Ještěřák

Ještěřák

okres Frýdek-Místek
obyčejný chlápek s velkým pérem

homepage

1 2 3 4 5 6 8 15 22 29
    • 19.11.2012  18:46

Ještě nikdy jsem ve filmu neviděl čuráka i s kulkama plovat v zavařovačce:-) Ale to je pohříchu asi tak všechno.

• 13.1.2013  19:39

Kéž by Clint ještě chvíli požil ve zdraví a třeba jednou grcnul i tu stovku! (3,5*)

• 9.6.2012  17:00

Není nad to, pustit si ve vymrdaném počasí film, který se odehrává ve vymrdaném počasí. _____ Precizní kulisy, rutinní lekačky. Jelikož bydlím v baráku postaveném l. p. 1869, myslím, že by to k zesraným gatím mohlo stačit. _____ Hororem nepolíbení fanoušci Daniela Radcliffea v telecích letech s prozatím čistýma gatěma by měli být uspokojeni, a ani jim nemusí vadit, že Daniela herecky přejel jako palačinku Ciarán Hinds.

• 12.11.2011  21:13
    Apollo 18 (2011)

HJÚSTNE, MÁME PROBLÉM! NAŠLI JSME NA MĚSÍCI RUSÁKY, HAJZLPAVÚKY, A ZAPOMNĚLI JSME NA KENEVERELU VŠECHNY PORNÁČE! _____ Až bych si z toho zase pustil Fallouta, Space Race, Duck n' Cover, a všechny ty další malý milý věci, co člověku připomínaj, jak překvapivě nedávno honil Američan Rusa po oběžné dráze a hrozil mu atomem, a jak mohlo být na Matičce najednou parádně uklizeno od svinčajzu.

• 24.11.2011  00:02
    Bellflower (2011)

LORD HUMUNGUS. PÁN OHNĚ. KRÁL PUSTINY. LORD HUMUNGUS SE NENECHÁ PODVÁDĚT NĚJAKOU BLBOU PÍČOU. LORD HUMUNGUS SE NEPTÁ, LÍBILO SE TI TO? NEPTÁ SE, KDO VOLAL, NEBO KDE JSI BYLA V NOCI. NEOPOUŠTÍ GANG, KDYŽ SE ZAMILUJE... NIKDO LORDU HUMUNGUSOVI NEŘÍKÁ, CO MÁ DĚLAT. RVE SE, KDYŽ SE CHCE RVÁT, ŠUKÁ, KDYŽ CHCE ŠUKAT. A KDYŽ VŠECHNO SELŽE, NAPÁLÍ TO V PLNÉ RYCHLOSTI DO CISTERNY S BENZÍNEM. JDE O TO, ŽE LORD HUMUNGUS OVLÁDÁ SVÉ ŽENY, A ONY HO ZA TO MILUJÍ. _____ Přeji vám co nejpříjemnější vlhké sny, hoši. Bellflower je film poukazující na jeden závažný tabuizovaný problém. Jmenuje se "muži v loji". Jak se pozná ta pravá samice ke spáření? Třeba tím, že sní fakt hodně cvrčků. Wow, tahle mici je ale fakt všeho schopná! Uhlídáte ji ale v mantinelech svý autority? Tenhlencten hrdina to nedokázal, a tak si záhy velmi zblízka prohlídl její skvostnou vagínu, kterak plánovaně uklouzla na cizí ocas. Celkom průser, že? Když ony submisivní myši už neletí. Nevadí, aspoň si opakovaně zblízka prohlídnem jeden dost hnisající problém: kolik chlapů má dneska ještě ve vztahu tradiční a přirozenou autoritu? Jednou jeden kamarád napsal něco, co se do týhle situace hodí. Napsal, NA KONCI RANDE S TOU HOLKOU MI DOŠLO, ŽE BYCH ZA NÍ CELÝ ŽIVOT JENOM TAK VLÁL, myslím, že je to pro tento film, kde nosí kalhoty ve vztahu přinejmenším oba dva, příznačné. _____ Není to za five stars, není to ani na four stars, je to jenom "k vidění". Ale přitom je Bellflower důležitej. Nastavuje totiž zrcadlo těm lidem, kteří se dušujou, jak moc je všecko v pohodě. Ale ono kolikrát není...

• 18.10.2011  21:50

Marisa Tomei, Emma Stone, Analeigh Tipton - všechno jsou to samice velmi otlapkatelné. Akorát Julianne Moore už je trochu vrak:-) LOVE IS . . . . . DOING WHATEVER IS NECESSARY:-)

• 16.4.2012  23:37
    Borgiové (TV seriál) (2011)

2012: kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. 1492: kolik buchet brousíš, tolikrát jsi papežem. _____ THE BORGIAS úspěšně navazují tam, kde skončili THE TUDORS. Jen toho explicitního násilí & sexu je míň (vraždí a šuká tam kámen cihlu, ale na kameře značně ubylo krve a spermatu). Oba seriály přitom jsou (byly) inteligentní a v podstatě historie-milné, zajímavé. HBO v podstatě zkutilo nový subžánr. _____ Česká fansite (ano, moje texty, konec reklamní Always selfpromo vložky).

• 6.12.2011  00:36
    Drive (2011)

Někde mezi čekováním ČSFD a zapínáním PowerDVD jinak zásadně racionální (!) uživatel Ještěřák "went a little funny in the head, you know, just a little funny", a začal si myslet, že se jedná o srbský šlágr jménem BĚLEHRADSKÝ FANTOM, kde bude za přispění retro atmosféry lítat v Zastavě po Bělehradu hafo Jugošů s gunama, a pojedou udělat bububu a tytyty Josipu Brozi Titovi. Hovno a ne Jugoši! Jde o nefalšovaný lyrický krvák, ve kterém je místama správně americky slzavo a vlhko až lepivo. (S celkem nula brunetkami a jednou zrzkou; jediná vlaštovka ovšem jaro nedělá!)

• 1.4.2012  17:01
    Goon (2011)

DNESKA MUSÍŠ ZASTAVIT PUK I SVÝM OBLIČEJEM. (Steve Smith, nápis nad teamovou hajzl-mušlí, Chicago - Pittsburgh 0:3, 1992 Stanley Cup Finals) _____ Sice trošku procházka do světa záchodového humoru, wtz, jinak ale hlína, prča, metalipieklo a rokenrol. Smrdí z toho prochcaný suspiky a vymlácené řezáky, i ta korpulentní šťabajzna byla roztomilá (to čubky bejvaj). Ale hlavně, THIS IS NOT FUCKIN' BASEBALL ! ! ! _____ MOŽNÁ, ŽE SI PŘÍŠTĚ ROZMYSLÍŠ SEKNOUT YZERMANA, KDYŽ VÍŠ, ŽE JOEY (KOCUR) SI TĚ NAJDE. Kritika: 1) konec filmu není žádný kanec. 2) Takhle bitky opravdu nevypadají. Ani nevypadaly. (Bráno od momentu shození rukavic). _____ JÁ TOHO ŠVÉDA OPRAVDU NEMÁM VŮBEC RÁD. PÍCHÁ DO VÁS, KDYŽ SE ROZHODČÍ NEDÍVÁ. KDYŽ JDE DO TUHÉHO, TAK VÍ, ŽE MÁ VE SVÉM TÝMU HRÁČE JAKO TIE DOMI NEBO DIXON WARD, KTEŘÍ HO ZASTOUPÍ, KDYŽ JDE DO TUHÉHO. DNES VEČER JSEM DOSTAL PŘÍLEŽITOST UKÁZAT, CO SI MYSLÍM, A CÍTÍM SE VELICE DOBŘE. (Ray Bourque poté, co dostal přes čumák od Matse Sundina, 90s) Oh, baseball...

• 31.3.2016  13:42
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Voňápané údy, za doprovodu nechutných efektů prořízlá hrdla, ufiklé čůráky místama nastrkané do nezletilých, plačících královen, ochlupené mezinožky, obnažené dudomety, dialogy opřené o jemná a laskavá slovíčka jako bastard, whore, cunt, cock a fuck v podání neméně jemných, laskavých asketů, aneb velmi, opravdu velmi, možná až samoúčelně, temná fantasy, tak krutá, že se zde příliš neuplatňují předvídatelná fantasy klišé, neboť platí pouze jeden zákon, a to zákon krutosti. Soft people die first! Podle mě největším majstrštykem tohoto seriálu je, jak tento guláš primitivních instinktů, sviňáren a kurváren nejhrubšího zrna protlačil přes útlocitné cenzory. (Update 2018 - co spolu začali prcat dva klaďasi, přeci jen kurňa seriálek už trocha měkne.)

• 15.7.2011  21:01
    Ironclad (2011)

Druhé STATEČNÉ SRDCE už asi nikdo nenatočí (nechte toho debilního bučení tam vzadu), beru tedy za povděk hektolitrama podobných filmů poměrně nesměle capkajících v jeho vyjetých kolejích (v oblasti gore směle capkajících). IRONCLAD jest poměrně slušně nastrouhaná salátovka v okurkové sezóně 2011. Akorát se do této chutné salátkové letní krmě sem tam připlete uštípnutá ruka nebo - když máte fakt smůlu - noha. P.S. vzali se.

• 14.2.2012  19:15
    J. Edgar (2011)

KLINŤÁKU, MÁM TOHO PO KOKOT. _____ Jelikož mě vždycky tuze zajímalo, jak si sympatický, cigáro žmoulající, zelenou dečkou vyhastrošený, sígry a gizdy fragující Blondie stojí na druhé straně placu, a protože si renomé & zvuku jeho filmů všimne i nevidomý, viděl jsem velkou většinu Eastwoodovských filmů od TAJEMNÉ ŘEKY, kdy za sebe můžu konstatovat, že na jedu špičkovou věc (MILLION DOLLAR BABY) vykutí X "jenom" dobrých a sem tam nějakou krásně natočenou krávovinu. Bohužel, posledních 6 let je to pořád na jedno brdo - což by mi patrně vadilo asi tak jako trojky kozy na luxusní okaté brunetce, kdyby si držely hereckou & emoční kvalitu, se kterou vyrukovalo MILLION DOLLAR BABY, které bylo schopno rozplakat i placatej šutr. _____ S panem DiCapriem to mám dost podobně, ani jeho velezajímavá historie a jakási sympatickost poněkud nekoreluje s kvalitou "jeho" recentních filmů. Konkrétně mám pocit, že operuje v hlavních rolích až moc, a vyznačuje se takovou Cimrmanovskou snahou občůrat si kdejakou epochu a osobnost. Takže, aplikováno na J. EDGAR, člověk v něm vidí třeba toho týpka ze SHUTTER ISLAND, nebo - ještě hůře - samotného DiCapria. U nás doma je DiCaprio (patrně navěky) považován za "toho buzika z Titaniku" - a po tomhle filmu jim to asi nemá cenu dále rozmlouvat. _____ Filmu chybí osobitost, emoce a skoro celá studenoválečná epocha. Je to taková... rutinka do hodin dějáku. Nelíbil se mi ani způsob vyprávění. Zítra už na beton nebudu vědět, o čem to bylo (after all, who the fuck cares).

• 3.10.2012  00:16

Jelikož jsem divák skromný jako myš z koncentráku, chci po hororech jediné, racionalitu a vysvětlitelnost. Snímek je spíše sociální drama, nešokuje lekačkama, šokuje lidskou malicherností, hloupostí a krutostí (chronologicky zhruba v tomto pořadí). Řada filmů uvedených s nálepkou "horor" nebo "thriller" vypadá vedle tohodle macínka jako vyblité hranolky s kečupem vedle obědu pro habešského krále o čtyřiceti osmi chodech. Nemluvě o tom, že se ta hnědooká kolumbijská verze Sophie Marceau šmrdolí před kamerou skoro pořád naostro, a rozhodně si nechala připlatit za svůj full frontal. Což je mimochodem to jediné, co zde na ženách uvidíte hezkého. VYNIKAJÍCÍ LÁTKA, KTERÁ DOKONCE MŮŽE DOSTAT KVALITNÍ POKRAČOVÁNÍ A FUNGOVAT JAKO VYMAKANÝ DVOJFILM. "Konverzační" scéna v koupelně je geniální.

• 16.12.2011  01:05
    Lovci hlav (2011)

NEMUSÍTE BÝT PSYCHOLOG NA TO, ABYSTE POZNALI, ŽE SI TADY NĚCO KOMPENZUJU. _____ Přibližně jednou do roka mě, řečeno jazykem prostoduchého lidu, jebne v pále, a absolvuji sám na sobě takové severské kolečko. Od daného kolečka si zejména slibuji: mnoho pobledlých nebrunetek s krásným úsměvem, studenokrevné vraždičky u kterých se zbytečně nekecá, podprůměrné množství patosního klajdání, fjordíky a hory. _____ Zatímco norwegiánský TURN ME ON, GODDAMMIT je bezesporu kurewský nátěr, jelikož se zde navzájem o sebe třou seveřanky s jinýma seveřankama, či seveřanama, a klíčový problém hlavní hrdinky spočívá v tom, "čím", případně "o co" si udělat dobře, HEADHUNTERS jest spíše kurewský nářez, který našinci mimo jiné zcela změní perspektivu vtipného rčení "nemít v hlavě nic" (pro lopaty: mozek jednoho pána v jedný takový scéně... šel ven z hlavy někam na procházku). Kdyby byl HEADHUNTERS realistický tak jako je naturalistický, asi bych se samou radostí a rozežraností taky o něco udělal. A ty dětičky na ulici fakt FAIL.

• 20.9.2011  17:23
    Mami, ožeň mě (TV pořad) (2011)

VÍTEJTE DO HOTELU MÁMA! Podle mě je to nářez. Jasně, když se nějaký posmutnělý mamánek Miško nechá v patrně nejintimnějších chvílích svého života - otlapkáván při tanci - natáčet kamerou, tak ASI nebude úplně normální. Nicméně nehodnotím lidi - ani to, že daná kááámedy běží někde na JOJce - hodnotím přínosnost sociální, psychologickou, sváděcí, i čistě zábavní. Na druhou stranu mě zlehýnka hlodá jedno, a sice nakolik je to párování kontrolované, neřkuli přímo hrané... NAŠE BABIČKA TEDA NEMLUVILA NIKDY SPROSTĚ, ALE JEDNOU ŘEKLA: CHLAP JE SPOKOJENÝ, KDYŽ MÁ PLNÝ ŽALUDEK A PRÁZDNÝ PYTEL ,-)

• 19.11.2011  20:46
    Melancholia (2011)

Velmi patologicko-katastrofické. Klíčový spoiler: Kirsten Dunst je (konečně / zase) ukázala. _____ P.S. u Melancholie jsem se velmi často "lehce nuďákoval". Ale ta atmosféra, to vtíravé Trierovo genius loci, vás dycky nějak ukecá.

• 3.2.2012  13:12
    Moneyball (2011)

SKAUTI JSOU NA NIC. NÁM STAČÍ KABELOVÁ TELEVIZE. Aby nedošlo k omylu, nejedná se o citaci Brada Pitta alias Billyho Beaneho. Toto vypustil z huby na špacýr Phil Esposito, když Tampa Bay r. 1992 udělala tu politováníhodnou věc, že si jej zvolila za svého prvního GM. V ten "rok s kabelovkou" vyhrála asi tak sedm zápasů, a pokud se dá věřit zlým jazykům, nemálo "vets" si tenkrát na slunné Floridě udělalo slušné pivaso. Aspoň je trochu po způsobu jamajského bobu - nebo rovníkoguinejského olympijského plavce, který byl možná sympaťák, ale bohužel neuměl plavat - na co vzpomínat, ňi? _____ Sportovně si přes hermeticky uzavřený zájem o fotbal & hokej & formulky nevidím na špičku nosu, takže budu pro srovnání Manybólu s realitou chodit tak trochu nemístně do vedlejšího chlíva. Brad Pitt na každý pád dorostl do tak výbornýho herce, že jsem ochoten za ním nohsledit do jakéhokoli prostředí, žánru i časoprostoru. _____ Totální fotbal. Balon, který bude brankáře doslova pálit v rukou a zvýší počet gólů o 300%. Past ve středním pásmu. Svítící puky. Turbodmychadlo, F-kanál a dvojitý difuzor. Čas od času prostě někdo zvolá FUCK THAT CRAP! a udělá v lize (paddocku) opravdový předěl - a nebo taky ne. Kolikrát jste na hokeji viděli svítící puky? _____ Takhle nějak zřejmě trejdoval Mike Milbury (alias Šílený Majk) po čas své "zlaté éry" jako GM NY Islanders. Proslýchá se, že by vyměnil i vlastní matku, kdyby měla lepší statistiky. DÁME VÁM HO ZADARMO - JENOM NÁM BUDETE MUSET TŘI ROKY DOPLŇOVAT AUTOMATY SODOU - výměny (nezřídka opilých) fotbalistů TJ Sokol Sedliště "za pytel semen travní směsi", "za vlečku hnojiva", nebo "za motor do autobusu" hadra.

• 27.3.2012  22:29

PĚKNEJ HNUS. Slovy moderního, osvíceného sociálního pracovníka: zabít toho zmrda. Tohle je jeden z těch případů, kdy ho měl tatíček John z mamičky Tildy vytáhnout podstatně dříve a cáknout to třeba na stehno. _____ Spoilery. Kdo chce mermomocí připravit pětileté děvčátko postupně o osobnost, o voko, a nakonec pro jistotu i o život - inspiraci hledejte zde. WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN s chutí poradí. _____ Ze začátku, asi tak hodinu, jsem si říkal, že se u toho můžu leda tak nažrat, aby to nevyznělo jako úplná ztráta času, naneštěstí pořádně ani to ne, bo ten smrad zrovna procházel nějakým análně-grcacím mezidobím. Jenže pak "třetí podoba" Kevina roztočí ve vlastním hauzu takový maso, že člověk chtě nechtě podlehne.

• 20.2.2012  13:41

IT'S FUCKING AWESOME! Ne, nemluvím teď o svých vlastních komentářích, ba ani velikost mého mužství nepřichází na přetřes; to mi jenom mistr Fincher zase jednou přivodil humogenózní kinematografickou erekci, a poprvé od ZODIACA nepromrdal svůj boží, naturální talent někde cestou mezi řádky. _____ Sošky, maliny, Shithead of the Year awards a všechno tohle mám sice v papuči, ale toto dílečko je podle mě oskarové, neb žádný jiný sezónní film mi nepřišel modernější, chytřejší ani napínavější. Mohu tak konstatovat díky áčkovým dialogům, láskyplné kamerce, nejistému a nestandardnímu konci, a vyloženě zajímavé Rooney Mara - jejíž všední etudy s drobným úchylákem "nápravného" charakteru můžou skončit jako ta vůbec nejlepší scéna r. 2011. _____ Speciálně pro pana Enšpígla ze Žižkova: FINCHER JE TEN ÚPLNĚ NEJVÍC NEJLEPŠÍ REŽISÉR NA SVĚTĚ! DELI SE VRÁTILA! _____ P.S. poslední scéna je na Dejvida možná patetická, ale podle mě je v ní i poselství: je úplně jedno, že jste mnohem chytřejší a odvádíte lepší práci, když váš vysněný target přesto tělesně obírá skoro úplně normální a průměrná žencká odvedle. (90%)

• 28.8.2012  00:37

JÁ NEJSEM ŽID, JÁ JSEM JENOM V DĚTSTVÍ PRODĚLAL FIMÓZU! _____ Skromné nazi drama, které se nečekaně zvrhlo v těžkou hlínu, aby skončilo jako klasická hollywoodská pičovinka pro hlupé a hlupější. Sečteno podtrženo, brzy ten film čekejte na Nově.

• 13.3.2012  23:55

JÁ CHCI TAKY TAKOVOU ŽIDOBOLŠEVICKOU SUBINKU! ______ Můj dojem je čistý revers dojmu žižkovského čumáčka Enšpígla. Šustivé intelektuální dialogy, lepivé intelektuální šoustačky, ale totálně klišé vizuál, všechno abnormálně čisté jak cyp, asi jako když děláte nějakou nadupanou 3d videohru, ale zakážete grafikům a designérům používat drobky, smítka, či herberk. Nemluvě o tom, že Frojd s Jungem plovou k jakémusi placatému, snad papundeklovému New Yorku. ______ P.S. na anální období a vrstevnice v něm mám ty nejlepší vzpomínky:-)

• 2.4.2012  01:21

Bezkoulá doba plodí bezkoulé sráče. Ví to i François Cluzet, který je musí přehazovat vidlema, dokud nenarazí na Omara Sye, démanta nevšednosti. Je to příjemné, this is not fuckin' Hollywood a žvejknout to všichni. A teď mě omluvte, jdu prodat tento vrcholný a nadčasový komentář za jedenáct tisíc éček. (3,5*)

• 27.7.2011  21:20
    Neznámý (2011)

Spíše spokojenost, ALE (vždycky je tam nějaký ale)... Ten film je fakt děsně rád mrtě hafinky cool, ať už jde o tonutí, sněžení, honění (se v autech, samozřejmě!), píchání (megastřepem do různých krvoproudných míst na těle), nebo požáry. Je to věru divná choroba kinematografie, vypadat co nejvíc masakrózně a popírat při tom co nejvíce fyzikálních, fyziologických a jiných zákonů. _____ Začíná jako docela civilní máslovský drama a navnadí tedy, no vyleze z toho nakonec další pošastaný biothriller. Je to pro mě coming-out podobně mizerný, jako když se svlíkne lepá bruneta, a je tam dole celá blond! _____ Díru do světa to neudělá, druhou díru do prdele namlsanému divákovi taky ne. Přesto, zdá se, že Liam Neeson je novým Alainem Delonem...? Jejich filmy mají totiž mnohem víc společnýho než autohoničky a vejbuchy. _____ Bruno "Adolf Hitler" Ganz muc!

• 4.7.2011  01:17
    Obhájce (2011)

Představte si, že máte za klienta naprosto zkurveného zmrda, ba co víc, může vám taky někoho odkráglovat až do sklepa. Vlezete mu do čokodíry, nebo vám naopak on vleze na hrb? Tyto a jiné otázky budu sám možná už brzy řešit:-) _____ Typicky americký film z města bulvárů, Králů, Jezeřanů, Californicationu, BéHáčka, Pohřebiště, Guns N' Roses a Doors. S typicky americkým koncem. _____ Marisa Tomei je stále otlapkatelná!

• 5.8.2012  16:18
    Ony (2011)

CO TO KURWA JEST? ...si říká poměrně velké množství postav ve filmu. Vtipné je, že jsem si jako divák říkal totéž. _____ Vyzobané slunečnici Anně (Juliette Binoche, btw fakt ošklivá) přeroste práce s kurvičkama přes její zcela příšerně učesanou hlavu, jednou nebo dvakrát si vyhoní kundu, pak to najednou skončí a já se necitil o nic osvícenější, než předtím. _____ Nejzábavnější jsou ve filmu nadávky v polštině.

• 26.4.2011  20:56

S přehledem nejlepší Mekáčův film, paradoxně i tak v některých ohledech jednoduchý jako list papíru, kdy se v závěru překotil kamsi úplně mimo mísu - konkrétně v realitě rychlosti člověka vs. koně, a co do "uvážené změny" pohledu hrdiny na Řím(ské hodnoty).

• 17.10.2014  00:01
    Partička (TV pořad) (2011)

A TO JAKO PARTIČKU IT?, tázal jsem se naivně partičky společensky velmi průměrných lidí v místní putyce, považující ČSFD Nation za přechytřelé intelektuály z úplně jiných světů, far, far away od Zdi zasloužilých štamgastů a výčepní pípy... Pak mě to samovolně došlo, že ono to asi bude nějak jinak... Bylo by chybou očekávat na Primě kolem 22:30 něco ostrovtipně superintelektuálního, takže jsem pro jistotu nic nečekal a nebyl tak vůbec zklamanej. Naopak, líbí se mi přinejmenším Suchošovi úsporný herectví, obvykle vyjadřující něco jako "tywe, ste zase přišli s takovou píčovinou..." Většinou jsou to pěkný capiny, ale pořád lepší, než kdyby to byly úplný kokotiny.

• 30.11.2011  00:12

DOBRÝ DEN, WOODY ALLEN? PANE ALLEN, JÁ JSEM Z VAŠICH FILMŮ JELEN. _____ Čo to trepeš, Jašterička? Pokusím se soustřednit na to, co je na MIDNIGHT IN PARIS tak kurvadobré. _____ [1] Woody nějak ukecal spoustu velkých herců do malých rolí ponejvíce flamendrů, pardon, bohémů. Některé jsem ani nenašel. [2] Přechody mezi realPaříží a alterPaříží jsou hrozně unášející a přesvědčivé jako nádherná zrzka ve fialovým kabátě, sedící v červeném Ferrari. Valte na to chvíli voka a Woody vás vcucne jako hovnocuc. [3] Marion Cotillard je femme fatale, a když femme fatale hraje jinou femme fatale, dojde tak zákonitě k elegantnímu zrušení gravitace. [4] Dojde vám, jaké máte kulturní mezery. A jestli ne..... tak se zřejmě jmenujete Shadwell a budete se na zemi do roku 2068 značně nudit. [5] Výtka: Kde je kurňa Jim Morrison? Představoval bych si ho sedět někde na potřísněným chodníku s jointem hubě, rozhazovat vlasama a kašlat, škrábaje do svýho vulgárního notýsku něco jako "sedím nahej na plotě a bolej mě koule". _____ Kupujte, navštěvujte, tahejte, prostě vizte.

• 24.8.2011  19:11

Kvalitní letní řezivo, nějaké velmi nefyzikálně létající trezory mě už v žádném případě nemůžou vystrašit. Kuloáry se proslýchá, že si v příštím díle zahraje i moje Felicie jménem Klapustýna - auto co má duši Porschete Hanka Moodyho a hravě si poradí i s tou nejostřejší vlásenkou:-)

• 14.5.2011  22:38

Vše zpočátku nasvědčovalo tomu, že se daný Ir zlatým písmem zapíše do mé osobní černé kroniky, sestávající z největších filmových pitomců, jimž prozatím kraluje De Niro jako La Motta v THE RAGING BULL. Dobrá, vystupuje zde sice od začátku příjemná brunetka, jedna vlaštovka ale jaro nedělá, a člověk jenom čeká, kdy ten cápek šlehne přes tlamu i jí. Druhá půlka filmu je o 200% lepší a vlastní konec je prostě stylový. Ne inteligentní. Ne racionální. Stylový. Želé jako od maminky, mafiánka jako od Scorseseho. I když ji natočil nějakej nounejmr. Hodně podobnej flák jako CASINO, jenom vejbuchů je tu víc.

1 2 3 4 5 6 8 15 22 29