• Thriller

Horor v Amityville (1979)

Podle mě nejlepší Amityville s velmi dobrým závěrem a perfektně nastoleným dějem.

Vzpoura mutantů (1974)

Zvláštní a nedobře natočený horor je spíše komedie bez sebemenšího citu,ale herecky celkem dobře zvládnuté .

Ostrov doktora Moreaua (1977)

Velmi dobrý a kvalitní film.Myšlenka natočit něco takového v té době byla na filmovém plátně absolutní pecka.Lidi chodili z kin a vehementně debatovali jestli je to možné nebo ne.I když film ztratil ze své popularity či přitažlivosti,nezaslouží si tak nízké hodnocení.Vidél jsem ho již několikrát a stále má něco do sebe.

Proroctví (1979)

Poctivě natočený ekohoror,kterých je opravdu minimum.Koukatelné a zábavné béčko.

Musarañas (2014)

Španělé opět nezklamali,ale cítím v tomhle filmu takovou tu bezduchost samotného příběhu,kdy vznikají hluché místa a připadá mi to,že si v ten moment neví režisér rady jak dál.Měl jsem vyšší mínění.

Škorpio 1 (1998)

Velmi špatné sci-fi s Jeffem,kde jeho umění opět vyšlo vniveč.

Zvuky ticha (1989)

Není to v žádném případě špatný horor,jelikož atmosféru strachu tam cítíte a Borg si s ní velmi dobře pohrál.I hudební složka je velmi dobře vsazena a neruší.

Estigma (1980)

Průměrný horor,kdy jsem čekal a čekal,jenže to čekání mě ubíjelo a v podstatě se nic nedělo i ke konci filmu.