• Romantický
  • Thriller

Made In China (2019)

Netradičný príbeh neúspešného podnikateľa, ktorý prerazí na trhu výrobkom "made in china" a dá lekciu celej Indii. Veľmi zaujímavý príbeh, ktorý upúta pozornosť diváka na 100 %. Svojou "osvetovou" témou sexu sa radí k filmom ktoré majú lámať tabuizované témy v Indickej spoločnosti.

iSmart Shankar (2019)

Ako akčňák je to veľmi slušné, škoda len, že z toho prenosu pamäte nevytrieskali filmári trochu viac. Hlavný hrdina, Ram Pothineni, je tuším viac sympatický ako zločinec a Sarah v podaní Nidhhi Agerwal je tak strašne nemastná neslaná, že by ma zaujímalo ako sa vôbec dostala k filmu. Hudba je skvelá, len ma mrzí, že sa mi podarilo zohnať preklad len na jednu jedinú pieseň z celého filmu.

Jakeobui jeongseok (2005)

Veľmi podarený film, vtipný, iný, príjemná hlavná dvojica. Naozaj sa mi páčil.

Králův dvojník (2012)

Veľmi pekný film, citlivo a zaujímavo natočený, zámena kráľa, pričom obyčajný muž z ľudu vládne lepšie ako kráľ z kráľovskej krvi, no ten sedliacky rozum má niečo do seba....

Wangui namja (2005)

Áno je to bezpochyby zaujímavý film, hlavne svojim námetom, ale za srdce ma vôbec nechytil.

Dabangg 3 (2019)

Som z Dabangg 3 trochu na rozpakoch, hudobne síce dosť dobrý, klasika, tančeky a piesne, ale príbehu objasňujúcemu Chulbulovu minulosť, ktorá ho dobehne v súčasnosti však niečo chýba, nejaká iskra, nejaké wow. Na Dabangg 2 to rozhodne nemá, žiaľ.

Vzpomínky na lásku (2004)

Očarujúci a smutno smutný príbeh, úžasne natočený, bez zbytočného pátosu, holá realita krutosti osudu a nádhery skutočnej lásky bez zbytočných príkras. Takú lásku si osud nechá väčšinou zaplatiť, tak ako v tomto filme.

Delhi Crime (2019) (seriál)

Chvíľu som váhala, že tomu 5 * nedám, ale seriál za sprznené titulky nemôže a ani za to, že som mala verziu v Angličtine vďaka čomu som, ale zase videla hrôzu tých titulkov. Netlflix hanba ti. V konečnom dôsledku som rada, že som videla seriál, kde Indická polícia bola vykreslená v pozitívnom svetle. A príbeh skutočne zaujal, ani nie tak krutosťou spáchaného činu, ako skôr jednotlivými postavami a ich prístupom k pátraniu.

Tezz (2012)

Tento film má poriadne tempo, páčil sa mi, dej doslova letel, akčné scény skutočne skvelé a o obsadení ani nehovorím. Piesne sú tu síce len na okraj, ale v tom tempe to človeku ani nepríde. Ako akčný film mi skutočne sadol.

Sarangddawin pilyoeobseo (2006)

Príbeh sa mi páčil, mal obrovské predpoklady priviesť ma k slzám, ale nedošlo na to, niekde tam proste tá iskrička zostala bez pohybu, zasekla sa a vývoj deja napriek tomu, že bol zaujímavý a prekvapivý proste zamrzol na bode nula. Chcelo to niečo čo by viac pritlačilo na city. Škoda. Ale aj tak sa mi to páčilo, len si to nemôžem zaradiť medzi tie filmy, "toto si pusti, keď si potrebuješ vyplakať dušu"....