Tenkrát v Hollywoodu (2019)

tarantino strikes back... cosi ako rehabilitacia pre sharon take i ostatne obete mansonovho vycinania. alternativna pointa, ktora je na jednej strane genialna, na druhej dojimava i moralne uspokojujuca. ako ked v bastardoch nechal zmasakrovat hitlera. zaroven je film kopancom do ksichtu pre vsetkych anarchistickych vyjebancov, ktori uctievaju vrazdenie establishmentu a z masona si spravili modno-ideologicku ikonu.

Daredevil - Následky (2018) (epizoda)

pekne to stemnieva. profil dexa je vyborny a pochmurny. prvykrat vobec som drzal palce murdockovi. a ten este k tomu dostal na frak. ake citove vydieranie divaka, tsss...

Jiný život (2019) (seriál)

reality show in space hodna pre publikum s IQ pod 40. otrasne postavy s otrasnymi vztahmi, otrasni herci, priemerny namet priserne prevedeny s priam apokalypticky zlym scenarom. nieco tak mizerne ako toto som uz dlho nevidel (kecam, videl. bola to serialova troja od BBC. z nej som zvladol len jednu cast. z tohto tu predsa len asi pat...) a pevne dufam, ze dlho neuvidim. cashflower serial vystihol do bodky, preto sa len pripojim k jeho charakteristike. akurat je jeho hodnotenie az prehnane pozitivne. :)

Jiný život - Smyčka provinění (2019) (epizoda)

pokus dostat sa traumam kapitanky pod predkozku. zaver v style the room. uz len cakam, kedy otvoria dalsi hybernacny box a vyskoci z neho tommy wiseau. serialu by to len prospelo.

Jiný život - Údolím stínů (2019) (epizoda)

kokotiny zozbierane pocas pozerania: - chybajuce uniformy. posobi to, akoby sa tu zisla zmes luzrov z ulice, ktoru si nejaky producent vybral do reality show. aj v tom ich obleceni z ulice, ktore si nestihli prezliect. - vyslanie misie na exoplanetu bez toho, aby misii niekto velil. ano, presne tak sa to robi... - dvaja idioti si na exoplanete otvoria skafandre a dychaju. cosi podobne clovek vidi v uplnych C-ckach. - neustale zmateny hologram, ktory je hobby-psycholog i filozof zaroven, pripomina coraz viac marvina od douglasa adamsa. - a samozrejme, kazdy je mierne labilny psycho s nejakym zavaznym problemom. presne ten typ ludi, ktori su vybrani na najnarocnejsiu vesmirnu misiu vsetkych cias, od ktorej zavisi osud ludstva. takze v buducnosti bude platit, ze idioti sa nielenze mozu lubovolne stat politikmi, ale najnovsie aj astronautmi. ak by cela misia tejto progresivnej vozorky cisto nahodou skoncila tragicky, zmenim hodnotenie a povazujem tvorcov za genialnych! :D

Jiný život - Napříč vesmírem (2019) (epizoda) odpad!

shit. toto bolo fakt velmi zle. o dost horsie ako som cakal. imbecilny dej, imbecilne postavy a vztahy medzi nimi. povodne som chcel dat hviezdicku za usilie katee sackhoff, ale po vzhliadnuti celeho prveho dielu si tento fail od netflixu lepsie nezasluzi. serial, ktory nechcene paroduje sam seba v kazdej jednej scene.

Daredevil - Perfektní hra (2018) (epizoda)

nejde to. daredevil je jednou z najhorsich a najnesympatickejsich pozitivnych hlavnych hrdinov v dejinach komiksu. akokolvek dobry je okolity dej i ramec, predtucha, ze sa tam zjavi ten nadprirodzeny slepuch, kazi chut pozerat. skoda.

Daredevil - Za dobrotu (2018) (epizoda)

daredevilla by mohol konecne niekto splachnut do zumpy, bez neho by to bol tak dobry serial...