DarthFailord

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.9.2017  11:32

Bautista skvělej!

• 22.1.2016  14:07
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Je jen málo ne-superhrdinských postav v Marvelovském universu, které se těší takové oblibě. Aby ne, Peggy si právem získala srdce a obrazovky mnoha fanoušků. Na tomto seriálu je skvělé, do jaké doby je zasazen. Po mnoha filmech a seriálech z komiksového světa a vlastně i jiných světů je tu zase jeden z mála kousků, který se odehrává v době po druhé světové válce a nutno říct, že vizuálně a atmosfericky je to naprostá pecka. Nemohu opomenout spoustu drobných vychytávek, jako třeba jméno butlera Howarda Starka - Mr. jarvis... No prostě pecka...tento seriál je na míle daleko před Agents of S.H.I.E.L.D.. Vřele doporučuju!

• 26.3.2016  19:56
    Aliance (2016)

Po rozčarování z předešlého dílu jsem se moc netěšil. Dokonce jsem přemýšlel, že bych film v kině vynechal a pustil bych si ho až doma. Nakonec jsem stejně vyrazil a k mému milému překvapení jsem nebyl zklamaný. Ba naopak. Film se vesměs vyvaroval chyb dílu předešlého a posunul se oproti němu zcela na jinou úroveň. Až na pár výjimek se scénáristi vyhnuli stupidním dialogům a nelogičostem, které tak bortily druhý díl. Vizuálně skvěle zvládnuté prostředi. Od základny, přes periferii až po město budoucnosti. Dokonale zpravované lodě a hlavně fenomenální droni, na kterých se podařilo vybudovat neotřelý a originální bojový styl. (!)Akční scény jsou skvěle zpracované a kamera se střihem tentokrát zvládnutá na jedničku. 4ka má opravdu skvělý bojový styl a na jeho bitky je opravdu radost se dívat. Pro mne osobně velmi milé překvapení a líbilo se mi to asi ještě více než Divergence. Škoda jen, že film rozdělili na dvě části. Snad ta druhá bude stejně dobře zvládnutá a stejně precizní...

• 18.2.2019  08:52

Velmi milé překvapení. Má to všechno co to mít má. Akci, love story, povedené triky, jenoduchý avšak kompaktní děj. A na oči si zvyknete. 🙈80%

• 14.9.2017  17:21

Žádná hitparáda, pár velmi dobrých momentů, jinak neoriginální nuda. Teda ale výbuch na konci libovečka. 65%

• 23.3.2018  22:10
    Annihilation (2018)

Komorní sci-fi s velmi zajímyvým námětem na které se velmi dobře kouká. Nemá to takové poselství jako Příchozí, ale to je možná dobře. Zbytečný patos nebo násilná hra na vážnou notu typu zachraňme platetu by tomu neslušelo, ba naopak. Natálka to zvládla taky velmi dobře na její možnosti. Za posledních 15 minit 4tá hvězda.70%

• 4.12.2016  21:45
    Armageddon (1998)

Tuny patosu, nacionalismu, dramaticke hudby a dojemnych scen. Ale bože tady to tak moc funguje. I po tolika letech a po tolika shlédnutích mě to pořád baví. A jak! Vizuálně skvělé a kamera a záběry opravdu do detajlu propracované. Připočteme-li k tomu naprosto našlapané obsazení alá Dannyho parťáci a vskutku zábavný humor, je to prostě pecka! 80%

• 11.9.2016  13:57

Příjemný animák. Kdybych nevěděl, že to je od Disneyho tak bych neuvěřil. Skvělý steampunkový nádech a dechberoucí záběry. Takový animovaný velkofilm s celkem hlubokým poselstvím. A bylo tam i pár velmi povedených vtípků. Skvělá podívaná za 75%

• 28.4.2018  23:41

Tak...mnozí z Vás mi psali, kde je moje recenze a jaký tento film byl. Nebyl jsem se schopen rozhodnout hned po první projekci. A tak jsem vyrazil na druhou. Abyste mne nechápali špatně, nerozhodoval jsem se, jaký film Avengers jsou, ale jak moc dobří jsou. A nutno říct, že po druhé projekci, která se mi líbila ještě víc, jsem naprosto přesvědčen, že to je to nejlepší, co nám MCU zatím naservírovalo. Je až neuvěřitelné, jak bratři režiséři dokázali udělat tak kompaktní snímek s tolika hrdiny na jednom místě. Žádná z postav nebyla vyloženě zbytečná a sledovat interakci tolika postav koncentrovaných na jednom místě byla prostě a jednoduše naprostá lambáda. I přes celkem drsnou stopáž na marvelovský film jsem se bavil od začátku až do konce. Když pominu Thorovu linku, která pro mne byla asi nejlepší, tak si celý film urval pro sebe arcilotr, ó všemocný Thanos. Tak propracovaný záporák tady opravdu dlouho nebyl a ke konci filmu jsem mu dokonce fandil víc než hrdinům. Jeho pohnutky a motivy byly uvěřitelné a celkem logicky opodstatněné a jeho vztah s Gamorou tu byl vykreslen vskutku skvěle. Hltal jsem každou jeho scénu už od začátku, kdy dal opravdu stylově na budku Hulkovi, který se pak bál celý film vylézt zpátky na plátno, aby náhodou nedostal znovu a ještě víc. Co mne se na filmu líbilo asi nejvíce byl způsob, jakým všichni do jednoho dostávali na frak od začátku filmu až do konce. V podstatě každý větší souboj byl ukončen zkázou a zklamáním mnoha fanoušků. Tu umřel tem a tu zas ten. Až přišel konec a všichni zůstali jak opaření. Už jen to, že jakmile začaly běžet závěrečné titulky tak se kino narvané k prasknutí proměnilo v turecké tržiště a lidé se překřikovali aby si sdělili dojmy a myšlenky...to jsem nezažil opravdu dlouho. Cameo Tyriona, kdy hrál trpaslíka obra mne opravdu pobavilo. Co se trikové stránky týče, byla to naprostá slast a dokonalá špička v blockbusterovském moři. Nutno tedy říct, že místy jsem si připadal jak v pánovi prstenů zkříženém se star wars epizoda one. Za mě je to opravdu skvělé vyvrcholení posledních 10 let marvelovského univerza a při představě, co nám bude servírováno za rok, kdy se to má všechno ukončit mě běhá mráz po zádech. Nemůžu se dočkat co si na nás bráchové připravili. Bylo to ultimátně epický a hodnocení 93% a 5. nejlepší film na ČSFD mluví za vše. Doporučuju velmi!!

• 4.4.2016  10:22

Inu, tak jsem potřeboval dva dny na to abch vstřebal tento snímek a rozhodl se jak ho ohodnotím. Původně jsem si řekl, že to bude jenom den, ale nedalo se...můžu naprosto s klidem říct, že je to velmi rozporuplný film. Na jednu stranu je to precizně a skvěle natočené, na druhou stranu je to film vlastně o ničem. Když bych měl vypíchnout nějaké světlé věci, tak rozhodně Ben "tvářím se furt stejně" Affleck našel konečně roli, kde jeho výraz nevadí. Musím říct, že jse mz něho byl velmi mile překvapený a možná je lepší než Christian Bale. Celkově i zpracování Batmana bylo velmi líbivé. Druhá skvělá byla Gal Gadot jako Wonder Woman. Měla neskutečný sex appeal a v závěrečné bitvě měla výrazy opravdu k nezaplacení. Škoda jen, že to bylo spíše její cameo, než plnohodnotná role. Ale každopádně se těším na její sólovku. Superman splnil nějak tak svoji roli ale nijak neoslnil. Celý film se nás Snyder snažil přesvědčit, že je film víc temný než vontovská Stínadla, ale upřímně se mu to moc nedařilo. Respektive se mu to podařilo, ale jinak než zamýšlel protože obrovské množství scén je tak tmavých, že se v nich těžko něco hledá natož orientuje. Celý ten film byl celkově prostě pojat úplně jinak, než dnešní komiksové filmy. Což je dobře, ale nic se nesmí přehánět. Bylo to hrozně, ale hrozně upovídané. A co hůř, bylo to hrozně hrozně dlouhééééééé. Úplně zbytečně. Jsem zvědavý na r-kovou ble ray verzi....co mě ale opravdu neskutečně iritovalo, tak to byly dvě věci. Ta první byla Batmobil. V traileru na film mi dost připomínal batmobil z Nolanových filmů. Ale jak šeredně jsem se mýlil. JEŽIŠI KRISTE TO BYL NEJHORŠÍ BATMOBIL EVER EVER EVER AND EVER!!!!! Jak může mít Batman auto co vypadá jak zvětšený RC model na ovládání a ještě to má zvuk jak elektromotor auto pro náctileté??? PAnebože to bylo fakt neskutečně hrozné....a co bylo ještě horší? Tak to rozhodně hudba Hanze Zimmera...takový PAN hudební skladatel a takhle zprominutím zes**e celej film?? To byla jako hudba? To mělo být jako originální?? Zbytečně přeřvané, zbytečně temné, zbytečně zbytečné....po Interstelaru a dokonalém díle předvedl dokonalý propadák...STYĎ SE HANZ!!!!! Jinak jako fandovi filmu se mi to celkem líbilo ale pro nefanoušky to musel být hrozný teror...za mě lepší 3+, ale doufám, že to Justice League se to napraví....

• 10.9.2016  15:22

Bože neuvěřitelná blbost...k čemu se Tatum zapůjčil to nepochopim...stupidní humor, hloupé dialogy, obsazení strašný...bože chraň mne od takovychto dalších vrcholu trapnosti a dej ať už nikdy nic takovýho nemusím vidět...jedna hvězda za Chaninga - 5% ...taková ostuda...

• 21.12.2016  10:41

Velmi povedený animák, který je tématicky velmi blízký Avatarovi. Kouzelně zpracovaný svět a život v něm. Opět to poukazuje na temnou stránku lidstva nejprve střílet a pak se teprve ptát. Má to velmi příjemnou stopáž a proto to má spád a baví to. Co je nejlepší tak hlavní postavu mluví Dolores z Westworld!!! 70%

• 31.12.2018  15:47

Je to řádně ujetý ale stojí to za to! Interakce s divákem po vzoru československého pana Nováka a herních pecek typu Detroit a Until down pozvednuta do vyšších úrovní. Je to prostě úlet. 85%

• 16.2.2018  22:37

Tak nevím, jestli tenhle tah Marvelu úplně vyšel. Rozhodně se je na co dívat. Kvalita není špatná. Zasazení do Wakandy super. Vizuální háv je po zvyku filmů z tohoto universa je neskutečný a sledování Wakandy vystihl panther hned na začátku: “tohle se nikdy neokouká!”. Bohužel to vizuál asi tentokrát nestačí. Velká část filmu byla dost obřadní. Chápu, že to patří ke zvykům afriky a kmenů atd, nicméně méně je někdy více. Co mi na filmu ale vadilo najvíc, byly pokusy o politické a světové přesahy a neuvěřitelná agitka na lepší svět. Je mi jasný, že to mělo být poselství, ale podle mě to do filmů tohoto žánru nepatří. Ale chápu, na klasický film nejdou miliony lidí, tak je potřeba to naservírovat všem až pěkně pod nos, aby se davy masírovaly. Tady to podle mne bylo hodně zbytečné a hodně na sílu. I soundtrack byl sice stylový, ale byl jakýsi divný. Akce byla tak 50/50. Půlka super a půlka velký nepřehledný chaos. Co musím vyzdvihnout tak přízvuky, kterých se ve filmů dočkáme požehaně. Největší plus a tahoun celého filmu byl Michael B Jordan a jeho Killmonger. Ten byl tak správně černej nad věcí...fakt terno! Rve mi to srdce, ale půlit hvězdy nemůžu. Na jedno shlédnutí dobrý, ale asi nejslabší film od Marvelu so far. 65%

• 5.10.2017  22:18

OH MY GOD! BRILANTNÍ! Neuvěřitelný filmový zážitek. Villeneune si Sicariem a hlavně Příchozími nasadil laťku velmi vysoko. Ale tohle! Naprosto dokonale mrazivě budovaná atmosféra. Geniální práce s kamerou, barvami a kompozicí. To byla opravdová slast sledovat. A hudba a zvuk? Asi nejlepší, jakou jsem kdy ve filmu slyšel. Jestli se vynášela do nebes hudba i zvuk u Nolanova Dunkirku, tak proti tomuhle to bylo jako hudba z pouťového ampliónu. Od prvního záběru zvuk zarazí diváka do sedadla a už nepustí. Nutno říct, že pro mainatreamového diváka bude Blade Runner téměř nestravitelná podívaná, ještě se stopáží 162 minut. Ale takové scifi tu už velmi dlouho nebylo. Hutné, temné, plné hlubokých myšlenek a otázek. Ford má pořád koule, Gosling je po Lala Landu zase našel! Škoda, že neměl Leto více prostoru. Rád bych ještě zdůraznil, že bizarnější švédskou trojku jsem ještě neviděl. 🙈 za mě 99% a plná palba! Chvalme Villeneuna! Ave on!!!

• 5.9.2017  13:09

Tak tohle byl vážně, ale vážně šílenej díl! Wow!! Slink monstrózní a Arthur a Grace? Just wooow!

• 22.1.2020  21:45
    Bodyguard - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Excelentní díl!!! Just wow

• 9.12.2018  21:57

Není to špatný. Kamera, střih a hudba to drží na dost nad vodou. Ale čekal jsem od toho podstatně víc po takovým hypu. Je to celé takové polovičaté. Emoce mě nějak minuly. Když teda nepočítám Live Aid. Tam jsem měl Husinu. Remi Malek se mi líbil už v Mr.Robot, ale za tohle si odnese Oscara. Dal do toho všechno. Přesto to na nejlepší filmový zážitek nestačilo. Bohužel. Horší čtyři hvězdy. 70%. Nebylo to špatný ale prostě tomu něco chybělo.podruhé už to bude o poznání méně procent. Více méně zklámání.

• 29.12.2017  20:50
    Bright (2017)

Heeeeej yoooo. Netflix se vytáhl. Asi to není šálek čaje pro každého, ale jak já to vidím, že vznikla skvělá věc, která je originální, nadčasová a zároveň pecka akční a hláškující jako Mizerové. Will Smith mě bavil a teda Noomi Rapace jako záporačka byla k sežrání. Znovu musím zopakovat, že zpracování, originalita a zpracováníbylo vážně "classy"...nápad za všechny prachy. Celé je to podložené velmi ovedeným soundtrackem. Nice one 80%

• 8.5.2017  18:40

Skvělý nápad, který ovšem pokulhává zpracováním a výsledný film je opravdu příjemná blbina, která neurazí.

• 17.5.2016  17:18

Tak jsem konečně pln očekávání shlédl tento megalomanský marvelovský snímek. A že nejsem žádný troškař, šel jsem na předpremiéru. Když jsem vkročil do prostoru kina, vyděsil mne věkový průměr lidí, kteří se na ten film těšili stejně jako já. Sakra ten film snad není pro 15ti leté děti ne, říkal jsem si. Mimo to tady bylo spoustu lidiček převlečeno za spoustu postav z Avengers a některé mne věru pobavili. :D Po vlažném tačátku, kde úvodní scéna je vysvětlena naprosto skvělým dějovým twistem ke konci filmu jsem doufal, že se to rozběhne rychle. A taky že ano. Je až neuvěřitelné jak zvládl Marvel konečně opravdu konzistentně spojit všechny hrdiny. Všichni mají dostatek prostoru. Všichni mají nějaký motiv. Není to vůbec ploché, jako třeba u nedávného Batman v Superman. Nutno říci, že i humor byl překvapivě inteligentní a pár králíků z klobouku film skutečně vytáhne. Co mě osobně potěšilo nevíce, byla reálnost a surovost akčních scén. Film si na nic nehraje a je opravdu našlapaný poctivou akcí. Souboje jsou skvělé a jde jim snadno uvěřit. Neuvěřitelně jsem se u filmu bavil. A však pořád mu do Strážců něco chybělo. Každopádně jeden z nejlepších filmů od Marvela a musím jen doporučit! :)

• 8.3.2019  13:36

Má to své mouchy ale jako celek pohoda. Mam k tomu dva poznatky. Thanos is so fucked up!!! A Black Panther byl právě zadupán hluboko do země ženským originem! Hawk 75%

• 17.2.2016  14:49
    Childhood's End (TV seriál) (2015)

Ehm...tak tento počin je naprosto neuvěřitelný. Po celých třech dílech (Ještě, že je seriál uzavřený a má jen ty tři díly) jsem naprosto emočně vyčerpán. Jako rodič. jako lidská bytost. Pan Clark má neskutečně brilantní mysl. Vymyslet něco takového...nemám slov. Přes kontroverzní vzhled vládců až po otázky existence lidstva. Tento seriál ve Vás zanechá mnoho emocí a zbývá nám jen doufat, že pan Clark není médium, nebo jasnovidec. Doporučuju všem, kteří jsou unavení jednoduchostí věžných seriálů. Všem, kteří se rádi zamýšlí a kteří očekávají něco víc. fuuuuu......

• 4.6.2018  16:07

tak to zdar....třetí sérka jede.

• 20.5.2018  20:33

Tak tomu říkám gradace!! Wow třetí série zatim neskutečnej nářez!!👏👏👏

• 22.4.2018  17:22

Nechápu, jaktože jsem to ještě nemám ohodnocené. Tohle je pro mě naprostá parádička. Miluju ten film a kdykoliv je v televizi, tak ho prostě musím vidět. Epická scéna, jak celý okres nahání paragány je jedna z mých nejoblíbenějších filmových scén vůbec. Langmajer s Rodenem si vystřihli skvělé role a oba mě moc bavili.

• 29.1.2016  17:17
    Creed (2015)

Nebylo to úplně špatné, ale něco dtomu chybělo. Je vidět, že filmy s Rockym pořád táhnou. Není to sice taková klasika, jaká to bývala se samotným Rockym. Nicméně celý ten undergroundový nádech filmu je velmi svěžím a filmu to pozitivně svědčí. Moderní způsob boxu je o něco zábavnější a na mne působil rozhodně dynamicky a realisticky. Na Sylvestrovi se už bohužel otiskl i jeho věk a už to nemá takovou šťavu jak jsme zvyklí. Každopádně pro fanoušky to nebude zklamáním a za shlédnutí rozhodně stojí! 70%

• 2.12.2018  19:46
    Creed II (2018)

Rozhodně lepší než první díl. Víc emocí. Větší kompaktnost. Nic nového to nepřináší, ale stejně to moc baví. Adonnis dobrej, ale Viktor Drago lepší! Sly už vážne stárne a Dolph zahrál zhrzeného bojovníka dobře. Střet dvou světů a střet dvou různých vnitřních motivací. 78%

• 26.1.2016  14:38
    Daredevil (TV seriál) (2015)

No vida, velmi milé překvapení na poli komiksových seriálů. Po totálním krachu Daredevila s Benem "tvářím se furt stejně" Affleckem byl vcelku risk vsadit znovu na kartu slepého právníka. Ale jak se říká, risk je zisk a tento seriál se vytáhl na maximum. Skvěle zvládnutý děj je jen podtržený surovou realitou o korupci, úplatcích, vraždách a podvodech. Co mne ale nadchlo na celém kousku nejvíc je fakt, že jsem víc miloval záporáka alias Wilsona Fiska. Ano, tento z mládím poznamenaný tlouštík se stal opravdu někým a u mne se zapsal jako jeden z nejlepších seriálových záporaků vůbec. V mnoha momentech seriálu jsem měl pocit, že bych radši viděl Ďábla z Hell`s Kitchen mrtvého a přál bych Fiskovi všechno na čem pracuje. Způsob, jakým se jeho charakter v průběhu seriálu vyvíjí a dává nahlédnout pod roušku sociopata, který je ale pořád jen člověk je fascinující. Na seriálu jako takovém bych našel pár nedostatků. Hlavně některé scény vytržené z kontextu a bez logiky, ale doufám, že to je jen připravené pole pro další sérii. Za mě rozhodně palec hore!

• 22.10.2018  16:12

Wow rozhovor Karen a Fiska? Woooow!! Moc hutna atmosfera!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8