seiffs

okres Olomouc

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 25.12.2019  23:32
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Ma to skvelou atmosferu, super soundtrack a Cavill se na Geralta vyborne hodi, ta role mu fakt sedla. Jeden dil byl dost slabsi, rekl bych, ze je to dano tim jak kazdy dil reziroval nekdo jiny. Knihy jsem necetl, hry nehral, haters gonna hate a ja chci dalsi serii.

• 13.10.2018  10:12

Kteryho kripla napadlo to cely natocit na roztrepanou kameru??? Pokud chcete, aby se vam chtelo zvracet i pri zcela statickych zaberech, tak si zajdete do kina. Tohle vedet tak na to urcite nejdu.

• 25.6.2018  23:10
    Westworld - Dveře (série) (2018)

Bylo to slabe, bez napeti, bez emoci. Pulka serie jsou zbytecne vycpavkove dily o nicem, zbytek je chaoticka smrst zvratu. Cele se to porad tvari strasne chytre, ale ve skutecnosti to nema ani hlavu ani patu, je to plne wtf momentu a nepochopitelneho jednani postav. Za me velke zklamani, 3. serii uz sledovat nehodlam.

• 10.6.2018  00:46

Mne se to libilo hodne, byl to konecne prvni svezi zavan jakesi inovace. Nemuzu vystat ty nove dily, kdy dokola vykradaji a bez promysleni recykluji ten stejny vycerpany material o sile a rodine skywalkeru. Bohuzel kasovni trhak to neni (jak jinak, ovce zerou recyklat), coz bohuzel ohrozuje spoustu dalsich spinoffu, kterych SW svet nabizi fakt hodne! Priklanim se k teorii, ze to u Disneyho asi nevede pevnou rukou poradny vizionar, takze tomu chybi koncepce a dochazi k tem pretackam na posledni chvili. Take z marketingoveho pohledu to neni moc podchycene, uz pul roku predem jsem cetl negativni ohlasy, ze SW story co pul roku je prilis. Za me ale naopak, nebavi me cekat cely rok na dalsi dil. Dokonce bych uvital i kvalitni SW serial.

• 3.4.2018  00:40
    Dark (TV seriál) (2017)

Kdybych mel stroj casu, tak se vratim zpatky do minulosti, abych sam sobe vysvetlil, ze me na konci te napinave serie neceka vubec zadne rozuzleni a ze se na to mam radsi vykaslat jinak me to strasne nasere.

• 11.7.2017  00:07

Človek by cekal akcni film a ono to bylo rodinne drama. Lituju casu, kterej jsem tim stravil. Ptakovina nejvetsi.

• 25.2.2017  22:26

Na nostalgii je to postaveny a mne se dost libila. Par detailu bych si dokazal predatavit lip, ale i tak nelituju.

• 1.1.2017  21:35
    Jason Bourne (2016)

Jako akce slušná, ale ty technické faily! Misty bylo až nesnesitelnné to sledovat. Takový perly jakože se borka nahackuje do notebooku přes telefon na stole a ještě vidí přesnou pozici těch zařízení v místnosti? A takových podobných sraček tam bylo nespočet.

• 2.10.2016  18:56

Traffic - nadvlada gangu mi prislo daleko lepsi. Po vsech strankach - akce, kamera, zapletka, ... tady mi to prislo hodne vytrzene z kontextu, chybel mi vztah k postavam, celkove to bylo takove nejasne, nemastne, neslane.

• 29.4.2016  21:53

Napad, triky a Sharlto super. Ale jinak mi z te kamery bylo fyzicky hodne blbe, chvilema jsem i myslel, ze hodim tycku. Taky to byla vykradacka pocitacovych her, hlavne Half Lifu s az prilis detailnimi zabery krve a bohuzel strasne nahlas :-(

• 25.1.2016  21:57
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Chris Carter je pořád stejnej tragéd. Chci uvěřit, věřím, celé roky nás vodili za nos, ona je klíč ke všemu, už tomu všemu rozumím, vím co dělám, věř mi, ... Doba je jinde a Chris to těžce nepochopil, zasekl se kdesi v pubertě a dronama to prostě nezachrání. Kdybych chtěl zavzpomínat na zlatá 90. léta, tak si pustím klasických prvních pár sérií a nebudu koukat na Duchovnyho jak si chce ještě na stará kolena přivydělat. Zklamání.

• 6.11.2015  00:07
    Spectre (2015)

Bond uz nema cim prekvapit. Nekonecne honicky v aute, stokrat videne absurdni akcni sceny jako pres kopirak, stejne tak padouchove a zeny, ktere mu okamzite daji ikdyz Craig zrovna krasavec neni. Jinak aspon ta uvodni scena slusna. Na jeden zaber a pak dobra akce. Skoda zbytku filmu.

• 19.9.2015  12:17

Asi zacinam byt solidni oldschool, ale tohle bylo fakt otresne. V hlavni roli Skoda 120, pak nejaky defaultni padouch, ktery chtel zase znicit cely svet a banda hrdinu, kteri hlaskujici 100x slysene americke klise hlasky. A nejlepsi je lucistnik, ktery dokaze holou rukou prorazit telo kovoveho robota. Usetrete si cas, prectete si Verbaluv komentar a vykaslete se na tento film.

• 26.2.2015  19:14

Prvni hodina neuveritelna nuda, konec obstojny. Proste typicky Holywood, vsechno kvuli sve hamiznosti zkazi. Ani si nepamatuju, ze by nejaka trilogie byla s kazdym dalsim dilem lepsi.

• 24.12.2014  19:02
    Otčina (TV film) (1994)

Slabota. Puvodni knizni predlohy (ktera byla nesrovnatelne lepsi) se to drzelo asi tak z 20%. Zbytek si uplne vycucali z prstu. Herecke vykony prumerne, filmarina, scenar, strih, ... tezce podprumerne. Skoda, skoda, melo to potencial.

• 22.11.2014  22:36

Zatim nejlepsi ze vsech X-Men. Mohlo to byt klidne jeste temnejsi a mene americko happyendove pompezni.

• 22.11.2014  19:53
    Interstellar (2014)

Vizualni stranka super. Zbytecne dlouhe. Hudba chvilemi vynikajici, chvilemi odyseovsky vlezla. Na konci dospejete k WTF momentu. Rekl bych, ze bratri Nolanove uz se asi prilis zahledeli do sveho uspechu a chybi jim sebereflexe, nebo jedou na poradnych drogach.

• 15.8.2014  22:30

Totalni narez, neni co vytkout. Shlednul jsem to dvakrat a klidne bych dal i potreti. Zapletka jednoducha, souboje dokonale. Asijske obliceje a jmena jsou jeden jak druhy, ale to vam vubec nevadi, protoze jedni maji policejni uniformy a druzi ty vagusovske. To je k deji vse, akce zacina, drzte si klobouky.

• 15.8.2014  22:24
    Zátah 2 (2014)

Z pocatku to tak nevypadalo, ale nakonec byl prvni dil lepsi. Predpokladam, ze to bylo protoze spousta lidi v prvnim dile postradala lepsi dejovou linii. Nicmene dvojka uz ma toho deje zbytecne moc. Ukazalo se, ze kdyz je na jedne strane jeden ultrahustej nesmrtelnej kladas a na druhe nekonecnej proud neschopnych zmetku - ze to je pro patecni vecer na unavenej mozek ta nejlepsi vec a toho se meli tvurci drzet i ve dvojce. I tak ale musim ocenit zacatecni bahenni bitku ve veznici a ten vyrovnany souboj v kuchyni.

• 12.8.2014  19:59
    Noe (2014)

Kdyby to nebylo tak silene dramaticke a nechteli se na te lodi vsichni vzajemne povrazdit, tak by to byla i dobra fantasy, ale po tom slusnem zacatku mi zustal akorat neprijemny pocit z konce.

• 12.7.2014  01:08
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Slušné, velmi slušné. Ze začátku si člověk musí zvyknout na takový velmi pomalý styl, až by se chtělo říct nudný. Ale nudný není. Graduje jen velmi pomalu. Má to temnou atmosféru a určitě to stojí za to. Jediné co bych možná vytknul je malá komplexnost a vlastně není proč to někdy shlédnout znova.

• 12.6.2014  21:21

Mne to prislo hodne zabavne. Malokdy se u dnesnich cim dal tim vulgarnejsich komedii ma divak cemu zasmat. Tato komedie jde nastesti proti proudu. Otazka na zamysleni, opravdu vam prijdou Millerovi na tripu lepsi?

• 11.6.2014  19:18
    Stážisti (2013)

Je tam par slusnych foru, ale ty americky motivacni proslovy a ten nejhorsi konec to poslaly do totalni zumpy. Navic jsem presvedcen, ze na cesky preklad byl pouzit Google Translator. Dobry komentar maseer2.

• 26.4.2014  20:02
    Blízko od sebe (2013)

Můžete čas strávený u tohoho filmu vzít a strávit ho třeba pozorováním zvětrávání kamene. Stejný zážitek.

• 23.3.2014  00:03

Silny zazitek. V nekterych vecech ale lze souhlasit s temi, ktere film az tak nenadchl. Napriklad hlavni hrdinove byly velmi jednodusi a predvidatelni. Celkove to navic je spis takove obvineni. Stejne tak by mohl vzniknout film z opacneho uhlu pohledu. Kdo vi jak to presne tehdy bylo.

• 10.3.2014  23:05
    Duna (1984)

Co dodat? I můj oblíbený mistr tesař se jednou utnul, pořádně. Na druhou stranu to lynchovskou atmosféru chvilkami mělo a dokonce mi připadá, že se zde inspirovali někteří další jako třeba Verhoeven. Jen mi pořád uniká, jak je možné, že Lucas o 7 let dřív udělal film s efekty za které se nemusí ani dnes stydět a Duna má efekty jako Flash Aáá Gordon.

• 9.2.2014  00:09
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Moderní zpracování je zajímavý nápad, je to svěží. Právě to ale je asi kamenem ůrazu. Je to vlastně jako vzít jakýkoliv z právě vysílaných kriminálek Miamy, Sběratelů kostí nebo jíných blbostí a zasadit to do Londýna s Holmesem ve slušivém kabátě, za kterým běhá nemastný Bilbo bez prstenu. Od zápletky mám daleko větší očekávání - ne jen aby nebyla tak chudá a ohraná, ale taky aby neměla absurdní wtf momenty. Také bych do toho šíleného tempa ve stylu seriálu 24 hodin uvítal i klidnější pasáže, aby se člověk mohl sám vyzkoušet dedukci.

• 14.12.2013  19:06
    Taking Off (1971)

Já nevím, viděli jsme to samé? Po prvních 30 minutách bylo utrpení tak nesnesitelné, že už to prostě dál nešlo.

• 7.12.2013  16:16
    Muž z oceli (2013)

Snyder vzkřísil pro mě už úplně mrtvého supermana. Začátek úplně famózní. Škoda jen, že to zkazili tím do ultima přešroubovaným koncem ve stylu Matrix 3. Prostě American style jak vyšitej.

• 16.11.2013  21:43

Zrovna mne se libil hlavne vykon Garyho Sinise, Malkovich byl dost casto nepresvedcivy, proto 4*. Ale i presto vynikajici film s perfektnim tematem, ktery ve me zanechal hlubokou stopu.

<< předchozí 1 2 3 4