MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Pro mě zatím nejlepší díl! Hlášky neskutečný🙈😂

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Naprosto jedinečný seriál, který vás vtáhne a už vás prostě nepustí. Fenomenální soundtrack a odzbrojující obsazení. Cilian Murphy zahrál Thomase Shellbyho naprosto skvostně. Bráchové jakbysmet. Přidejme si Sama Neilla, Toma Hardyho, Adriana Brodyho, Malíčka, matku Draca Malfoye a máte to tam. Dokonale zvládnutá výprava. A ten anglickej přízvuk? Bloody hell. První série je ještě spíše takový rozjezd ale pak to jde každou sérii strmě vzhůru. Nemůžu jinak než plná palba a 95%. Ultimátní eriálový zážitek. Všichni, kdo mají rádi kvalitní seriály povinně shlédnout. By order of Peaky fokin Blinders!!!!!

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Je to řádně ujetý ale stojí to za to! Interakce s divákem po vzoru československého pana Nováka a herních pecek typu Detroit a Until down pozvednuta do vyšších úrovní. Je to prostě úlet. 85%

Jde si pro nás noc (2018)

Ty kráso tak tohle je jiná štábní paráda. Neuvěřitelná jízda od začátku do konce. Joe Taslim i Iko Uwais v nejlepší možné formě. A nejenom oni, ženské osazensvto filmu je našlapaný snad ještě víc. Ty ženský dávaj neuvěřitelný sady. Celý film jednoznačně táhnou souboje a jejich choreografie. Nešetří se krví ani brutalitou a stejně jako třeba v Raidu je tady obrovské množštví fatalitek. Snad ještě víc. Téměř na každýho odrovnanýho týpka je jedna originální smrt. Až nereálný, co se vše dá vymyslet. Ono toho má s Raidem společného teda daleko víc. Tohleto těm klukům Indonéským fakt jde. Nevím kam na to chodí. Místy to opravdu není pro slabší povahy. Je to vážně sílený. Ale stojí to za to!! 80%

Živí mrtví - Co přijde pak (2018) (epizoda)

Wow! No klibouk dolů. Skvěle vygradovaný díl. Nabitý emocemi k prasknutí s dojemným finálem. Good bye Rick Grimes. Byla to jízda. Ukázky na další díly s posnunem v čase vypadají na svěží vítr v seriálu a návrat prvnotřídního The walking dead. Klobouček