Shanen29

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 2.6.2020  21:07
    The Dawn (2019)

Slagle pokračuje ve svých patlaninách dále a je to horší a horší.

• 2.6.2020  21:02

Slagle nezklamal,další jeho skvost do pekel.

• 31.5.2020  21:35

No vážně takové kluby by mohli existovat???. Ano,takové kluby existují a mnohem mnohem horší.Jedno velké zvěrstvo ,krev,ponižování a tupá špína. Jenže toto je smyšlený Swanův příběh někde z Francie ,kde existuje klub,kde se právě takové špíny chodí předvádět a bavit se na úkor lidí.Mají peníze,moc a úchylku ponižovat.

• 31.5.2020  21:04

Odfláknuté příběhy za 50 tisíc dolarů.Nic vzrušujícího,napínavého či frázovitě zajímavého.

• 24.5.2020  23:58
    Zatmění Země (TV film) (2009)

To byl opravdu pro mě velký omyl.

• 24.5.2020  23:55
    Exit (2000)

I když má v tom prsty samotný Besson,nevím kde se stala chyba.Film má sám o sobě velmi dobrý scenář,obsazení herců je perfektní,dobrá kamera,ale akčnost je zde hodně potlačena.Celý film se veze spíše na psychyckém stavu člověka,který neví,jestli je opravdu vrahem nebo ne.Besson si zřejmě s touto spoluprací hlavu moc nelámal.

• 24.5.2020  23:03
    Mirror (2005)

Hororový snímek o mladé dívce ,strachu a nadpřirozena,které se společně spolu s přítelem snaží řešit.Samotný děj se táhne jak nudle a skoro hodinu čekáte co vlastně z toho vzejde.Krev nečekejte,kromě pár šrámů v obličeji dívky po autonehodě,napětí nulové,spíše film na odpolední koukání PRO NÁCTILETÉ.

• 22.5.2020  22:43
    Victim (2010)

Velmi slušně natočené scény,ikdyž kamera nebere vše,dovtípíte se.Perversum ale šlape.

• 22.5.2020  22:24
    Baba Yaga (1973)

Opravdu nevím co Farina chtěl tímto snímkem říci.Nic co by zřejmě zaujalo širší veřejnost,jelikož s hororem to nemá co společnýho.Napětí nečekejte a Baba Yaga,je to pouze jméno ve filmu.

• 21.5.2020  23:15

Rusové pohádky točit vždy uměli a když se zblázní,natočí i tento výprask. Klobouk dolů.

• 21.5.2020  18:43

Horor bez prvků napětí a akčnosti,kdy černá magie by měla mít výraznější gradaci a sílu,ale bohužel.Mě tedy nezaujal.

• 21.5.2020  16:24
    Díra (2019)

Po delší době mě spadla o 3 cm čelist.Je vidět,že v gastronomii se meze nekladou.Velmi slušný thriller,který by se měl za trest promítat v EU..Jinak povedené dílko.

• 19.5.2020  23:56

Film jsem viděl v původním znění,takže pouze krátce.Osmanský sultán přenechá svůj trůn synovi,nikoliv svému bratrovi,který měl být vyvoleným.Začíná bitva mezi Osmany a Byzanty,kde se začíná boj o trůn a podmanění si země.Velmi dobře natočené souboje,dobrá kamera snímající každý detail odletávajících končetin a to ve zpomalených záběrech,množství cgi,které netrpí přehnaností,ale současně i potěší krutost boje.U mě více jak průměrný filmík .

• 17.5.2020  23:55
    Oko ďábla (1963)

Výborné giallo s kvalitním scenářem a skvělými herci.Bava to opravdu trefil.Kamera v té době na velmi dobré úrovni.Klobouk dolů.

• 17.5.2020  23:17

Dobře natočený thriller ,který je vlastně Španělským remakem a Mordiniova verze je vzkutku velmi povedená.Scamarcio si zde zahrál roli podnikatele,který je obviněn z vraždy .Najme si právníka,aby svou nevinu dokázal.

• 16.5.2020  00:11

Spíše psychologický thriller,než horor .Parta mladých si zahraje hru ,při které dva jedinci jsou ukryti ve skříni.Jde o pouhých sedm minut,které vpustí jejich životy do jiné dimenze.Film má sice mouchy,ale zabaví.Být větší rozpočet,určitě by snímek dostal jiný dravější směr.

• 14.5.2020  23:40

Crevennův pokus o hororový výstřel tentokrát s loutkama,ale jeho záměr mu opět ani zde nevyšel.

• 14.5.2020  22:59
    100 Tears (2007)

Velmi dobře udělané gore,ale stejně to smrdí průměrem.

• 6.5.2020  23:54
    Vamperifica (2012)

Jednohubka na odpoledne ke kávě.

• 6.5.2020  23:49

Po deseti minutách koukání jsem zjistil,že filmu chybí rozpočet,který se velkou měrou podílel na kvalitě kamerových záběrů a samozřejmě i herců,kteří mě připomínali herce kdesi z divadelních kroužků.Dívka je unesena dvouma chlapíkama kamsi na chatu v lesích a samozřejmě po určité době si všimnou,že tam nejsou sami.Na druhé straně začíná pátrání přátel po unesené dívce.Dlouhý nájezd samotného příběhu a stejně jsem se ničeho po pravdě nedočkal,kromě tajemného chlapíka v plášti a pár záchvěvů rádoby napětí mě tento film spíše nebavil.

• 5.5.2020  22:12

Nakopat to do řiti.Tupý a nedotažený film.

• 5.5.2020  21:00

No po pravdě jsem čekal větší zážitek.Napětí a akčnost filmu je mizerná,veškeré krvavější linky jsou mimo záběr,což diváka spíše nasere,gore zde není v podstatě žádné,pouze maska klauna se vydařila,jelikož na ni asi padl většinový rozpočet.Prostě další nevydařený Britský jednoduchý horůrek.

• 29.4.2020  21:03
    Sea Fever (2019)

Takové společenství a ono to vůbec nefunguje .Možná by se měla vrátit k seriálům a nebo nás překvapit .Možnosti zde určitě jsou.

• 25.4.2020  20:29
    Země a krev (2020)

Podle názvu jsem čekal velmi divokou a krvavou jízdu i z důvodu Francouzských tvůrců,ale dočkal jsem se pouze průměrného thrilleru bez špetky dravosti a napětí.Ten průměr je na místě.

• 24.4.2020  18:48

Tři příběhy ,které se spojí v jeden celek. Film stál pouhých 75000 dolarů a za to natočit celkem dobrý horůrek je překvapující.Zabiják v černém autě,magie a skvěle obsazené role.Mě to neurazilo.

• 20.4.2020  23:02
    Chainatawoon (2015)

Korejci tento druh filmů opravdu ovládají.Po shlédnutí je vám tak nějak divně a chvíli se přistihnete jak přemýšlíte ........a to je dobře,jelikož film vám něco právě zdělil.

• 20.4.2020  22:49

Rakovina opravdu není příjemná věc.Akční spíše thriller o tom,jaká cesta vede vymahače dluhů k potencionálnímu dárci na záchranu svého života.Velmi dobrý filmík s dobrým tempem a režisérským umem.

• 20.4.2020  22:31

Myšlenka režiséra Cruma byla vcelku dobrá,ale vše padá na dolárcích a samotnému ztvárnění filmu,které mu opět nevyšlo.Nabouchaní komiksoví hoši,kteří mají nadpřirozenou sílu a techniku,bojují ve městě o přežití dívky,která má na to,aby ovládla vše a všechny .Akční post apo ,kde udělat za tak málo dolárků celkem svižný vizuál,je fajn,ale film se prostě dusí ve vlastní krvi a je pro mě spíše nudnou záležitostí.

• 20.4.2020  21:29
    Špindl 2 (2019)

Česká komedie a její natočení je pro režiséry velký oříšek.Scenáristé jako by vymřeli v osmdesátých letech a hereckých záruk kvalitní zábavy je opravdu poskrovnu a tím pádem kvalitní komedii nenatočíme.A což experimentovat a vložit do komedie animo?,

• 16.4.2020  21:55
    Dağ II (2016)

Propaganda Tureckých spec.jednotek armády a patriotismu státu je velmi citelná a řečnicky přímo vložená do úst herců,ale jinak povedený akční film.

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81