ver_mah

okres Praha

3 body

• 14.12.2018  10:20
    Climax (2018)

Naprosto geniální. Takhle dlouho, po shlédnutí filmu, mi špatně ještě nebylo. Bezmoc, hysterie, šílenství...vše tam je a vše vás naprosto pohltí. Úžasná práce kamery, hudby a herců. Gaspar Noé to prostě umí.

• 17.10.2018  23:48
    Sora o kakeru jodaka (TV seriál) (2018)

uhh.. tak hodně velké zklamání. po velice slibném začátku se všechno pokazí a vyjde z toho pěkná slátanina... na konci jsem čekala nějakou skvělou pointu, která pomůže více lidem zvednout sebevědomí, ale bohužel no, dochází k opačnému efektu... co se dá dělat no. ne každý den je posvícení na kvalitní seriálek.

• 20.6.2018  20:09

Dlouho jsme si museli počkat, ale stálo to za to. Skvělý návrat do dětství.

• 19.5.2018  10:23

Skvělá druhá série. Trochu jsem se bála, že pokračování může seriálu uškodit, ale mýlila jsem se.

• 16.5.2018  21:26
    Dude (2018)

Nijak moc nenadchne, ale taky nezklame. 3 hvězdičky jen díky Lucy Hale.

• 12.5.2018  22:29

Taková ta klasická "odreagovačka", kde se budete smát a možná si i pobrečíte. Bylo to jednoduché, ale i přes to to mělo své kouzlo.

• 7.5.2018  11:47
    I'm Poppy (TV seriál) (2018)

Naprosto geniální. Titanic Sinclair nám naservíroval nevídaný snímek, ze kterého mrazí. Celková metafora na dnešní svět se vyskytuje již na youtube (https://www.youtube.com/user/thatPoppyTV), takže tento počin je jen dalším krokem k navození děsivé atmosféry, do které se sami jako lidstvo přivádíme. Doporučuji se nejprve podívat na youtubový kanál Poppy a vyhledat si nějaké informace o Mars Argo a Titanic Sinclair pro lepší porozumění a propojení souvislostí, na které je v seriálu plno odkazů.

• 18.3.2018  00:54

Hodně povedený snímek, který se opírá o skvělé herecké výkony Rachel Weisz a Rachel McAdams. Poměrně nevšední zápletka plynula nenuceně a rychle, což je úctyhodné u 114min filmu. Za "raw and emocional" milostnou scénu jasných 5 hvězdiček.

• 22.1.2018  18:42
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

První dva díly mě zcela odradily. Jen další stupidní podívaná, která má vyvolat kontroverzi a uspokojit dušičky rozpolceného diváka. Po pár dnech jsem tomu dala znovu šanci a musím konstatovat, že jsem ráda. Sice je zde plno zbytečně trapných pasáží, ale seriál, jakožto celek, má své kouzlo. Konec je zcela nádherně vyšperkovaný a díky němu jsem se přiklonila ke 4 hvězdám.

• 7.1.2018  18:50
    Blame (2017)

Nic není takové, jak se na první pohled zdá.

• 9.12.2017  16:20

Klasický americký film o středoškolácích...

• 25.11.2017  19:04
    Dismissed (2017)

Sice se toto nedá zařadit jako horor, přesto bylo mrazivé sledovat, co všchno Lucas dokáže udělat kvůli dobré známce. Zajímavá podívaná.

• 23.11.2017  22:40

Jako dítě jsem to milovala. Ať si každý hodnotí jak chce, mně se ten film líbil. :)

• 17.11.2017  19:54
    Truth or Dare (TV film) (2017)

Jeden z mála hororů, u kterého jsem se bála. Na to, že se jedná o TV film. Geniální.

• 12.11.2017  20:37
    Newness (2017)

Čekala jsem, že tento film bude mít velký potenciál. Bohužel při druhé polovině filmu mi došlo, že jsem se naprosto mýlila.

• 8.11.2017  21:24
    Vzhůru ke hvězdám (TV seriál) (2017)

Jsem ráda, že jsem se seriálem prokousala.

• 5.11.2017  13:30
    The Model (2016)

Další film o začínající modelce, která si chce splnit svůj velký sen - proslavit se. Je za to ochotna udělat opravdu vše, takže se nebudeme divit, když se dívka začne přizpůsobovat zdejším praktikám... Sice je toto téma stále omílané dokola, přesto mě film zaujal a mohu ho doporučit ke zhlédnutí.

• 5.11.2017  13:29

Jediný důvod, proč jsem na tento film šla do kina, byla má oblíbená Cara Delevingne. Nejsem typ diváka, který ocení nekonečné mlácení mezi dvěma protějšky a pak výhru dobra nad zlem (nebo snad zlem nad větším zlem?). Pro komiksového nadšence je tento film určitě rájem, pro mě však zajímavou zkušeností, kterou nepotřebuji opakovat.

• 5.11.2017  13:29
    To the Bone (2017)

Naprosto geniální film. Když jsem se na něj dívala poprvé a téma se mě nijak netýkalo, film jsem považovala za zklamání. Myslela jsem si, že je téma zachyceno pouze z povrchu a že postrádá jiskru. Avšak teď (když se mě příběh týká) se na něj dívám z úplně jiné perspektivy a chápu celý film a celé jeho kouzlo. Zasloužených 5 hvězdiček. A mimo jiné musím vyzdvihnout opravdu fantastický výkon Lily Colins, která se své role chopila výtečně.

• 5.11.2017  13:28

Stranger Things - season 2 - Druhá série mě lehce zklamala (dějově), ale herecké výkony neměly chybu. Zejména Milly Bobby Brown a Finn Wolfhard, kteří mají hodně velký potenciál.