Andrea1717

okres Ilava

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 15.7.2019  21:10
    Daana Paani (2018)

Veľmi pekný film, príbeh ženy z Punjábu, od malého dievčatka až po starobu, ktorý napísala ako svoj životopis. O jej osudoch, vzťahoch, šťastí aj nešťastí.

• 13.7.2019  13:07
    Kalank (2019)

Veľmi pekný film, príbeh štyroch ľudí odohrávajúci sa v Lahore v období rozdelenia Indie. Príbeh nedobrovoľného manželstva a zakázanej (poškvrnenej) lásky. Vizuálne mi tento film veľmi sadol, má zvláštnu atmosféru, farbu a krásnu hudbu. Príbeh je smutný, ale pekný.

• 9.7.2019  00:51

Autorov tohto filmu neospravedlní ani to, že je to ich prvotina a nadôvažok si tu dali rande najhorší "herci" Indie a vznikol najzbytočnejší film, aký som kedy videla.

• 8.7.2019  12:23
    Kyon Ki (2005)

V prostredí sanatória pre duševne chorých si už samo o sebe je dosť ťažké predstaviť nejakú romantiku, ale budiž. Dúfajúc v nejaký happy ending som prešla aj to, že to bol skôr koncentračný tábor, čo sa mi v absolútnom závere aj 100%ne potvrdilo. Celý film som vnímala dosť rozpačito, Salmanov výkon mi vôbec neučaroval, v retrospektíve to bolo lepšie, tam ma ale zase dosť iritovala postava Mayi, hudobne, na to že tam hrá Salman, dosť podpriemerné, žiaľ. Že som sa na to dívala som úplne začala ľutovať až v posledných minútach, lebo niečo tak nelogicky absurdné, kruté a bezcitné nedokážem predýchať.

• 6.7.2019  01:43
    Azhar (2016)

Životný príbeh špičkového hráča kriketu, vyrozprávaný počas súdneho prípadu vedeného proti Azharovi, ktorý bol obvinený z predaja zápasov. Ako životný príbeh pekné, chýbalo tomu ale troška napätia, drámy. Na takýto film to bolo pomerne jemné a hladké.

• 30.6.2019  22:02
    Taxiwala (2018)

Shiva po skončení školy, nenachádza uplatnenie v žiadnej práci a tak si za požičané peniaze kúpi auto a robí taxikára. S autom si však zadováži aj niečo veľmi nezvyčajné a nečakané, čo mu trošku skomplikuje život, postupne príde záhade na korienok a snaží sa ju vyriešiť. Netradičný film s trochou parapsychologična, fantázie a štipkou hororových prvkov v podstate pekne skĺbených do jedného príbehu. Páčilo sa mi to.

• 20.6.2019  21:40

Príbeh o malom chlapcovi Kannuovi a jeho mame a o tom ako pre svoju mamu, ktorú má veľmi rád chce dať postaviť toaletu. Prostredie slumu a ľudí v ňom žijúcich, ich problémov, ale aj radostí. Malý Om, ktorý hral Kannua je veľmi zlatý, snáď ho čaká pekná kariéra pri filme, talent rozhodne má.

• 15.6.2019  15:53
    Notebook (2019)

Film z nádherného Kašmíru. Poetický príbeh z prukcie Salmaana Khana (zaspieval si tu jednu pieseň) s veľmi zvláštnou atmosférou, ktorá od začiatku vzbudzuje akýsi nepokoj, napriek tomu, že film je veľmi pokojný, plynúci ako voda v jazere v ktorom je maličká Bohom zabudnutá škola, kde sa nečakane ocitne mladá učiteľka a o rok po nej mladý učiteľ. Dvaja ľudia sa spoznajú a zamilujú do seba len prostredníctvom čítania denníka, do ktorého obaja píšu všetko čo majú na duši. Film je zaujímavo koncipovaný, romanca dvoch ľudí, ktorý sa vlastne stretnú až na konci filmu. Veľmi sa mi to páčilo. Filmy s podobnou atmosférou mám rada.

• 12.6.2019  20:17
    Kesari (2019)

Rozhodne zaujímavý film o hrdinských ochrancoch jednej z troch strategických pevností na Indicko Pakistanských hraniciach. Bezhraničká odvaha a hrdinskosť 21 Sikhov pri jej obrane proti 10 tisícovej armáde Pathanov sa stala legendou o ktorej je tento film.

• 10.6.2019  01:12
    Gully Boy (2019)

Gully Boy, musím sa priznať, že napriek prvotnej nedôvere ma film dostal. No jo, Ranveer speje stále k lepšiemu. Aj keď nie som priaznivcom rapu, hudba sa mi páčila a bola výborná rovnako ako celý príbeh. Je to síce starý námet ako sa nikto vlastnou snahou a talentom stal niekým, ale dobre sa na to díva a toto spracovanie v realistických kulisách slumov, kde bolo na čo pozerať, bolo výborné. Klobúk dolu, podarilo sa.

• 9.6.2019  17:20

Film o inej láske a problémoch s ňou. Zase jedna z, pre Indiu, kontroverzných tém, jej spracovanie sa mi ale veľmi páčilo, odľahčené láskavým humorom, vtipom, film je plný pitoreskných postavičiek, ktoré robia peknú kulisu hlavným protagonistom. Veľmi, veľmi dobrá, hudba, veľká škoda, že k trom piesňam z piatich neexistujú preklady (hľadala som dlho a poctivo), dúfam, že časom niekde vyplávajú. Film určite stojí za to vidieť, stavia sa do radu k takým filmom ako Padman, Toilet - Ek Prem Katha a Badhaai Ho...

• 5.6.2019  18:44

Tento film je naozaj totálna šialenosť, ale je rozhodne zábavný. Množstvo vtipných okamihov (pre diváka), ktoré sa pritrafia 4 dvojiciam, ženúcim sa cestou necestou za ukrytými peniazmi. Bavila som sa je to nenáročný film natočený s jediným cieľom, baviť a to sa mu určite podarilo.

• 1.6.2019  20:42

Tento film rozhodne nie je pre obyčajného diváka, ktorý o Telugskej kinematografii nič nevie. Klasicky preteká rodinnými hodnotami, láskou k vlasti, slušnosti a poriadku. Je tu aj ľúbostná linka, nie je však primárna. Čím je výnimočne dobrý je hudba a klipy. Ram tancuje skvele a pri bitkách chvíľami myšlienky bežia niekam úplne inam... Dejová línia je trošku zložitá a dialógy príšerne ukecané, ale to nie je u týchto filmov nič zvláštne, ich reč má kadenciu ruského samopalu a keď ešte radi rozprávajú titulky nestíhajú. Bitky boli skvelé, bolo sa na čo dívať.

• 29.5.2019  07:27
    24 Kisses (2018)

24 Bozkov film o študentke, ktorá sa zamiluje do svojho prednášajúceho v kurze. Podľa povery keď sa dvojica 24 krát pobozká ich láska bude večná, tak Sri začne zbierať bozky aby ich láska trvala večne. Vzťah s Anandom sa však komplikuje a musí dozrieť... Film je hodne uspievaný a hodne romantický, je o túžbe, láske, záväzkoch... s je naozaj pekný.

• 25.5.2019  15:38
    9: Nine (2019)

Existuje na svete skutočné temné zlo a veci mimo nášho chápania, alebo je to len temnota v našom vnútri. Zaujímavé. Takéto horory môžem. Fakt sa mi to veľmi páčilo a ešte som si aj užila svojho obľúbeného Prithviraja.

• 24.5.2019  12:32

O tom ako Salman musí dokázať, že je hodný Kajol, "stará" klasika, ktorá nemá chybu. Piesne, romantika, bitky, mám to proste rada.

• 24.5.2019  12:29

Láska riadená osudom, alebo ľudskou hlúposťou, ťažko povedať, hlavne, že sa všetko dá do poriadku. Pekný film, klasika, ktorej niet čo vyčítať.

• 22.5.2019  21:26

Nádherný film, ktorý sa dá zhrnúť do jednej vety. Zamiluje sa do nej, snaží sa ju získať, chvíľu sú šťastní a potom to za 5 minút pokašle a zvyšok filmu sa ju zase snaží získať. Krásna hudba. Veľmi vydarený film, námetom, hercami aj hudobne. No je to Sai, tá ešte nikdy nič nepokazila a hlavným hrdinom to veľmi ladilo.

• 18.5.2019  20:56

Veľmi pekný telugský film s mojou obľúbenou Sai Pallavi. Nejde vyslovene o komédiu, je to film o mladom mužovi, ktorý sa snaží ochrániť ženu svojho brata pre nebezpečným gangstrom, napriek tomu, že rodina ho považuje za povaľača, ktorý nemá prácu ani životné ambície, čo sa však zmení, keď stretne Pallavi do ktorej sa zamiluje. Film je klasická masala, humor, láska, bitky, rodinné hodnoty, proste všetko...

• 14.5.2019  20:42

Emraan je na takéto tragické postavy skvelý, je to smutný ale veľmi pekný film s veľmi peknou hudbou.

• 14.5.2019  19:54
    Mohabbatein (2000)

Tento film, napriek tomu, že veľa ľudí ho zbožňuje, nemusím až tak veľmi. Je tak šialene tragický a bezmocný a zbytočne submisívny.

• 14.5.2019  19:47

Bláznivá komédia o mafiánovi, ktorý sa bláznivo zamiluje do dievčaťa a chce ju získať. Staršieho dáta, ale vcelku fajn.

• 14.5.2019  19:36

Veľmi pekná pieseň, taký mikrofilm o láske, osudovom zvrate a premeškanom okamihu.

• 14.5.2019  19:28

Toto nie je moja šálka kávy, ale videla som to...

• 14.5.2019  19:15

Tento film vo mne zanechal rozporuplné pocity, cítiť tam západný vplyv a to veľmi, akurát dej je zasadený do Indie. Ak je niekomu niečo súdené, osud to zariadi, toto je téma filmu vo voľnom podaní, a osudu je jedno ako.

• 14.5.2019  19:09
    Simmba (2018)

Tento film je tak nejako "povrchne hlboký". Hlboká myšlienka natočená v štýle Singham a Dabang. Ranveera by som bola chvíľami prepleskla a chvíľami som ho milovala. Pekný hudobne aj námetom. Romantiky si tu človek veľmi neužije, ale pár okamihov tu je, aj keď v konečnom dôsledku sú skôr také vtipné. Ide o tému ako sa "zlý" policajt napravil. Stará téma, ale v Indii určite populárna a aktuálna. Simmba keby sa tak nepitvoril by vyznel lepšie, ale konečný výsledok filmu vo mne zanechal vcelku pozitívny ohlas a aj hudobne je v podstate dobrý.

• 14.5.2019  15:47

Spätne hodnotené, je to precenený film.

• 14.5.2019  15:45

Klasika, nič viac než klasika, ktorá nikdy nesklame.

• 14.5.2019  15:44

Silný film o ženskej sile, odhodlaní, odvahe a vytrvalosti.

• 14.5.2019  15:43

Šialené, bláznivé, čínsko indické :-)

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27