Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Sci-Fi
  • Animovaný

Mortal Kombat (2021)

Achjo...takový promrhaný potenciál..to je škody. Proklatě málo sobojů, což je vzhledem ke značce Mortal Kombat průšvih jako vrata. A když už jsou, tak jsou krátké. Ale nutno přiznat, že povedené. Charaktery věrné předloze sice potěšily, ale režijně i scénáristicky byly zabité. Bez šance si vybudovat k postavám nějaký vztah. Jediný kdo by mohl charisma rozdávat komukoliv je Sanada. Ale toho je tam tak proklatě málo. A je strašná škoda, že se tvůrci absolutně odklonili od formátu turnaje. Co se ale povedlo nesporně, tak jsou fatality a originální hlášky ze hry. To fanouška zahřeje u srdce...je to škoda;(

plakát

Pacific Rim: Země nikoho (2021) (TV seriál)

Velmi pohodová jednohubka na jedno odpoledne. Chybí tomu epičnost filmových zpracování. Na druhou stranu co do děje je to podstatně dál. Odkazy na filmy jsou taky super. Postavilo si to solidní základy na druhou sérii. Ta by mohla být o dost lepší!🖖

Čističi vesmíru (2021)

Je to prpste skvely!!! Za tech 21 milionu dolaru to strci do kapsy jiny bijaky z desetinasobnymi naklady. Doporucuju vsem! Je to velka pecka!

plakát

Imawa no Kuni no Alice (2020) (TV seriál)

Juuuu to je velka parada!!!vyborne jsem se bavil!!! Originalni a napadite! Netflix Japonsko zabodoval!

plakát

Dámský gambit (2020) (TV seriál)

Wow. Nečekal jsem že letos bude něco až takhle dobrýho. Queens Gambit má naprosto všechno. Dokonalou výpravu, nádherný soundtrack, naprosto odzbrojující styl vyprávění, uhrančivou hlavní hrdinku a takový kotel emocí, až to snad ani není možný!! Děkuju svému děděkovi Bedřichovi za to, že mě naučil šachy a já se teď díky tomu mohl naplno ponořit do tohoto mistrovského díla. Klobouk dolů. Kdo neviděl, vřele doporučuju! Pravděpodobně nic lepšího v roce 2020 na obrazovkách neuvidíte. DOKONALOST!!!

plakát

Dámský gambit - Koncovka (2020) (epizoda)

Fantasy Island (2020)

Asi jsem oproti mistnim skarohlidum videl jiny film. Za me dost zajimave zpracovany. Premisa skvela. Ke konci trosku zmatene ale jinak tam dava vse smysl. Solidne to odsypa. Za me solidnich 70%

Tenet (2020)

Aha 🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂 tak to jo👌👌👌