Andrea1717

Andrea Kvasnicová

okres Ilava

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 12.7.2020  19:58
    Aetaneun lomaenseu (TV seriál) (2017)

V princípe to bolo pekné, pravdou je, že to opakovanie z minulých dielov bolo siahodlhé a podobne aj epilógy, ktoré nič moc neobjasnili. Ale malo to svoje kúzlo, príbeh o popoluške, ktorý nikdy neurazí a je vo svojej podstate milý a poteší romantickú dušu...

• 7.7.2020  17:12
    Tajemný pop-up bar (TV seriál) (2020)

Skutočne pekné a dojímavé, spočiatku je dej pokojnejší, ale postupne sa odkrývajú tajomstvá a príbehy jednotlivých postáv a posledné diely sú fakt na 10 hviezdičiek, nie len na 5. Humorný aj akčný aj zamilovaný. Obsadenie bolo skvelé, herci dokonale zapadli do svojich rolí a veľmi dobre ich aj typovo vybrali. Bol to pekný zážitok.

• 7.7.2020  09:52
    Geu namjaeui gieokbeom (TV seriál) (2020)

Veľmi pekný a citlivý príbeh dvoch ľudí, ktorí stratia niekoho veľmi drahého a kým jeden nemôže nikdy zabudnúť, druhý sa s tým dokáže vyrovnať len tým, že zabudne úplne. Príbeh ukazuje odvrátenú stranu slávy a jej problémy. Hrdinovia si však napriek všetkému dokážu nájsť cestu k sebe a nakoniec sa vysporiadať aj s nepriazňou , ktorú vyvolávajú v ľuďoch senzáciechtivý bezohľadní reportéri. Páčilo sa mi to, herecké výkony boli naozaj skvelé, príbeh dokazuje, že aj slávni ľudia sú len ľudia a nie vždy si zaslúžia to čo im okolie spôsobuje.

• 1.7.2020  20:55
    Nae duie teriuseu (TV seriál) (2018)

Waw, som očarená, vynadívala som sa do sýtosti na dokonalého Ji sub soa, bol nádherný. Škoda len, že celý seriál prebehol bez jediného bozku, alebo nejakej emotívnej scény, ak nepočítam tú eskymácku pusu :-) Ale aj tak som si to užila. Príbeh to má dobrý, tajomný agent s tajomnou minulosťou, zvraty v deji, humorné aj napínavé. Proste ho milujem, nech už hrá čokoľvek je úžasný.

• 25.6.2020  01:44
    Inganjungdok (2014)

Príbeh o vášni, túžbe a posadnutosti, ktorá tak zaslepí človeka až mu už nezáleží na ničom ani na vlastnej skaze.Páčili sa mi dobové kostýmy aj dej, inak na Kóreu dosť odvážne scény. Kto by nechcel tak milovať, až by nemohol dýchať z túžby po objekte svojej lásky?

• 25.6.2020  01:38
    Bimilae (2009)

Romantický? Skôr erotický film, romantiky ako takej tam moc nebolo, ale dej bol zaujímavý aj keď hodne zložitý, ale vtiahol ma do príbehu. Tieto príbehy o pustošivej túžbe mám rada.

• 23.6.2020  23:30
    Jeoldae Geui (TV seriál) (2019)

Krásny príbeh o zamilovanom robotovi, znie to absurdne, ale bolo to krásne. Smútok, kvôli tušeniu konca, lebo to asi inak ani dopadnúť nemohlo, sa nieslo celým seriálom. Ale aj tak to bolo krásne. Láska si nevyberá, keď to príde, robot, nerobot musíte ho milovať.

• 18.6.2020  17:42

Chvíľu som mala na začiatku pocit, že ten preklad nestojí za námahu, ale našťastie, keďže ja sa nevzdávam, som sa nevzdala a ono sa začali diať veci. Počiatočný nemastný neslaný románik na univerzite sa prekoprcol v skvelú dramatickú hru na pomstu. Obsadenie nijak slávne, ale herci sú to nádejný, dokazuje to aj cena Filmfare pre Shivaleeku Oberoi a Vardhana Puri za najlepších nováčikov roka.Vardhan Puri je dokonca autorom scenára. Veľmi zaujímavé.

• 18.6.2020  17:33
    Widaehan yuhokja (TV seriál) (2018)

Do-hwan Woo tomuto seriálu výrazne dominoval, aspoň pre mňa zatienil všetky ostatné postavy. Má veľkú výrazovú silu v tvári a tu sa mi veľmi páčil. Zamotaný príbeh sa postupne odmotával, prichádzal jeden zlom a prekvapenie za druhým, dej nemal hluché miesta. Veľmi sa mi to páčilo. Tá zmena pováh a chápania seba, lásky a okolia mladých absolventov bola úžasná. Môžem ale potvrdiť, že neznášam v závere zlomy "po xx rokoch" a tu naň tiež došlo, vždy to nejako ochladí atmosféru vyvrcholenia deja... ale aj tak, skvelé.

• 14.6.2020  14:54
    Shiraz (1928)

Príbeh vzniku Taj Mahalu v nemej verzii. Bolo zaujímavé to vidieť.

• 13.6.2020  20:09

Príbeh mladej ženy, ktorá zdedí po strýkovi sex kliniku kde sa lieči prírodnou medicínou Unani. Je to zase jeden z filmov búrajúcich tabu v indickej spoločnosti. Sonakshi mám veľmi rada. V tomto filme debutuje tiež Priyansh Jora, ktorý sa mi veľmi páčil aj keď nemal príliš veľa priestoru, bude z neho niečo. Film je zaujímavý aj účasťou Badshaha, speváka-rapera, ktorý si tu zahral sám seba ako jedného z pacientov kliniky. Badshah je známy playbackový spevák, ktorý naspieval množstvo skutočných hitov v mnohých filmoch. Na 5 * mi tu chýbala trochu silnejšia romantická línia.

• 12.6.2020  17:49

Tento príbeh ma veľmi neokúzlil, nebolo to úplne zlé ale niečo tomu chýbalo.

• 11.6.2020  20:48

Krásna maličkosť. Keď si duše porozumejú nie je treba ani kúzelný prsteň.

• 11.6.2020  20:45
    Bon Eogein (TV seriál) (2020)

Bolo to proste krásne, tajomstvá, osud, minulé životy, láska, nenávisť, zrada, odpustenie, sklamanie. Záver som podvedome čakala a dúfala v opak. OST som počula už toľkokrát, že tuším poznám už spamäti aj všetky texty, nádherné piesne, krásny seriál, že som na záver už ani na písmenká na klávesnici nevidela. Škoda, že je už koniec. Ďalší do mojej TOPky.

• 9.6.2020  00:36
    Hai lai de ji zai ai ni (TV seriál) (2015)

Môj prvý Hongkongský seriál, upírske témy môžem, ale toto bola limonáda pre náctiletých, od upírov očakávam trochu viac. Boli tam príjemné okamihy, ale celkovo to postrádalo nejaké napätie, vzrušenie či vcítenie sa do deja. Škoda, tak dobre to z ukážky vyzeralo.

• 7.6.2020  11:50

Zase niečo čo ma okúzlilo a tomu čo ma okúzli odpustím všetko aj ten hurónsky smiech hlavného hrdinu, ktorý ale v poslednom diely dostal svoj význam, aj ten jeho ofinkový účes, ktorý keď Hyeok Jang zmenil na krátky vyzeral skutočne na zožranie. Tie jeho smutné oči, kto by mu odolal. Moderná popoluška so všetkým čo k tomu patrí, smiechom, slzami, smútkom aj radosťou. Hyeok Jang bola odzbrojujúco krásna a krehká. Trošku mi bolo celý seriál ľúto Jin-hyeok Choia alias Daniela, mám slabosť pre tieto márne túžiace typy mužských postáv. Bolo to krásne.

• 2.6.2020  20:02

Priznám od tohto filmu som nič moc neočakávala, ale prekvapil ma. Začiatok, teda asi polovica filmu, odohrávajúci sa v Manali a v horách bol skvelý. Horské prostredie ma vždy dostane. Zvyšok bol klasika, nie podpriemerná, slušná. Páčilo sa mi to.

• 1.6.2020  14:18
    Ahoj, mami, zatím! (TV seriál) (2020)

Celkovo je tento seriál šialene uplakaný a najpoužívanješie slovo bolo prepáč. Príbeh síce smutný, ale v podstate pekný aj keď ja mám radšej iné konce.

• 30.5.2020  19:02
    Malang (2020)

Malang, tak dlho som sa naň tešila, ale bolo to tým pádom o to väčšie sklamanie. Keby nie toho záveru, ktorý ma dokázal prekvapiť, tak by to bolo o hviezdičku menej. Námet pomsty za smrť lásky nie je nič nové, hudobne to celkom ušlo, aj keď nič mimoriadne. Smer, ktorým sa uberá súčasná Bollywoodska tvorba ma necháva vo veľkej časti prípadov veľmi chladnú. Filmom chýba to čo mám na Bollywoode rada, z filmov sa stávajú obyčajné západniarske veci, strácajú šmrnc a príťažlivosť. Ani v tomto príbehu som sa nejako nedokázala vžiť do utrpenia hlavného hrdinu, chýbala tomu vášeň a cit, ktorý by si divák užil, aby mu jeho hnev a nešťastie veril a cítil s ním. Škoda.

• 25.5.2020  03:07
    Joogoonui taeyang (TV seriál) (2013)

Čo povedať, bolo to krásne. Celý seriál som sa usmievala sama pre seba ako blbka čo je neklamným znamením, že je to pre mňa dokonale skvelé a bolo. Proste tu všetko fungovalo, chémia, prostredie, príbehy, smútok, radosť, túžba. Skvele skombinované, ešte aj protivné postavy sa nakoniec zmenili na milé. Škoda, že už je koniec.

• 21.5.2020  20:48
    Dan, hanaui sarang (TV seriál) (2019)

Toto ma nechávalo veľmi dlho chladnú, áno záver si pár sĺz vyžiadal, ale inak mi celý seriál pripadal pomerne prázdny a ako na kolotoči, stále dookola to isté. Chémia medzi hlavnými postavami (hercami) nebola vôbec žiadna. Slabý priemer.

• 15.5.2020  15:43
    Love Aaj Kal (2020)

Nejako neviem, Imtiaz si tentokrát nevybral dobre hercov, Saru Ali Khan moc nemusím, priveľmi sa podobá na svoju matku, ktorú nemusím vôbec a Kartik Aaryan bol do tejto postavy absolútne nevhodný, S inými hercami by tento film bol bomba. Jediný, kto sa mi páčil bol Randeep Hooda.

• 13.5.2020  23:57

Spočiatku to vyzerá ako miniseriál pre náctiletých, ale ten záver ma dostal k slzám. Milá drobnosť.

• 13.5.2020  10:39
    Láska padá z nebe (TV seriál) (2019)

Oh môj Bože! Nádhera od začiatku do konca. Príbeh natočený tak, že som sa v jednom okamihu smiala a v ďalšom ronila slzy ako blázon. Bin Hyeon a Ye-jin Son asi zbytočné písať, že pozerať na nich dvoch spolu by samotné stačilo na seriál, ale je tam množstvo menších postáv, ktoré dopĺňajú príbeh svojimi malými príbehmi a vtipom, myslela som, že po časti odohrávajúcej sa v Severnej Kórei to už lepšie byť nemôže, omyl, Severokórejci v Soule boli roztomilí a vtipní a akční a bolo to ako ľudia z iného storočia v súčastnosti. Pri každej rane, ktorú Bin Hyeon dostal som trpela ako pes, snáď viac ako Se-ri. Bolo to proste.... nemám slov... vyždímalo to zo mňa emócií tak na rok dopredu a záver bol asi najhorší, dúfala som v absolútne dokonalý koniec, ako duša nekonečne romantická a to ako to skončilo boli najsmutnejšie okamihy z celého seriálu aspoň pre mňa... áno nedokonalé konce proste viac útočia na city a presne tak to bolo. Milovala som tie drobné vsuvky o tom ako sa v minulosti stretávali ani o tom nevedeli....

• 10.5.2020  12:10
    O mai bineoseu (TV seriál) (2015)

So Ji Sub, ďalší do mojej zbierky, "toho milujem" o chvíľu im tam bude tesno. No čo už. Že je zápletka klišé, koho to zaujíma, je to nádherné klišé a s Shin Min Ah sú spolu skutočne krásni, okamihy skutočne vtipné, aj veselé aj šialene smutné, tá scéna ako plakala pri nemocničných dverách, ach, potoky sĺz. Záverečný diel by bol síce chcel niečo, že och srdce moje, ale aj takto to stálo za to...

• 8.5.2020  14:21
    Athiran (2019)

Film sa mi páčil už len kvôli Sai. Je to zvláštny príbeh autistického dievča, ktoré je však skvelé v bojovom umení a zatvorené v ústave pre choromyseľných, kde jedného dňa príde na inšpekciu psychiater poslaný vládou. Dej je plný zvratov a postupne odkrýva tajomstvá a minulosť.

• 4.5.2020  23:55
    Geu gyeowool, barami boonda (TV seriál) (2013)

Osahuje spoiler: Páčilo sa mi to, čoskoro som zistila, že predlohou bol film Love Me Not, bola som presvedčená takmer do posledného okamihu, že je to u mňa za 5, ale nemôžem si pomôcť filmový záver bol pre mňa emotívnejší, tu mi skrsla malá nádej pred koncom ale, nakoniec zhasla, nie že by som happy endy nemala rada, ale tu sa to akosi žiadalo. Polovicu seriálu som premýšľala, ako dokáže postava Young byť tak chladná a otrlá pokiaľ ide o vzťah medzi ňou a Sooom. Ale keďže je to seriál inak to asi nemohlo skončiť. In-seong Jo sa mi ako herec páči, ale nevie žialiť dôveryhodne, nejako na také typy letím... Na to, že sa mi to páčilo, vypisujem veľa negatív, proste ma to vzalo aj napriek tomu čo tomu chcem vytknúť. Piesne fakt super...

• 3.5.2020  16:26
    Baneui ban (TV seriál) (2020)

Smutný príbeh dvoch ľudí, ktorí už v živote veľa stratili, snažia sa žiť, prekonať to, milovať a odpustiť sebe aj druhým. Príbeh skutočne plynie pomaly, postupne odkrýva tajomstvá jednotlivých postáv, ich minulosť, realitu, smútky a maličké šťastia, ktoré si opatrujú niekde v sebe. Krásna ladiaca hudba, hlavný hrdinovia Hae-In Jung ako Ha Won a Soo-bin Chae ako Seo Woo sa k sebe svojimi nevinnými tváričkami hodili úplne úžasne. Natočené veľmi realisticky, láskavo a skutočne, bez klasických "kdrama záporných typov". Keď sa nad tým zamyslím, vlastne som sa dokázala vcítiť a pochopiť každú jednu postavu, každá mala v sebe niečo kladné, žiadna nebola vyslovene záporná. Je to nádherný príbeh, skvele zahraný a natočený, plný smútku aj nádeje. Milujem ho :-)

• 27.4.2020  00:36
    Sikeurit gadeun (TV seriál) (2010)

Tento seriál ma takpovediac, nejako veľmi nevzal. Zápletka nebola síce zlá, príbehy jednotlivých dvojíc tiež zaujímavé, ale nemôžem sa zbaviť pocitu poloprázdna. Boli scény a okamihy, ktoré by si zaslúžili aj 10*, ale nebolo ich zase tak veľa. Celkové spracovanie mi prišlo trošku podcenené a veľmi jednoducho odfláknuté. Na 20 dielov by to chcelo trochu viac citov, vášne, alebo menej dielov. Chvíľami som sa pristihovala pri tom, že Oskov príbeh prežívam viac, ako príbeh Gil Ra Im a Kim Joo Wona.

• 20.4.2020  19:26
    Dogani (2011)

Ešte, že som vopred nevedela, že to bude až taký "reál", fakt by ma zaujímalo, ako to mohli s tými deťmi natáčať, alebo je to nejaký trik, ktorý som nepochopila? Možné to je.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34