MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Pro mě zatím nejlepší díl! Hlášky neskutečný🙈😂

Nad ránem (2019) (seriál)

Tak tohle můžu!! Epesní věcička která má víc propracovanějších charakterů než kdejaký velkofilm. Svižný, originální, nápaditý, vtipný, zábavný. Pecka!!!

Polar (2019)

Výborná komiksová jízda, která balancuje na hraně několika žánrů a celkem se jí to i daří. Výborné zpracování. Výborný Mads. Záporák úchylnej jak perverzák v parku. Spousta originálních nápadů a drobností co potěší. Film má i překvapivě dobré dějové zpracování, i když se nejedná o nic originálního. Spoustu lidí srovnává Polar s Johnem Wickem. To je podle mě blbost. Wick má úplně jiný styl a Black Kaiser upřednostňuje spíše méně elegantní, ale o to více originální likvidaci nepřátel. Uzavření celého příběhu bylo výborně vygradované s malým překvapením. A musím říct, že takhle dobře natočenou sexuální scénu jsem dlouho ve filmu neviděl. 75%

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen, jakou povedenou oddechovku MCU vytáhlo po veleúspěšném a náročném Endgame. Humor už není tak hloupý jak v jedničce a ani se tak moc netlačí na pilu. Mladí herci v čele s Tomem Hollandem a Zendayou byli opravdu výborní. Tom Holland zahrál ze všech svých dosavadních pavoučích rolí asi nejlépe jak mohl. Jeho dilema a smutek po Thanosově lusknutí a ztrátě Tonyho je výborně vykreslené a na plátně mu opravdu přejete ten jeho zasloužený odpočinek na cestách po Evropě s partou kamarádů a holkou kterou chce sbalit. Jake Gyllehaal jako Mysterio byl už jen takovou třešničkou na dortu. Škoda jen, že z něho udělali jen padoucha na jedno použití. Jeho celková práce s iluzemi byla dokonalá a chvíli mi dělalo i problém než jsem se v tom zorientoval. Pro nás čechy tady samozřejmě byla Praha a pár českých vtípků, které pohladily po uších českého diváka. I přes svou stopáž 130 minut film neuvěřitelně rychle odsýpá a najednou je konec, ani nevíte jak. Ještě musím říct, že potitulkové scény byly po dlouhé době opravdu super a obzvláště t jedna udělala Spider-manovi život na Zemi podstatně těžší a bude zajímavé sledovat, jak se s tím zvládne poprat. Nakonec bych ještě rád vyjádřil svou úlevu, že se do MCU nakonec i přes proklamace trailerů nezařadí multiverse. Chvála bohu. Far from home překonalo první díl snad ve všech aspektech a mám z toho upřímnou radost. 85%

Teorie velkého třesku - Stockholmský syndrom (2019) (epizoda)

Jedno z nejlepších zakončení sitcomu a možná seriálu vůbec. Neskutečná práce s vývojem postav. I slzna ukápla. Tleskám celému týmu BBT a děkuji za nezapomenutelný zážitek.🙏🙏

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Už to prostě není ono. Oproti prvním dvěma dílům je to už jen prázdné cosi vezoucí se na úspěchu předešlých dílů. Je to asi lepší než trojka, ale i tak. Celý film si pro sebe ukradl Vidlík a to je dost smutné. Animace na skvělé úrovni a hudba taky celkem ušla. Ale staré známé postavy nedostaly moc prostoru což je škoda. Rozloučení s Woodym bylo celkem emotivní, ale bylo to málo. Škoda, že jsem viděl s dabingem (nic proti byl dobrý), ale chtěl sem slyšet Keanu Reevse alias Elá Hopa. Jako celek na jedno podívání s dětmi fajn, ale nic víc v tom nehledejte. Chybí poselství, hloubka, větší hravost postav - tak jak jsme byli zvyklí u prvních dvou dílů. 69%

Zaklínač - Čtyři marky (2019) (epizoda)

Za posledních 10 minut slabší čtyři hvězdy. Seriál začíná trpět syndromem “stojím za starou belu, ale posledních 10 minut uděláme dobrých, aby si divák pustil další díl”..

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda)

20% kdyz moc. Naprosta katastrofa. Dej zadny. Scenar nula. Kostymy a masky lvl herkules a xena. Jak stara dobra polska produkce jen monodabing chybi. Jestli to takhle pujde dal tak chudak Cavill. Ten je jedina svetla stranka tohohle serialu. Boze tohle je serialovy peklo.

Ženy v běhu (2019)

Tyooo to bylo výborný. Takhle dobrá a inteligentní česká komedie tady dlouho nebyla. Vtipy byly vážně na úrovni a trapnost se ve filmu ani nemihla. Hoffman alias Luďan zase skvělej. Ondra Vetchý král vtipu. Dámské obsazení bylo mužskému oku více než lahodící a dámy naopak měly na co koukat taky. Výborná stopáž jen přidala filmu na svižnosti. Podle mě možná asi i česká komedie desetiletí. Super navštívit film s drahou polovičkou. Budete se bavit oba! Fakt povedený! 85%