• Fantasy

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Vyzdvihl bych zde originalitu her s původním seriálem. Fakt mě nadchl moment překvapení, když všichni čekali přetahovanou a oni najednou hráli lodě. Opak mě zamrzel u závěrečných her, kde se většina hrála opravdu čistě na náhodu. Celá série je super, jen bych zkrátil osobní rozpravy, kterých bylo až příliš. Vítěz hry na oliheň mě nepotéšil, celkově bych viděl potenciál v jiných, kreří by byli lepší finální trojka. Celkový dojem mám na 3* hvězdy i když původně jsem chtěl dát 4*

Buffy, přemožitelka upírů - Mé skutečné já (2000) (epizoda)

Když tedy pominu, že Down se zde objevila jako mávnutím kouzelného proutku. Bez vysvetleni, kde byla těch 14 let, a že vůbec existuje. Už vůbec nechápu tvůrce, proč z ní udělali úplnou krávu. To přece musí vědět, že nemůže domu pozvat upíra. :/ A jiný základ, když jí je už 14 přece.

Duch - Legionáři (2022) (epizoda)

Jo jo máte pravdu. To asi fakt točili minulý týden. To mě fakt děsí, jak je to aktuální.

Městečko Eastwick (2009) (seriál)

Seriál se mi opravdu líbil. Původně jsem chtěl dát tři hvězdy, ale ten konec? Tím to totálně zazdili. Víc než polovina věcí zůstala neuzavřená. To fakt nemyslí vážně. A bez pokračování. Takže jen dvě a to mohou být rádi!

1. MISE - Výlet s překvapením (2021) (epizoda)

Růžičková dneska zase zaperlila. Musím říct, že tu cestu v těchto botách bych nepřál fakt nikomu.

Čarodějky - Znovu čarodějky, část první (2001) (epizoda)

Za mne velice smutný díl, po kterém člověk zjistí, že Prue už se do seriálu nevrátí.  Navíc kdo sleduje seríal v českém dabingu zjistí, že dubérka Tereza Chudobová už v této sérii nedabuje a nahradila jí Jitka Moučková. Mě osobně tyto změny v seriálech vadí. Člověk si zvykne na určitý hlas a ten nový tam prostě nesedí.  Navíc  tento nový dabing dost změní pohled na postavu, což mě velice mrzí.

Specialisté - Beze stopy (2021) (epizoda)

A ty policajti byli hodinu jako kde???? Když ta podnikatelka šla s kůží na trh. Kdyby jí reálně bez řečí rovnou popravil a zmizel chtěl bych vidět, jak by mu co dokázali. To bylo natočené totálně špatně. Dneska jen dvě hvězdy tedy 20%

1. MISE - Danajský dar (2021) (epizoda)

Ano i já musím souhlasit s kolegou, že na tomto dílu mě mrzel fakt o vyhození Klocové. Já osobně se přikláním k tomu, že měl dostat na čumák už po první větě. Za to co prováděl si to zasloužil. A kdo jiný než právě Klocová to měl udělat. Klocová je zrovna postava, kterou jsem si v teamu mise fakt oblíbil. Jinak celkem průměrný díl tedy 50%