• Romantický
  • Thriller

Láska na talíři (2018) (seriál)

Zase budem chrliť superlatívy, ale tento seriál je výnimočne dobrý, jednoduchý ale dokonalý. Myslím, že je to herecký koncert celého obsadenia seriálu. Kuchyňa bolo niečo čo bolo neoddeliteľnou súčasťou deja a bolo radosť dívať sa na to. Tak permanentne hladná som nebola ešte asi pri preklade žiadneho seriálu. Chémia medzi postavami dokonale fungovala, vzťahy vyzerali uveriteľne a ako vždy mi boli ľúto toho "druhého".

Woori heeojyeotteoyo (2015) (seriál)

Ki-yong Jang  je proste skvelý, škoda, že nehral hlavnú postavu.

Annyeong? Naya! (2021) (seriál)

Bolo to dobré, tento seriál si udržiaval moju pozornosť, ale ako spel ku koncu, stále viac mi tam niečo chýbalo, nejaká iskra, viac citov a záver bol akoby prefrčal v rýchliku. Škoda, na plný počet to necítim.

Dark Blue and Moonlight (2017) (seriál)

BL milostný trojuholník. Chvíľami ma to veľmi zaujalo, ale chvíľami som mala pocit, že ich hraniu vôbec neverím. Celkový dojem nie je zlý, skôr dobrý, len mi tu chýbala akási vyváženosť.

Scholar Ryu's Wedding (2021) (seriál)

Historický seriál s BL tématikou, bolo to zaujímavé, ale Kórea aj na tomto poli dokáže oveľa viac a myslím, že tu potenciál bol, len ho nevyužili.

Handmade Love (2020) (seriál)

Veľmi pekný príbeh, Lee Soo Hyuk je v postave Wovena neodolateľný. Škoda, že je to krátky seriál, dalo by sa to dívať oveľa dlhšie.

The Sweet Blood (2021) (seriál)

Vcelku zaujímavé, jemne natočené. Trochu ma sklamal posledný diel, ale je to stredoškolská záležitosť takže pekné.

Nareul Saranghan Seupai (2020) (seriál)

Veľmi pekné, Ericovi zase jedna rola veľmi sadla. Celé obsadenie bolo skvelé a rovnako aj príbeh.

Call It What You Want (2021) (seriál)

Seriál natočený na základe skutočnej udalosti, zaujímavý pohľad do sveta natáčania BL seriálov. Jediné čo mi kazilo pohľad na tento seriál bol jeden z hlavných hrdinov a to herec hrajúci Jamesa, pre mňa dosť nesympatický a nevedela som sa s tým príliš stotožniť. Škoda, inak to bolo zaujímavé.

A Tale of Thousand Stars (2021) (seriál)

Príbeh 1000 hviezd sa naozaj neskutočne vydaril. 10 pomerne dlhých dielov, ale len máličko hluchých miest. Krásna hudba, veľmi zaujímavý príbeh, v danej tématike aj originálny. Hlavným hrdinom Thianovi a Phuphovi sa všetko do posledného detailu dalo veriť, celý príbeh speje postupne ku koncu a vlastne až do úplného záveru si divák nemôže byť istý koncom. Čo som vlastne dosť ocenila. Nebolo to priamočiare a od začiatku jasné. Chémia medzi nimi skutočne fungovala a obaja hrali veľmi dobre. Ich výkony dobre obohacovali aj vedľajšie postavy, ktoré neboli vôbec zanedbateľné a tvorili súčasť deja. Drobné "hlúposti" nech sú im odpustené, vďaka všetkému skvelému čo tam bolo.