• Romantický
  • Thriller

Manner of Death (2020) (seriál)

Manner of Death ma príliš nezaujal, chémia medzi hlavnými postavami nefungovala, príbeh okolo bol nudný a ani herecké výkony nie je veľmi moc za čo chváliť. Proste mi v tom nič neladilo.

Second Chance (2021) (seriál)

Veľmi pekný BL seriál zo študentského prostredia, jemne ladený s príjemným obsadením. Príbeh 3 dvojíc a ich vzájomného zbližovania.

When I Was Most Beautiful (2020) (seriál)

Začnem tým, že tento seriál som znenávidela po prvých asi 5-6 dieloch. Zo začiatku som sledovala zo zatajeným dychom, bola som vo vytržení s úžasnej atmosféry, ktorou seriál začal a ktorú milujem, takýto "feeling" má veľmi málo seriálov. Soo Jia som milovala od prvého okamihu a nepustilo ma to do konca seriálu. Musím povedať, že toľko sebeckých charakterov sa asi ešte v žiadnom seriáli nestretlo, každý hľadel len na seba až na Hwana, ktorý si všetko najhoršie odskákal. Oh Ye Ji, napriek tomu, že jej postava asi mala vyznievať poľutovaniahodne, bola zo všetkých najsebeckejšia nechávala skôr či neskôr trpieť všetkých okolo seba a skutočne som jej neželala nič dobré. Seriál som hrozne oplakala a určite ho už nikdy nechcem vidieť aj keď som ho v túžbe po aspoň nejakom krátkom šťastnom konci zhlta takmer naraz.

Immortal Goddess (2016) (seriál)

Krátky upírsky príbeh, Wang Ji Won, je proste úžasná, škoda, že málo hrá. Príbeh je pekný, zaujímavý, má to dobrú atmosféru, len ten záver je trošku nejaký rýchly a zmätený, myslela by som, že je to nábeh na druhú sériu, ale po piatich rokoch už asi ťažko. Škoda.

Grey Rainbow (2016) (seriál)

Vcelku zaujímavý Thajský BL seriál, až na ten záver. Vzhľadom k celkovému deju bol ako blesk z jasného neba, trochu mi skazil dojem z celého seriálu svojou absurdnosťou... Niektorí to možno budú vidieť inak.

Love in Time (2020) (seriál)

Romantická rozprávka pre dospelých. Veľmi pekné, nenáročné proste na vypnutie. Môžeme sa tu kochať charizmatickým Ming Renom, ktorý hrá naoko chladného pána prezidenta spoločnosti (ako inak) a vezme si svoju spolužiačku zo základnej školy, s ktorou sa roky nevideli, aby jej pomohol. Manželstvo je postavené na zmluve platnej na jeden rok. Čo sa však stane za ten čas, to je obsahom seriálu. K dispozícii sú SK titulky.

Mr. Heart (2020) (seriál)

Veľmi pekný, krátky a milý BL seriál. Kórejci to vedia natočiť dobre. Príjemný hrdinovia, zaujímavý príbeh o dvoch študentoch športovcoch a ich vzťahu.

Yeoshingangrim (2020) (seriál)

Toto je veľmi podarený kúsok, vtipný a zaujímavý. Akurát sa tu dostavil môj večný problém, že som viac priala druhému hrdinovi v podaní Hwang In Yeopa, no čo už oplakala som jeho nešťastie. Ľahký a zaujímavý seriál. Aj keď bol zo školského prostredia, pripadal mi vyzreto.

Seobok (2021)

Od tohto filmu som čakala niečo iné, dostala som niečo úplne iné, ale skvelé, prekvapil ma. Dal by sa zhrnúť do vety: "Tí ktorí musia zomrieť, chcú žiť večne, ten ktorý môže žiť večne, chce zomrieť."