Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Komedie
  • Thriller

Recenze (128)

plakát

Pád domu Usherů (2023) (seriál) 

Nebýt těch prvních dvou dílů, které byly nezáživné a nudné, kromě závěru druhého dílu, tak by to nemělo chybu. Skvělá  hororová atmosféra seriálu, výtečná kamera a skvělý scénář.

plakát

Přízraky v Benátkách (2023) 

Klasika která neurazí, ale ani nepřekvapí. Už třetí počin režiséra a herce Kennetha Branagha ala Agatha Christie, který si mistrně, ke konci každého dílu, vychutnává rozuzlení daného případu, to mu doopravdy jde.

plakát

Černí motýli (2022) (seriál) 

Dech beroucí seriálové dílo o sériových vrazích. Něco tak dobře natočeného, jsem už dlouho neviděl.  Výstižně převyprávěný, bez hluchých míst a zbytečných scén, skvělou kamerou a herci.

plakát

Obchodníci s bolestí (2023) 

Hodně se to podobalo seriálu Absťák, který se mi líbil víc. Prodat produkt - ( lék ), ať to stojí co to stojí, hlavně ať se sypou peníze. Neuvěřitelné jak jsme my lidi hamižní a bez svědomí. Vidíme to kolem sebe všude, prodej alkoholu, cigaret a různých léku na kterých si utvoříme závislost a přitom škodí celé společnosti. Proč, na to si můžete odpovědět sami.

plakát

Zabiják (2023) 

Ten kdo má rád špionážní filmy si přijde na své. Je to spíš psychologicky naladěný příběh o tom, jak smýšlí člověk, který se živí profesionálním zabíjením lidí za peníze. Příběh se vymyká tím, že vypravěčem je sám vrah, který s vámi sdílí své pocity, jak co nejefektivněji svoji práci vykonat, aniž by udělal co nejmíň chyb.

plakát

Mission: Impossible Odplata - První část (2023) 

Trochu jsem se musel pousmát na podobností s filmem Indiana Jones a nástroj osudu. Hledání předmětu, který může ovlivnit svět tak, jak ho známe. Honička v uličkách města  v motorizovaných vozítkách, rvačka na vlaku, hrdina který to vždy nějak vyřeší a k tomu jedna zlodějka. Tenhle film má potenciál v tom, že tohle se víc blíží skutečnosti, nemyslím tím průběh filmu, ale fakt, že nás umělá inteligence může zničit.

plakát

Velryba (2022) 

Osud nešťastného a zklamaného člověka životem. Muže, který nemá sílu se svými démony bojovat a tak si vytvoří závislost na jídle, ta jediná ho osvobozuje od bolesti kterou prožívá. Je mnoho způsobů jak to lidé řeší, nebo spíš neřeší těžké životní zkoušky. Je to bolest, která nejde vidět, nekrvácí, ale pořádně zamíchá kartami ve vaší hlavě.

plakát

Oppenheimer (2023) 

Velmi poučné dílo, pro mě moc zpolitizované a dlouhé. Je skoro povinností se na ten film podívat, už jenom pro historický potenciál, který ovlivnil celý svět.

plakát

Ostré předměty (2018) (seriál) 

Snažil jsem se vcítit do příběhu, až do pátého dílu. Po celou tu dobu se řešil případ dvou zavražděných dívek, který se nehnul ani o píď a psychické problémy mladé novinářky, která o vraždách ve svém rodném městě měla psát. Tenhle příběh by se dal vecpat do jednoho filmu.

plakát

Ztracené květiny Alice Hartové (2023) (seriál) 

Velmi silné drama, bohužel s pomalým startem. To jak si my lidé, dokážeme navzájem ubližovat, je až neuvěřitelné. Děj seriálu je naprosto nepředvídatelný a tím tkví jeho síla. Herecké výkony byly bez chyby, klobouk dolů.