Kohy007

Kohy007

jiří kohout

okres Praha

• 5.6.2020  00:54

Nevěděl jsem co od toho snímku očekávat a byl jsem překvapen že je to podle skutečné události. Hugh byl opět dobrý. No jsem zvědavej kdy se tohle stane u nás 🙂

• 4.6.2020  21:58
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Výborně zpracované, musel jsem si dát všech pět dílů za sebou a pomalu ani nedýchal.

• 4.6.2020  12:32

Já nevím,ale mě tenhle film moc neoslovil,a to mám rád životopisné snímky. Ale tady mi něco chybělo,a scény o homosexualitě zbytečné,kdyby tam nebyly nic by se nestalo. Myslím že tvůrci mohli víc rozvinout třeba konflikty s ostatnímy soudci,na co opravdu narážel.

• 3.6.2020  23:59

Očekával jsem v lepším případě slabší průměrný film,ale výsledek byl nakonec lepší. Bridget si stále nabíha na trapasy, ale nikdy se nevzdá

• 3.6.2020  00:48

Tak tohle stačí vidět opravdu jen jednou. A bude to film na který si po pár týdnech podle názvu nevzpomenete o co tam šlo. A nebo možná jo, ale spíše v negativním smyslu. Jedno z mála plus je opravdu příroda

• 15.5.2020  01:03

Pro mne asi nejslabší z filmů že série s majorem Kalašem

• 9.4.2019  12:58

Tak ač mám rád Michaela Caina,i filmy Briana De Palmy,tak tohle ne. Přišlo mi to jako hodně nepovedený film,kde jde o to ukázat prsa Angie Dickinson a trochu Nancy Allen.a říct co nejvíckrát slovo kurva a šukat(ale to může být i chyba dabingu). Takže dvě hvězdy,jedna z důvodu obliby výše zmíněných,druhá s přihlédnutím na rok natočení.

• 4.4.2019  01:08

Jinak pojatý příběh o králi Artušovi,ale mě se to líbilo.Možná škoda že už nevzniklo další pokračování.

• 3.4.2019  22:24

Trojky většinou nestojí už za to,ale to neplatí o tomhle filmu. I když je samozřejmě slabší,přesto má ještě stále úroveň a jako oddechovka pobaví. Klidně si to pustím znova když bude příležitost :-)

• 2.4.2019  22:38
    Dva bratři (TV film) (1972)

No byl jsem zvědavý na tento televizní film kvůli obsazení,ale musím konstatovat že mě teda příliš nezaujal a i některé scény my přišli až toporné. Takže dvě hvězdy z úcty k hercům

• 26.1.2017  19:52

Rowan Atkinson jako komisař Maigret?Byl jsem na něj zvědavý a musím říct že mne mile překvapil a dokázal že může hrát i jiné role než je Mr.Bean nebo Johnny English,

• 10.8.2016  00:11
    Břetislav a Jitka (TV film) (1974)

Nádherný film,skvělé herecké výkony a Zdeněk Řehoř jako pochybný mnich fakt baví :) "Na co hned mýt,Bůh deštíčkem opláchne....." :D

• 17.7.2016  13:10
    Yasmine (2014)

Netušil jsem co od toho snímku očekávat,přeci jenom jsem před tím žádný brunejský film neviděl, ale mile mne to překvapilo. A scéna kdy otec předvede že ví co je to silat byla hodně povedená.