DarthFailord

Jan Šnajder

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 18.2.2019  08:52

Velmi milé překvapení. Má to všechno co to mít má. Akci, love story, povedené triky, jenoduchý avšak kompaktní děj. A na oči si zvyknete. 🙈80%

• 8.3.2019  13:36

Má to své mouchy ale jako celek pohoda. Mam k tomu dva poznatky. Thanos is so fucked up!!! A Black Panther byl právě zadupán hluboko do země ženským originem! Hawk 75%

• 1.11.2019  12:10

Co to sakra??😱😱😱😱

• 11.4.2019  23:14
    Hellboy (2019)

Tak jsem byl na Hellboyovi a je to nebetyčná kravina😂 David Harbour je celkem dobrej, ale na Pearlmena to bohužel nemá. Film se zabíji svou vlastní hloupostí a přeplácaností. Král Artuš? Vážně? Omg. Za světlou stránku filmu můžu označit mladou Alice, které se povedla bitka v lese, kde vyrážela z padouchů jejich duše, to bylo celkem dobře udělané a pak naprosto skvostné dvě minuty téměř u konce, kdy si tvůrci vyhráli s démony a monstry opravdu se vší parádou! A ty smrti a fatalitky které během těch dvou minut uvidíte opravdu stojí za to! Humor působí dost nuceně a většinou nefunguje. Vulgarity byly bohužel většinou taky navíc. Nebo pak od malého Prasáka působily nechtěně vtipně. Mila Jovovich jako záporák dobrá, ale utápěla se v oceánech klišoidních hlášek. I když musím uznat přepínání televize v jejím případě bylo výborný😂😂 mělo to takový potenciál, ale takhle si Hellboy prohrál válku sám...rád bych řekl, že si nebudu za týden pamatovat o čem to vlastně bylo a jaké o bylo, ale pravdou je, že takovou kravinu budu mít v hlavě ještě hodně dlouho🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂

• 1.12.2019  19:40
    Irčan (2019)

Scorsese dokazuje, že věk je jen číslo. Na tak pokročilý věk natočil opravdu výborný film. Dost mu k tomu pomohly výkony hereckých hvězd Al Pacina, Roberta DeNira a Joa Pesciho. Digitální omlazování je asi budoucnost filmu. V celém filmu poznáte dle vyprávění více jmen a lidí, než najdete ve zlatých stránkách. To byl celkem dobrej úlet. Bylo to jak mafiánská ročenka. Ta stopáž je opravdu dlouhá a dokázal bych si představit, že by to bylo o půl hodiny kratší. Každopádně je to výborná filmařina. Stylem i dialogy mi to dost připomnělo poslední Tatantinův film, jen ty dialogy nebyly tak nenásilné a lehké, jak to umí mistr Quentin při své slovní samohaně. Rozhodně stojí za shlédnutí. 80%

• 19.12.2019  10:30
    Král (2019)

Za mě dost natahované, takové nijaké. Výprava obstojná, ale nemohl jsem se do toho filmu nějak vžít. Příběh o zatracovaném synovi, který holduje alkoholu a najednou se musel stát králem celé Anglie je hodně komorně podaný a je to spíše taková vizuální výprava do té doby. Za zmínku stojí Joel Edgerton, který z davu celkem vyčníval, aby potom v davu trapně umřel. Ještě k tomu celkem bezdůvodně. Pattinsona jsem ani nezaregistroval. Na jedno podívání asi dobrý, ale rozhodně to není film hodný krále...

• 16.2.2019  20:48

Všechno je tu boží! 😂

• 15.3.2019  14:28

100% ultimatni dil

• 15.3.2019  15:43

95%. Téměr dokonalost!

• 4.2.2019  22:01
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

Pro mě zatím nejlepší díl! Hlášky neskutečný🙈😂

• 8.11.2019  11:47
    Nad ránem (TV seriál) (2019)

Tak tohle můžu!! Epesní věcička která má víc propracovanějších charakterů než kdejaký velkofilm. Svižný, originální, nápaditý, vtipný, zábavný. Pecka!!!

• 3.2.2019  19:34
    Polar (2019)

Výborná komiksová jízda, která balancuje na hraně několika žánrů a celkem se jí to i daří. Výborné zpracování. Výborný Mads. Záporák úchylnej jak perverzák v parku. Spousta originálních nápadů a drobností co potěší. Film má i překvapivě dobré dějové zpracování, i když se nejedná o nic originálního. Spoustu lidí srovnává Polar s Johnem Wickem. To je podle mě blbost. Wick má úplně jiný styl a Black Kaiser upřednostňuje spíše méně elegantní, ale o to více originální likvidaci nepřátel. Uzavření celého příběhu bylo výborně vygradované s malým překvapením. A musím říct, že takhle dobře natočenou sexuální scénu jsem dlouho ve filmu neviděl. 75%

• 6.6.2019  11:39

Brutalne nedoceneny film. Za tolik popkulturnich hlasek by se nemusel stydet ani Spielberg. K tomu velmi sympaticka skvadra detskych hercu. Za me rozhodne velmi povedena jednohubka! 77%

• 12.7.2019  10:14

Musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen, jakou povedenou oddechovku MCU vytáhlo po veleúspěšném a náročném Endgame. Humor už není tak hloupý jak v jedničce a ani se tak moc netlačí na pilu. Mladí herci v čele s Tomem Hollandem a Zendayou byli opravdu výborní. Tom Holland zahrál ze všech svých dosavadních pavoučích rolí asi nejlépe jak mohl. Jeho dilema a smutek po Thanosově lusknutí a ztrátě Tonyho je výborně vykreslené a na plátně mu opravdu přejete ten jeho zasloužený odpočinek na cestách po Evropě s partou kamarádů a holkou kterou chce sbalit. Jake Gyllehaal jako Mysterio byl už jen takovou třešničkou na dortu. Škoda jen, že z něho udělali jen padoucha na jedno použití. Jeho celková práce s iluzemi byla dokonalá a chvíli mi dělalo i problém než jsem se v tom zorientoval. Pro nás čechy tady samozřejmě byla Praha a pár českých vtípků, které pohladily po uších českého diváka. I přes svou stopáž 130 minut film neuvěřitelně rychle odsýpá a najednou je konec, ani nevíte jak. Ještě musím říct, že potitulkové scény byly po dlouhé době opravdu super a obzvláště t jedna udělala Spider-manovi život na Zemi podstatně těžší a bude zajímavé sledovat, jak se s tím zvládne poprat. Nakonec bych ještě rád vyjádřil svou úlevu, že se do MCU nakonec i přes proklamace trailerů nezařadí multiverse. Chvála bohu. Far from home překonalo první díl snad ve všech aspektech a mám z toho upřímnou radost. 85%

• 9.2.2019  20:53

Hořííím!! Ten konec😂😂😂

• 24.8.2019  17:38

Už to prostě není ono. Oproti prvním dvěma dílům je to už jen prázdné cosi vezoucí se na úspěchu předešlých dílů. Je to asi lepší než trojka, ale i tak. Celý film si pro sebe ukradl Vidlík a to je dost smutné. Animace na skvělé úrovni a hudba taky celkem ušla. Ale staré známé postavy nedostaly moc prostoru což je škoda. Rozloučení s Woodym bylo celkem emotivní, ale bylo to málo. Škoda, že jsem viděl s dabingem (nic proti byl dobrý), ale chtěl sem slyšet Keanu Reevse alias Elá Hopa. Jako celek na jedno podívání s dětmi fajn, ale nic víc v tom nehledejte. Chybí poselství, hloubka, větší hravost postav - tak jak jsme byli zvyklí u prvních dvou dílů. 69%

• 23.12.2019  19:33

20% kdyz moc. Naprosta katastrofa. Dej zadny. Scenar nula. Kostymy a masky lvl herkules a xena. Jak stara dobra polska produkce jen monodabing chybi. Jestli to takhle pujde dal tak chudak Cavill. Ten je jedina svetla stranka tohohle serialu. Boze tohle je serialovy peklo.

• 23.12.2019  09:08

Za posledních 10 minut slabší čtyři hvězdy. Seriál začíná trpět syndromem “stojím za starou belu, ale posledních 10 minut uděláme dobrých, aby si divák pustil další díl”..

• 18.2.2019  19:56

Tyooo to bylo výborný. Takhle dobrá a inteligentní česká komedie tady dlouho nebyla. Vtipy byly vážně na úrovni a trapnost se ve filmu ani nemihla. Hoffman alias Luďan zase skvělej. Ondra Vetchý král vtipu. Dámské obsazení bylo mužskému oku více než lahodící a dámy naopak měly na co koukat taky. Výborná stopáž jen přidala filmu na svižnosti. Podle mě možná asi i česká komedie desetiletí. Super navštívit film s drahou polovičkou. Budete se bavit oba! Fakt povedený! 85%

• 27.3.2019  13:46

Fuuuuck....

• 23.3.2018  22:10
    Annihilation (2018)

Komorní sci-fi s velmi zajímyvým námětem na které se velmi dobře kouká. Nemá to takové poselství jako Příchozí, ale to je možná dobře. Zbytečný patos nebo násilná hra na vážnou notu typu zachraňme platetu by tomu neslušelo, ba naopak. Natálka to zvládla taky velmi dobře na její možnosti. Za posledních 15 minit 4tá hvězda.70%

• 28.4.2018  23:41

Tak...mnozí z Vás mi psali, kde je moje recenze a jaký tento film byl. Nebyl jsem se schopen rozhodnout hned po první projekci. A tak jsem vyrazil na druhou. Abyste mne nechápali špatně, nerozhodoval jsem se, jaký film Avengers jsou, ale jak moc dobří jsou. A nutno říct, že po druhé projekci, která se mi líbila ještě víc, jsem naprosto přesvědčen, že to je to nejlepší, co nám MCU zatím naservírovalo. Je až neuvěřitelné, jak bratři režiséři dokázali udělat tak kompaktní snímek s tolika hrdiny na jednom místě. Žádná z postav nebyla vyloženě zbytečná a sledovat interakci tolika postav koncentrovaných na jednom místě byla prostě a jednoduše naprostá lambáda. I přes celkem drsnou stopáž na marvelovský film jsem se bavil od začátku až do konce. Když pominu Thorovu linku, která pro mne byla asi nejlepší, tak si celý film urval pro sebe arcilotr, ó všemocný Thanos. Tak propracovaný záporák tady opravdu dlouho nebyl a ke konci filmu jsem mu dokonce fandil víc než hrdinům. Jeho pohnutky a motivy byly uvěřitelné a celkem logicky opodstatněné a jeho vztah s Gamorou tu byl vykreslen vskutku skvěle. Hltal jsem každou jeho scénu už od začátku, kdy dal opravdu stylově na budku Hulkovi, který se pak bál celý film vylézt zpátky na plátno, aby náhodou nedostal znovu a ještě víc. Co mne se na filmu líbilo asi nejvíce byl způsob, jakým všichni do jednoho dostávali na frak od začátku filmu až do konce. V podstatě každý větší souboj byl ukončen zkázou a zklamáním mnoha fanoušků. Tu umřel tem a tu zas ten. Až přišel konec a všichni zůstali jak opaření. Už jen to, že jakmile začaly běžet závěrečné titulky tak se kino narvané k prasknutí proměnilo v turecké tržiště a lidé se překřikovali aby si sdělili dojmy a myšlenky...to jsem nezažil opravdu dlouho. Cameo Tyriona, kdy hrál trpaslíka obra mne opravdu pobavilo. Co se trikové stránky týče, byla to naprostá slast a dokonalá špička v blockbusterovském moři. Nutno tedy říct, že místy jsem si připadal jak v pánovi prstenů zkříženém se star wars epizoda one. Za mě je to opravdu skvělé vyvrcholení posledních 10 let marvelovského univerza a při představě, co nám bude servírováno za rok, kdy se to má všechno ukončit mě běhá mráz po zádech. Nemůžu se dočkat co si na nás bráchové připravili. Bylo to ultimátně epický a hodnocení 93% a 5. nejlepší film na ČSFD mluví za vše. Doporučuju velmi!!

• 31.12.2018  15:47

Je to řádně ujetý ale stojí to za to! Interakce s divákem po vzoru československého pana Nováka a herních pecek typu Detroit a Until down pozvednuta do vyšších úrovní. Je to prostě úlet. 85%

• 16.2.2018  22:37

Tak nevím, jestli tenhle tah Marvelu úplně vyšel. Rozhodně se je na co dívat. Kvalita není špatná. Zasazení do Wakandy super. Vizuální háv je po zvyku filmů z tohoto universa je neskutečný a sledování Wakandy vystihl panther hned na začátku: “tohle se nikdy neokouká!”. Bohužel to vizuál asi tentokrát nestačí. Velká část filmu byla dost obřadní. Chápu, že to patří ke zvykům afriky a kmenů atd, nicméně méně je někdy více. Co mi na filmu ale vadilo najvíc, byly pokusy o politické a světové přesahy a neuvěřitelná agitka na lepší svět. Je mi jasný, že to mělo být poselství, ale podle mě to do filmů tohoto žánru nepatří. Ale chápu, na klasický film nejdou miliony lidí, tak je potřeba to naservírovat všem až pěkně pod nos, aby se davy masírovaly. Tady to podle mne bylo hodně zbytečné a hodně na sílu. I soundtrack byl sice stylový, ale byl jakýsi divný. Akce byla tak 50/50. Půlka super a půlka velký nepřehledný chaos. Co musím vyzdvihnout tak přízvuky, kterých se ve filmů dočkáme požehaně. Největší plus a tahoun celého filmu byl Michael B Jordan a jeho Killmonger. Ten byl tak správně černej nad věcí...fakt terno! Rve mi to srdce, ale půlit hvězdy nemůžu. Na jedno shlédnutí dobrý, ale asi nejslabší film od Marvelu so far. 65%

• 9.12.2018  21:57

Není to špatný. Kamera, střih a hudba to drží na dost nad vodou. Ale čekal jsem od toho podstatně víc po takovým hypu. Je to celé takové polovičaté. Emoce mě nějak minuly. Když teda nepočítám Live Aid. Tam jsem měl Husinu. Remi Malek se mi líbil už v Mr.Robot, ale za tohle si odnese Oscara. Dal do toho všechno. Přesto to na nejlepší filmový zážitek nestačilo. Bohužel. Horší čtyři hvězdy. 70%. Nebylo to špatný ale prostě tomu něco chybělo.podruhé už to bude o poznání méně procent. Více méně zklámání.

• 4.6.2018  16:07

tak to zdar....třetí sérka jede.

• 20.5.2018  20:33

Tak tomu říkám gradace!! Wow třetí série zatim neskutečnej nářez!!👏👏👏

• 2.12.2018  19:46
    Creed II (2018)

Rozhodně lepší než první díl. Víc emocí. Větší kompaktnost. Nic nového to nepřináší, ale stejně to moc baví. Adonnis dobrej, ale Viktor Drago lepší! Sly už vážne stárne a Dolph zahrál zhrzeného bojovníka dobře. Střet dvou světů a střet dvou různých vnitřních motivací. 78%

• 22.10.2018  16:12

Wow rozhovor Karen a Fiska? Woooow!! Moc hutna atmosfera!!

• 22.10.2018  18:04

Strašlivá nálož toto. Maj gaaaaad😱😶