Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Krimi

Poslední recenze (10)

plakát

Sabrinina děsivá dobrodružství (2018) (TV seriál) 

Horší než třetí série to nebylo pač ta opravdu až moc laťku dala vysoko. Opět, ale jako u třetí série pasáže které vypadají dobře zmrví opět nějaký ty jejich muzikály dá se to čekat když producenti dělají na stejném seriálu kde těch muzikálu je daleko více. Konec překvapil určitě to někoho naštve mě to ani tak nenaštvalo jako to, že to ke konci ani nedává smysl když tam furt je ona v té nicotě ano pěkné , že se opět shledají a budou žít na vždy , ale postrádá to smysl, a celkově tahle série je zase zbytečně moc rychlá kde opět píši kdyby si odpustily ty kraviny trochu méně sex scén tam dali tak by možná měli čas něco k příběhu tam dát. Prakticky doteď se nezjistilo co chtěl Kaliban udělat už jenom dvě Sabriny si myslím, že celému tomu seriálu jenom uškodily vesměs i v samotném pekle jsme za celé série sotva byly a nic se tam neudálo. Je to škoda když si fakt vzpomenu na druhou sérii která byla za mě nejlepší tak je to fakt škoda, že to takhle v těch dvou posledních zmrvily nevím zda dostali nějaké ultimátum , že lidi to netáhne pač po té 3 sérii to nějak chápu, že to lidi nebralo pač to byla katastrofa v téhle sérii se trošku poučily ne moc, ale o trochu ano, ale zřejmě už asi nedostali možnost natočit ještě jednu sérii hrozně moc toho chybí vesměs Sabrina bojovala tak s 25% celého toho a více než ten Boj to bylo fakt o ničem jak seriál nastartoval tak špatně skončil za mě to je opravdu nedůstojné jak to skončilo prakticky se nic nedovídáme ani proč tahle finální bitva přišla konec na hlavu kdyby to pokračovalo hodnotil bych jinak i samotné ukončení tak brzy mě překvapilo, a proto si myslím, že spíše tam bylo nějaké ultimátům zřejmě po 3 sérii to nebylo ono na poslední sérii dílů opravdu málo kde vesměs není nic vysvětleno a každý díl utíká až moc rychle bez jakékoliv pointy proč se ono děje a proč. Prakticky to co spojovalo ty 4 na začátku tady nikterak nepokračuje já si nemohu pomoct toto opravdu zpackali nedává to smysl nakonec všechno

plakát

Sabrinina děsivá dobrodružství - Série 4 (2020) (série) 

4 série se poučila o trochu oproti té 3 ne o moc, ale ano méně kravin sexu tam bylo opět až moc zbytečně. Konec prakticky ukazuje jak tohle to muselo bejt zpackané za jeden měsíc max zřejmě prostě po 3 sérii která byla opravdu špatná dostali možnost to ukončit už pouze v jedné což je, ale pouze opět na škodu pač příběh je klikatý zničehonic opravdu z ničehonic přicházejí určité fáze, které spojitost nemají žádnou návrat Nicka k Sabrině je naprosto bez pointy. Asi jediné co jsem se pobavil jsou sem tam vtipné momenty a následně návrat do starých kolejišt v sedmém dílu poslední díl boj proti nicotě je prakticky tak rychle dokončen, že mi to ani jako hodina nepřišla konec byl překvapivý opravdu jsem čekal, že Sabrina to přežije samotný konec je vlastně celé info o téhle sérii nedává smysl nicota nebo prázdnota kde vlastně nemělo být nic nedává smysl ano pěkné , že tam Sabrina nebude sama ač i to, že Nick tam je jeho myšlení postrádá logiku pač by musel ji vnímat i reálně. Spíše kdyby tu poslední scénu ani neukazovali tak by to dopadlo lépe. I kdyby možná člověk tušil, že tohle není posledni série tak by si ještě řekl, že se máme na co těšit takhle ten konec je opravdu nepochopitelný, a to ne, že Sabrina umřela tedy obě dvě, ale jakým způsobem a, že prakticky je na jednom místě trest který by si snad možná zasloužil někdo za masové vraždy ne za záchranu světa. Nejsem naštvaný, že Sabrina nepřežila, ale jakým způsobem nepřežila a co potom následovalo lepší konec by byl kdyby ano umřela, ale nakonci by jsme viděli i na obloze dvě Sabriny než tohle to postrádá to logiku jako i celá tahle série bohužel poslední dvě série nemohu doporučit. Stále si myslím kdyby to aspoň roztáhli i na díly nebo nějaká domluva ještě jedna série tak by tím nic nezkazily postavy jsou v celku stále mladé takže rok navíc by tam nijak neuškodil. Je to prostě strašně uspěchané kde vlastně ani samotná hrozba proč přišla odkud přišla se prakticky nedozvíme. Doopravdy ač nad tím jak přemýšlím tohle to nedává smysl jako finální série ono ani jako normální, ale takhle by i člověk byl napjatý co přinese další série, ale ona je to ta poslední série tohle to se naprosto nepovedlo, a za mě obrovské zklamání ale, že opravdu obrovské.

plakát

Hunter Hunter (2020) 

No je to mezi 2-3 hvězdama ale ,že na to jakej byl rozpočet tak to dopadlo dobře. Nudnej začátek kde si, ale řeknete, že něco se s tím vlkem začne dít pejsek to odnesl ještě více manžel co šel lovit kterej mi přišel tam asi nejnormálnější herecky nakonec je utnutej někde u půlky filmu nepochopitelné je, že když naleznete 4 mrtvoly tak odejdete a zítra se tam vrátíte místo toho aby jste to šel řešit kdyby to řešil vrah těch 4 dívek kterého pokousal vlkodlak je zatklej nebo i mrtvej jeho dcera žije, a jeho manželka ke konci jasně vyplývá , že to byla ona co zabila tolik lidí. Viz prstýnek jak i bylo řečeno nepřišla tak rozrušená jak se chovala. Asi mě to mrzí čekal jsem raději, že to bude o tom vlkovi a nic film je nelogický ano někde to je jako by tam umřel svět, ale až takhle ne sama žena která se pěkně ukáže jak umí pěkně rozebrat dokonce bez tréninku člověka precizníma tahy noži, ale to, že cizího člověka nechá se svou dcerou opět mohla ji vzít sebou a hned jednat druhá věc co nechápu proč ho tahat chtěla k cestě když tam měla auto a mohla ho v klidu dovézt no stále to mám mezi nakonec dvě hvězdičky nakonec film ze začátku bavil po 50 minutách kdy našla onoho muže víte, že on zabil ty 4 ženy žádnej vlk a tam film v dobrém končí 2 hvězdičky z 5 nakonec.

Poslední hodnocení (2 913)

Sexuální výchova - Série 3 (2021) (série) (S03)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 8 (2021) (epizoda) (S03E08)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 7 (2021) (epizoda) (S03E07)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 6 (2021) (epizoda) (S03E06)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 5 (2021) (epizoda) (S03E05)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 4 (2021) (epizoda) (S03E04)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 3 (2021) (epizoda) (S03E03)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 2 (2021) (epizoda) (S03E02)

17.09.2021

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2021) (epizoda) (S03E01)

17.09.2021

Reklama

Ovládací panel

Reklama

Reklama