Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Romantický
  • Thriller

Recenze (1 122)

plakát

Lovely Writer (2021) (TV seriál)

Lovely writer určite patrí medzi tie kvalitné BL snímky. U mňa je čo sa týka kvality a zaujímavosti deja druhý po We best love. Ale ako inak aj tu som si našla postavu, ktorú som skutočne nemala rada a to Ayea, tažko povedať či je taký dobrý herec, ktorý dokonale zahral svoju postavu, alebo to čo hral je on sám :-) Hlavné postavy sú obe veľmi sympatické a záver bol teda hodne vtipný, nasmiala som sa....

slovenština
plakát

Láska sladká i kyselá (2021)

Priznám sa, že ten záver som si pozrela asi trikrát, než som si ho nejako uložila v hlave. Záver tomu pridal niečo ako level naviac. Zaujímavo stvárnené a reálne. Obsadenie bolo skvelé.

plakát

Nae ireumeun Kim Sam-sun (2005) (TV seriál)

K tomuto kúsku staršieho dáta som sa dostala náhodou a napriek tomu, že je to staršie, je to veľmi pekné, svojrázna hrdinka v podaní Seona Kim a mladší muž v podaní Hyun Bina boli skvelá dvojka až by si divák prial priam rozprávkový koniec... Hodne ma to bavilo, bolo to vtipné, odvážne a romantické...

plakát

HIStory: Stay Away from Me (2017) (TV seriál)

Pekný príbeh zblíženia dvoch chlapcov, jeden dobrý študent a druhý superstar s maniermi aké môže mať len superstar. Navzájom sa spoznávajú a vzájomným zbližovaním sa zároveň menia. Zveriteľný a zaujímavý príbeh, herecké výkony boli naozaj dobré. Páčilo sa mi to.

plakát

Třída z Itaewonu (2020) (TV seriál)

K tomuto seriálu ma pritiahla titulná pieseň a vôbec neľutujem, Seo-joon Park  je skvelý herec, ktorý vlastne nikdy nesklame, nech už hrá akúkoľvek rolu, ale tieto role životom skúšaných a nešťastných sú pre neho ako šité. Charaktery postáv boli jasné a zaujímavé, páčilo sa mi, že tu zvíťazila tá druhá. Ako celok to bolo skvelé a zaujímavé.

plakát

HIStory: My Hero (2017) (TV seriál)

Podľa môjho názoru to má trochu prihlúply námet, ako ja duchádrinu môžem, ale tu to bolo prevedené viac ako amatérsky a vôbec ma to neočarilo.

plakát

Gireumjin mello (2018) (TV seriál)

Zase budem chrliť superlatívy, ale tento seriál je výnimočne dobrý, jednoduchý ale dokonalý. Myslím, že je to herecký koncert celého obsadenia seriálu. Kuchyňa bolo niečo čo bolo neoddeliteľnou súčasťou deja a bolo radosť dívať sa na to. Tak permanentne hladná som nebola ešte asi pri preklade žiadneho seriálu. Chémia medzi postavami dokonale fungovala, vzťahy vyzerali uveriteľne a ako vždy mi boli ľúto toho "druhého".

plakát

Woori heeojyeotteoyo (2015) (TV seriál)

Ki-yong Jang  je proste skvelý, škoda, že nehral hlavnú postavu.

plakát

Annyeong? Naya! (2021) (TV seriál)

Bolo to dobré, tento seriál si udržiaval moju pozornosť, ale ako spel ku koncu, stále viac mi tam niečo chýbalo, nejaká iskra, viac citov a záver bol akoby prefrčal v rýchliku. Škoda, na plný počet to necítim.

plakát

Dark Blue and Moonlight (2017) (TV seriál)

BL milostný trojuholník. Chvíľami ma to veľmi zaujalo, ale chvíľami som mala pocit, že ich hraniu vôbec neverím. Celkový dojem nie je zlý, skôr dobrý, len mi tu chýbala akási vyváženosť.