Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Thriller

Recenze (2 612)

Mama (2013)

Celkem dobře natočený horor,ale ducha to ze mě nedostalo ani náhodou.Čekal jsem gradaci,ale ani tu jsem nedostal,možná je to tím,že jsem opravdu již přehororovaný a potřebuji na chvíli vypnout.

plakát

Shadows of the Dead (2004)

Opět ten stejný liniový základ -Dvojice,pokažené auto,les a nulový filmový zářez je opět zde.Lindberghovi to nevyšlo.

plakát

Bunnyman Vengeance (2017) odpad!

Sakra na co jsem se to koukal???.Toto je prvotřídní odpad,něco tak debilního snad ani nemohlo projít!!!.To mě fakt nasralo.

plakát

The Nail Gun Massacre (1985)

Rape and revenge osmdesátek v dobré formě s jistou nelogičností,ale velmi koukatelný.

Blood Predator (2007)

Vypadalo to jak amatérská pohádka s kulisama .Opravdu hrozná kravina.

plakát

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (TV seriál)

Nevím proč je zde tolik ne ne ne!!!!!.Já osobně nosím značku UNCLE SAM,kterou nakupuji pouze v Německu a je perfektní.Robert si vše vydřel a v 18 letech měl první milion,což se jeví jako nemyslitelné pro hodně zdejších pisálků,ze kterých čiší jenom ubohá závist.Prosim vás,než začnete kecat,zjistěte si fakta ,než závistí vypustíte kraviny z pusy.Co takhle zapnout mozek a nějakou kačku si taky zasloužit??.

Le orme (1975)

Sice to není Kinskiho koncert,ale i tak je tento herec velmi působivý .Psychodrama,které mě moc neoslovilo,ikdyž scenáristicky je velmi dobře prezentováno.A giallo,?,prvky tu sice zaregistrujeme,ale spíše až ve druhé půli filmu.

Save Yourself (2015)

Pět bab jede do L.A. a cestou se zastaví na jakýmsi odpočívadle,kde se ztratí jedna z nich .Takže následuje hledání až se ocitnou u domu v lese.Divný šílený vědec,nezajímavé a chvílemi velmi nudné dialogy a klišé,které vás akorát začne brzo nudit a štvát.

Sick (2012)

Další z nepovedených zombie filmů které opravdu nemají co říci.