• Romantický
  • Thriller

Be Loved in House (2021) (seriál)

Tchajwan má pomerne dobré BL kúsky a toto je jeden z nich. Je to z prostredia firmy dej je zaujímavý, hlavný hrdina s tajomnou minulosťou, chladný a zásadový pomaličky mení správanie kvôli tomu koho miluje. Pekné.

Jaga Pocong (2018)

Takéto horory môžem, ponurý, ale nie odpudivý, tajomný, zaujímavý námet.

Woolijibe saneun namja (2016) (seriál)

Tento seriál som si naozaj zamilovala. Už jeho atmosféra ma priťahovala, páčili sa mi ako herci hlavných mužských postáv, ktorých mám rada ale hlavne ich postavy, ktoré boli proste úžasné. Tento seriál je hodne podcenený. Má dobrý dej, kvalitné postavy, pekné prostredie, akčnosť, romantiku. Naozaj je to niečo k čomu sa ešte vrátim a takých seriálov nie je veľa.

My Pistachio (2018)

BL. Láska vyjadrená divadelnou hrou. Zaujímavé.

Jaanam Samjha Karo (1999)

Stará dobrá Bolly klasika nikdy nesklame. Salman vo svojich najlepších rokoch, plno hudby, tanca, silných emócií a šťastný koniec ako inak.

Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)

Tento seriál mal potenciál, obaja hlavní hrdinovia boli na zožratie, hlavná hrdinka tiež roztomilá, romantika mala priestor, ale musím sa priznať, že niekedy som zaspala už v polovici dielu a viac som ich za večer nedala. Niečo tomu výsostne chýbalo. Do Bong je síce roztomilá, ale tú iskru, ktorá tam mala byť kresal len jej herecký partner, ona bola v podstate nemastná a neslaná aj napriek svojim nadprirodzeným schopnostiam, z ktorých úprimne povedané mohli vykresať aj viac komických situácií a podstatne lepších ako scenár predviedol.

P1H (2020)

Zaujímavé, posuny v čase, postupné odhaľovanie a vlastne celý film zatiahnutý rúškom tajomstva. Páčilo sa mi to a napriek tomu, že bezhlavé zabíjanie naozaj nemusím, to bolo urobené dobre.

Nalaď si lásku (2019)

Film má úžasnú atmosféru a to ja proste milujem. Jung Hae In je na takéto postavy ako stvorený. Krásny melodramatický príbeh lásky a snahy preniesť ponad zlú minulosť a nechať ju za sebou.