Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

Oblíbené seriály (10)

Ztraceni (2004)

Geniální seriál, který mě naprosto chytil už od pilotního dílu. V drtivé většině dalších dílů mi po závěrečných titulkách pravidelně zůstávala čelist dole a zpátky jsem ji mohl vrátit až teprve po traileru na další díl. Jednotlivé postavy mají do hloubky sestavený profil, takže nás občas někdo mile či nemile překvapí svou pestrou minulostí. Těžko vybírat ty nejoblíbenější, ale postupem času jsem si mě získali Locke, Sawyer a Kate. A i přes menší výhrady v průběhu některých sérií nelituji ani jedné sekundy strávené na tajemném ostrově ve společnosti našich sympatických hrdinů. A velmi rád se tam zase někdy vrátím. Live Together Die Alone.

One Tree Hill (2003)

Somebody told me that this is the place where everything‘s better and everything’s safe.

Chuck (2007)

Humorně a odlehčeně pojatý seriál o chlapíkovi - nesmělém Chuckovi, kterému se do hlavy dostaly přísně tajné vládní materiály a díky tomu čelí nejrůznějším (a často i životu nebezpečným) nástrahám v podobě zlých, ale i krásných agentů, respektive agentek. Nápaditá, akční a zábavná seriálová oddychovka. UPDATE: Všechno předchozí platí pro všechny série, včetně povedeného a stylového finále.

Havaj 5-0 (2010)

První série byla velepříjemným překvapením na poli kriminálek. Sympatický vyšetřovatelský tým, luxusní havajské prostředí, skvělý humor a v neposlední řadě spousta zajímavých "guest stars". Druhá série začala tam, kde první skončila, přibyly další vedlejší postavy a s nimi i zajímavé zápletky, takže i po finále druhé série u mě panuje velká spokojenost. Stejná spokojenost panuje i po jubilejním stém dílu, který přišel v průběhu páté série.

Reklama

Reklama