tosastava

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4
    • 3.9.2019  06:09
    Ostrým nožom (2019)

Film je tendenčný a manipulatívny,to bol evidentne zámer celého projektu. Vražda sa stala za vlády Dzurindu,ale v tomto filme je cieľom útoku Ficova vláda. Vražda je v tomto filme viacmenej podružná. Nie že by som obhajoval Fica,alebo ktoréhokoľvek iného politického šmejda,ale predvolebná politická manipulácia davu cez film ma neskutočne vytáča!

• 8.3.2019  06:31
    Toman (2018)

Asher Zelig Goldberger(Toman) nebol kontroverzná postava,ale absolútne bezcharakterne hovado,ktoré by(ak by na tom mohol dobre zarobiť) bez mihnutia oka predalo aj vlastnú matku. V tomto filme sa nemôžem ubrániť pocitu že pre Trojana bol hrdinom,v podstate sa nie je čomu čudovať,aj Sorosa slniečka prezentujú ako "neškodného" mizantropa

• 30.1.2019  16:44
    Páteční večeře (TV seriál) (2011)

Nesympatickí protagonisti,mega trápne,nevtipné a nereálne zápletky. Okrem toho,všetci sa tam správajú ako 10 roční dementi. Videl som 4 diely,stačilo

• 30.1.2019  06:22
    Kluci z hor (2018)

Lúzer Magnusek opäť nesklamal. Zaujímalo by ma, odkiaľ berie peniaze na tie svoje kraviny. Nechápem kto je ešte ochotný investovať nemalé prachy do tak neschopného režiséra. Z.Troška je v porovnaní s Magnuskom Spielberg

• 25.12.2018  18:39

Bebjak je hóóódne preceňovaný režisér,na čo siahne väčšinou smrdí fiaskom. Najabsurdnejšie je, že slovenské média(hlavne TV HNOJ) s neho robia slovenského Spielberga. Jedna hviezda za pekné lokácie

• 26.10.2018  18:32
    Dobrý doktor (TV seriál) (2017)

Chirurg autista so skalpelom v ruke,to je veľmi zlý vtip. Keby to bola nejaká paródia, OK,ale oni to myslia vážne!

• 28.7.2018  09:20
    MacGyver (TV seriál) (1985)

Nezmenil by som hodnotenie,ani keby som mal v sebe liter borovičky. Giganticky infantílna pitchovina

• 19.5.2018  18:02
    Ťažký týždeň (TV pořad) (2015)

Jednostranne mierený,zaujatý a neobjektívny pokus o satiru. Okrem toho,satira by mala byť vtipná a zároveň aj inteligentná,no tu som nezhliadol ani jedno. Gordulič ak chce robiť satiru na úrovni(pochybujem o tom),mal by si začať všímať ako to robí majster satiry,M. Lasica

• 19.5.2018  17:42
    Silné reči (TV pořad) (2010)

Silné reči sú typickým dôkazom ako veľmi pokleslý a úbohý je súčasný koncept zábavy TV JOJ. Najsmutnejšie na tom je, že vďaka takým primitívnostiam sa Gordulič a spol stávajú "celebritami"

• 1.5.2018  08:25
    Metanol (TV film) (2018)

Veľmi slabý scenár,réžia tiež nebola žiadna hitparáda. Okrem toho, vo filme sa nedozvedáme o nič viac než čo už bolo po vypuknutí metanolovej aféry prezentované v médiach

• 28.4.2018  10:50
    Milenky - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Mladý netalentovaný Króner uplietol so svojou bývalou macochou slovenskú telenovelovú verziu zúfalých manželiek

• 19.4.2018  07:25
    Oteckovia - Episode 1 (S01E01) (epizoda) (2018)

Tradične odpudivá sračka pre dôchodcov a mentálne retardovaných

• 9.4.2018  07:18
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Plne sa stotožňujem z názorom MM_Ramone. Toľko pokryteckého hnusu a pretvárky vtesnať do jednej relácie sa nemôže podariť nikomu inému ako Rozborilovi. Súdnemu človeku je už po polhodine sledovania na zvracanie,ľahko zmanipulovateľné ovce pri obrazovkách jasajú a tlieskajú

• 16.3.2018  06:31
    Bajkeři (2017)

Tento trápny balast nebola komédia,ale filmový zločin. Troškove sračky ala babovřesky sú proti tomu megahit

• 5.2.2018  10:27
    Na doraz (2017)

Režisér hneď od prvej minúty robí z divákov úplných kreténov. Vydržal som sa na tú pitchovinu pozerať 27 minút

• 20.1.2018  06:35
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Veľmi povrchná a účelová báchorka

• 7.11.2017  08:23
    Dunkerk (2017)

Nudnejší a otravnejší vojnový film som naozaj ešte nevidel. Dopozerať ho do konca bolo veľmi náročné

• 1.11.2017  19:23
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

Typický komerčný druh zábavy pre divákov s IQ padajúceho lístia. Obľúbenosť týchto primitívnych seriálov je zrkadlom našej spoločnosti,čím väčšia žumpa, tým väčšie ovácie

• 2.7.2017  07:23
    Lion (2016)

Mám averziu na filmy ktorých účelom je za každú cenu diváka dojať a rozplakať,Lion nie je výnimkou

• 15.6.2017  09:59
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

Neskutočne otravný gýč. Dva diely som vydržal dopozerať len z božou pomocou :-)

• 12.6.2017  09:04

Nudné,uťahané a zbytočne dlhé

• 9.5.2017  09:15
    Mistři hrůzy (TV seriál) (2005)

Kvalita jednotlivých poviedok je veľmi kolísavá,niektoré sú celkom zaujímavé a niektoré nezaujímavé až detinské. Tých detinsky trápnych poviedok je bohužiaľ väčšina,hodnotím ako celok 30%

• 1.5.2017  17:53
    Swingtime (TV film) (2006)

Herecký koncert bratov Dlouhých

• 10.4.2017  17:27
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Nechápem prečo sa tento seriál uvádza ako komédia. Z komédiou a humorom nemá tento rýdzo dramatický seriál absolútne nič spoločné

• 4.4.2017  18:43

Teatrálny gýč

• 26.3.2017  07:05
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Toto je už fakt až moc cez čiaru,kam až chcú TV kanalizácie svojou primitívnou tvorbou zájsť?!!!

• 22.3.2017  06:30

Oproti tomuto festivalu trápnosti krajne stupídnej partičky "humoristov", je aj pohreb vtipnejšia udalosť a barrandovské Bezdružice menej trápne. Matonoha,Kavalčík a Kočičková sú najväčšie katastrofy

• 13.3.2017  15:58
    1890 (TV seriál) (2017)

Myslím že by už mohol vzniknúť nový pojem,Slovenská odpadová(filmová) tvorba. Posledných 15 rokov sa u nás ešte nenatočilo niečo, čo by stálo za pomenovanie filmová tvorba. Tieto hnusné TV sračky sa bohužiaľ točia vďaka TV "intelektuálom" s vkusom štamgasta piatej cenovej skupiny,ktorí tvoria najväčšiu základňu vďačných konzumentov týchto TV fekalii

• 13.3.2017  06:45
    Příchozí (2016)

Nudné a otravné,2x som u toho zaspal. Absolútne nechápem tie vysoké hodnotenia

• 8.2.2017  17:15
    Divoký Zapadákov (TV seriál) (2017)

Vďaka týmto sračkám a nemalej populácii neandrtálcov čo na tieto sračky pozerajú,sa hanbím že som Slovák

<< předchozí 1 2 3 4