:47
    Bodom (2016)

Velmi mile překvapilo :)

• 9.1.2017  21:15
    Ghoul (2015)

Konečně film, který dosahuje výborných kvalit a nepochází z USA či jim podobného státu. Jde vidět, že česká kinematografie dostává nový obraz a narůstá do obrovských rozměrů. Smekám klobouk pánové. Zcela spokojen, možná i překvapen dávám 100% :)

• 9.12.2016  15:10

No uchcával jsem smíchy :)

• 17.11.2016  19:57
    American Horror Story (TV seriál) (2011)

Musím uznat že AHS patří a patřit bude mezi nejlepší seriály doby. Ovšem vše má své mouchy a i AHS se tomuhle nevyhnulo obloukem. Pořadí řad podle oblíbenosti (od nejlepší po nejhorší) 1, American horror story-Coven "Tato série svojí jednoduchostí a temnotou (ne)vinných dívek opravdu bodovala. Herecké výkony **** Příběh ***** Akce *** Napětí ** Celkový dojem ***** hvězdiček (90%) 2, American horror story-Hotel "Šlo vidět že i bez božské Jessici Lange jde vymyslet skvělý příběh plný drsných a temných momentů. Herecké výkony **** Příběh **** Akce **** Napětí *** Celkový dojem ***** (85% Hotel šlape Covenu opravdu těsně na paty) 3, American horror story-Asylum "Dokud nevznikl Coven hltal jsem Asylum plnými doušky až do sytosti. Herecké výkony **** Příběh **** Akce ** Napětí ** Celkový dojem **** (80%) 4,American horror story-Murder house "Jakožto první série mně nijak moc neohromila, ale když se obrátím vzad musím uznat že stále má co nabídnout narozíl od zbylých dvou. Herecké výkony **** Příběh *** Akce ** Napětí ** Celkový dojem *** (70%) 5,American horror story-Freak show "Tato série na mně působila opravdu uměle a nereálně. Prostě málo okořeněno. Herecké výkony *** Příběh *** Akce ** Napětí *** Celkový dojem *** (65%) 6,American horror story-Roanoke (My Roanoke Nightmare) "Tato série nemá kromě dvou až tří prvních dílů nic nabídnou. Prázdno a ticho. Herecké výkony *** Příběh ** Akce * Napětí ** Celkový dojem ** (50%)

• 13.11.2016  18:47
    The Monster (2016)

Ještě jednou bych chtěl poděkovat Psychorovi za odkaz který mi poslal. A teď k film. Úžas, šokovanost, ale i zklamanost. Úžas "Byl jsem opravdu překvapen hereckými výkony kterými oplývaly hlavně dvě hlavní postavy, klobouk dolů děvčata :) ukázali jste se v celé své kráse a nadanosti. Šokovanost "Opravdu, ale opravdu mně šokoval vzhled monstra který v některých chvílích naháněl strach i mně. Malá zmenšenina americké Godzilly bez ocasu a se zvětšenými zoubky trhající vše co jen uvidí. Zklamanost "Jediné mínus dávám za krátký pobyt monstra. To samotné se ve filmu objevilo možná jen na deset minut a dost možné že i kecám. Mohlo býti i méně. Pokud by se v akci ukazovalo mnohem více a delší časové úseky ne každých deset minut byl bych jen rád a myslím si že bych nebyl sám. Jinak spokojen a mile překvapen co se nám letos vyklubalo z podceňovaného filmu. Za mně ***** hvězdiček 90% :)

• 12.11.2016  20:07

To bylo něco :D Taková bejkovina až z toho nemůžu. Pokud se někdo rozhodne natočit sequel tak ať se vynasnaží a udělá z toho poctu předchozímu dílu. Ne jako tenhle kousek který svému předchůdci dělá akorát ostudu. Film jsem probrečel nad památkou z roku 1959, ale i za hlasitého smíchu z CGI triků :) Za mně z příjemně stráveného večera při filmu ** hvězdičky :)

• 12.11.2016  20:04

K pokukání :) Opravdu jsem se bavil. Film působí opravdu amatérsky, ale jedno se musí nechat. Pochvalu tomu kdo tento film natočil, měl opravdu koule :) Maskovaní psi za obří krysy likvidující vše co jim přijde do cestu je vskutku zábavné. U filmu se uvolníte i mnohokrát zasmějete :) Vřele doporučuji :) Za mně *** hvězdičky :)

• 12.11.2016  20:00

Je opravdu působivé kolik známých tvářích se v tomhle filmu vyskytlo :) Mé pocity byly smíšené. Jedna strana křičí znechuceností a druhá docela spokojeností. Proto se rozhoduji pro *** hvězdičky :) Film drží na dně vcelku špatný scénář a chabé až paralyzující herecké výkony. Pokud by se tyto dvě důležité věci lehce, no raději více upravily film by dosáhl většího ohlasu jak u fanoušků tak i u silných kritiků :) Za mně *** hvězdičky :)

• 12.11.2016  19:56
    Poltergeist (2015)

Film působil dojmem jakože "wtf co to bylo" ale zaslouží si minimálně ***. Byl jsem celkem spokojen nad vším co se ve filmu odehrálo či objevilo. I když neříkám že nějaké ty slepé body se zde našly, ale bylo jich v celku minimum. spokojený z kina jsem odcházel a proto dávám *** :)

• 26.10.2016  19:58

Tohle byla pecka mezi peckami. Nejlepší horor který kdy existuje a existoval. Wann se ukázal jako nejlepší hororový režisér všech dob a také svého titulu využívá naplno. Jen tak dál Wanne a dávej nám další nářezy hezky jeden po druhém. PS: jděte se vycpat ko**ti. To vážně neumíte nic jiného než jen kritizovat a neustále snižovat průměr?????

• 26.10.2016  19:52
    Ouija (2014)

Tedy jako nic nečekaného. Film by dosáhl lepšího hodnocení kdyby změnili duchy v mnohem děsivější, postavy více cítící se scénami a děním kolem sebe a celý příběh by rázem dostal zcela nový TEMNĚJŠÍ kabát. Jinak v celku dobrý nápad, jenže na špatném místě a ve špatných rukou. 45%

• 26.10.2016  19:49

Po ošklivém popálení prvního dílu který svojí úrovní spadal do těch nejhorších filmů béčkové skupinu musím prostě a s radostí dát 100%. Film má vše akci, napětí, špetku humoru v podání lživé reklamy matky a mnoho dalšího. Jediné co bych asi vytkl bylo minimum lekacích scén. Jediná co mi připadala akorát bylo rožnutí světla v místnosti a šokující zjevení posedlé dívky s dokořán otevřenými ústy visící na stropě hlavou dolů. Vřele film doporučuji a řadím ihned na třetí místo ihned po V zajetí démonů jako TOP horor roku.

• 1.9.2016  17:17
    Taxi 121 (2016)

Jako boží 😍 zde jde vidět že česká kinematografie dokáže udržet krok i s podobným filmy z USA. Jediná výtka jsou dialogy první čtvrtiny či poloviny filmu. Jinak film bezchybný a já zcela spokojený!

• 1.9.2016  17:12

Úderné a ohromující. Někde jsem četl že film je nejoriginálnějším filmem tohoto roku a možná i poslední dekády. Žádná jednohubka jak někteří tvrdí, ale jedno z nejlepších filmů ze žánru horor. Vzít strach ze tmy a udělat z něj mistrovské dílo po kterém jsem měl i já strach zhasnout světla bylo to nejlepší co je mohlo napadnout. Film viděn v kině i na internetu. A na rovinu říkám že i když jsem film zkoukával podruhé na malé obrazovce počítače ty nejchuťovější lekačky mi stále svíraly půlky. Za mě plný čistý počet. 100% 😘 PS: totální píče. Určitě každý tuší kdo je tímto myšlen !!!!!

<< předchozí 1 2