Martinius

Móric Beňovský

Slovensko
kverulant z presvedcenia

• 24.8.2017  00:25

vziat len tak nejaku "vec" na palubu a nepreskumat ju najprv? ale no... inak, pekny pokus o zdramatizovane kopirovanie kultovej sceny z dark star, kde posadka vedie filozoficke diskusie s omylom aktivovanou bombou. ale chaby.

• 23.8.2017  23:12

opat privela casovo-paradoxovych absrudnosti. na mna to prilis nezabera...

• 23.8.2017  00:56

moralne posolstvo za cenu zlata. okrem toho, ze ide o priam marxisticku stereotypizaciu konzervativcov a progresivcov, janeway cisto nahodou zistila, ze jedna jej predchodkyna ukecala za lakavu proviziu svojho darcu spermii, aby sa vzdal rodinneho podniku a uvolnil budovu kdesi v povabnom historickom mestecku buldozerom, ktorych klienti sa rozhodli postavit intergalakticke tesco. ako ked sa za komunizmu polovica bratislavskeho stareho mesta zburala v prospech mostu SNP. holt, kazdy si najdeme nejakeho kokota v rodokmeni, pripadne nim sme...

• 21.8.2017  02:53

reziroval to robert duncan mcneill, takze to nemohlo dopadnut inak ako ikonicky. zucastneni herci vystupili zo svojho tiena, hlaskovali a vyslovne sa bavili. bez rezijnej topornosti ako je u voyageru bezne.

• 19.8.2017  00:36

vzdy, ked chichotaj vytiahne svoj elektronicky hasis, vesti to scenaristicku katastrofu. robert beltran i jeho postava skvela vo vedlajsej roli, udesna v hlavnej.

• 18.8.2017  01:44

toto by bola dokonala konspiracna teoria.

• 17.8.2017  01:03

romeo a julia vo vesmire, rozpadavajuca sa generacna lod a - konecne si zatrtkal aj harry, hura!

• 16.8.2017  21:00

skvele temny az hororovy 2-diel s borgami, ti su asi najvdacnejsou temou star treku. PKD: naomi sa tam mihla tak na par sekund...

• 14.8.2017  03:06

janeway zasa o chlp unikla sexu, ehm, nebezpecenstvu.

• 14.8.2017  03:02

tuvok si sice nezasuka, ale jeho logika a zdravy rozum sa naplno osvedcia, ked odmietnu uskriekanu feministku. minus sedem shuttlov na palube.

• 13.8.2017  01:05

diely ako tieto odhaluju skrytu genialitu star treku.

• 11.8.2017  22:35

there´s more to the picture than meets the eye. uprimne, sam si rad robim prdel z absurdnosti alebo logickych prehmatov voyageru. avsak zhodit tento diel je nefer. tvorcovia sa rozhodli konfrontovat so silnou filozofickou temou a vyslo im to bravurne.

• 9.8.2017  01:43

pracudesne holograficke debaty o etike s este bizarnejsimi zucastnenymi i vysledkom samotnym.

• 8.8.2017  02:43

chakotay si takmer zatrtkal znovu. nebyt tych predsudkov...

• 8.8.2017  02:40

janeway opat raz zachranila borgov pred zlym svetom.

• 27.7.2017  01:41

minus 6 shuttles na palube, ale inak skvela epizoda.

• 27.7.2017  01:00

urcite oblubena cast sudruhov z greenpeace.

• 16.7.2017  02:51

konecne si po rokoch celibatu zatrtkal aj chakotay. zostava uz len janeway, kim, tuvok, seven + neurcita cast posadky. chakotay by si zatrkal aj viac ako len raz, keby vcas zareagoval a pouzil phaser. ale holt, na voyageri vladne pacifizmus.

• 15.7.2017  01:04

the omega directive. alternativny nazov: the orgasm of seven.

• 15.7.2017  01:01

patri k najlepsim epizodam voyageru. 2 doktori a jedna humoreska. dokonale.

• 12.7.2017  18:45

skvela trojka uplne v zmysle predchadzajucich dvoch dielov. bez hluchych miest a este aj zdanlivo pomalsie sceny niesli v sebe hromadu chytrych detailov. stale plne napadov a sympatickych prekvapeni. nedoceneny diel, ktoremu realne ublizuje nanajvys vsadepritomny marketing, co sa odraza aj na hodnoteniach.

• 9.7.2017  23:20

film sice balansuje na okraji braku, zachranuje ho vsak viacero scen a skecov, ktore ho vo svojej vystiznej sialenosti a sialenej vystiznosti tahaju na uroven geniality takych bratov marxovcov. gandhi 2, conan the librarian, ci stolarsky majster - toto ma svoje miesto v komedialnej vallhalle.

• 9.7.2017  23:12
    Fotbalová vášeň (2014)

jedno velke fiasko, ktoreho jedinym plusom je, ze prispelo k odchodu seppa blattera.

• 8.7.2017  02:54

ked uz sa pani kapitanka chova ako uplna pica, je pre posadku lode obrovskym stastim, ze ma "seven" na palube. tony todd ako hirogen dokonaly.

• 4.7.2017  01:37

zombicky neelix konfrontovany s posmrtnym zivotom za asistencie elektronickeho hasisu. a guilty pleasure :)

• 3.7.2017  01:36

ostatne hodnotenia su dost nefer. premisa je sice pekne uletena, ale mulgrew a rhys-davies z epizody spravili teatralnu zmes greckej dramy i komedie, epizody, ktora sama seba neberie vazne.

• 1.7.2017  04:01

aj napriek charizmatickemu willovi ferrellovi je to amaterska kravina bez napadov a s topornymi hereckymi vykonmi. divak sa smeje akurat nad neprirodzenostou jednotlivych scen.

• 26.6.2017  22:04

i saw the raven - nevermore!

• 26.6.2017  22:02

nezabralo. ani herecky, ani scenaristicky, ani myslienkou a ani humorom.

• 25.6.2017  00:07

ked si chce seven zatrtkat, treba si zatrtkat. luzri...