tosastava

tosastava

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.6.2020  06:27

Prehnane dlhá stopáž(aj 80 minút by bolo veľa) a viacmenej obrovská nuda. Pozerať sa tri hodiny na tečúci potok by bola možno väčšia zábava

• 5.6.2020  09:15
    Veliká (TV seriál) (2020)

Multikulty vymývanie mozgov a prekrúcanie historických faktov už začína byť viac než otravné. Najhoršie na tom je že tento paškvil označujú za pravdivý príbeh. Amíci by dokázali aj do Jánošíkovej družiny obsadiť černochov a ešte by odvážne hlásali že sa jedná o pravdivý príbeh

• 7.5.2020  09:50
    Muž na Měsíci (1999)

Toto Formanove "veledielo" je festival trápnosti. Jednu trápnu scénu strieda ešte väčšia trápna scéna, a tak je to v podstate stále dookola. Nedopozeral som to, po +-70 minútach som to vypol

• 5.4.2020  09:46
    Planeta single (2016)

Podľa hodnotení usudzujem že znudené žienky domáce a gayov to evidentne pobavilo. Mňa toto x-krát recyklované klišé s romantickou tématikou(navyše s krajne nesympatickou Agnešou v hlavnej úlohe) vôbec nezaujalo

• 5.3.2020  04:56
    Červené pásky - Episode 1 (E01) (epizoda) (2020)

Markíza použila ťažký kaliber na získanie pozornosti jednoduchého diváka. Tým ťažkým kalibrom je rakovina. Aby to malo čo najväčšiu razanciu, zamerali sa na ochorenie detí. Seriál hneď od prvej minúty diváka emocionálne znásilňuje. Ako tak pozerám na hodnotenia, tých jednoduchých divákov ktorí sa radi nechávajú emočne oprcávať je na Slovensku požehnane

• 8.2.2020  11:01
    Columbo (TV seriál) (1971)

Columbo je sympatický ťuťmák s IQ vyšším ako najväčší mrakodrap. Jeho poznávacím znakom je starý ošumtelý baloňák a starý polorozpadnutý Peugeot. Páchateľov poznáme už v úvode a všetci majú jedno spoločné. Sú bohatí, abnormálne arogantní a ich ego aj sebavedomie je omnoho vyššie ako Columbove IQ

• 21.1.2020  10:37
    Hniezdo - Episode 1 (E01) (epizoda) (2020)

Senilní dôchodcovia a duševní invalidi si prídu na svoje, mňa sa to chvalabohu netýka. ODPAD

• 3.9.2019  06:09
    Ostrým nožem (2019)

Film je tendenčný a manipulatívny,to bol evidentne zámer celého projektu. Vražda sa stala za vlády Dzurindu,ale v tomto filme je cieľom útoku Ficova vláda. Vražda je v tomto filme viacmenej podružná. Nie že by som obhajoval Fica,alebo ktoréhokoľvek iného politického šmejda,ale predvolebná politická manipulácia davu cez film ma neskutočne vytáča!

• 8.3.2019  06:31
    Toman (2018)

Asher Zelig Goldberger(Toman) nebol kontroverzná postava,ale absolútne bezcharakterne hovado,ktoré by(ak by na tom mohol dobre zarobiť) bez mihnutia oka predalo aj vlastnú matku. V tomto filme sa nemôžem ubrániť pocitu že pre Trojana bol hrdinom,v podstate sa nie je čomu čudovať,aj Sorosa slniečka prezentujú ako "neškodného" mizantropa

• 30.1.2019  16:44
    Páteční večeře (TV seriál) (2011)

Nesympatickí protagonisti,mega trápne,nevtipné a nereálne zápletky. Okrem toho,všetci sa tam správajú ako 10 roční dementi. Videl som 4 diely,stačilo

• 30.1.2019  06:22
    Kluci z hor (2018)

Lúzer Magnusek opäť nesklamal. Zaujímalo by ma, odkiaľ berie peniaze na tie svoje kraviny. Nechápem kto je ešte ochotný investovať nemalé prachy do tak neschopného režiséra. Z.Troška je v porovnaní s Magnuskom Spielberg

• 25.12.2018  18:39

Bebjak je hóóódne preceňovaný režisér,na čo siahne väčšinou smrdí fiaskom. Najabsurdnejšie je, že slovenské média(hlavne TV HNOJ) s neho robia slovenského Spielberga. Jedna hviezda za pekné lokácie

• 26.10.2018  18:32
    Dobrý doktor (TV seriál) (2017)

Chirurg autista so skalpelom v ruke,to je veľmi zlý vtip. Keby to bola nejaká paródia, OK,ale oni to myslia vážne!

• 28.7.2018  09:20
    MacGyver (TV seriál) (1985)

Nezmenil by som hodnotenie,ani keby som mal v sebe liter borovičky. Giganticky infantílna pitchovina

• 19.5.2018  18:02
    Ťažký týždeň (TV pořad) (2015)

Jednostranne mierený,zaujatý a neobjektívny pokus o satiru. Okrem toho,satira by mala byť vtipná a zároveň aj inteligentná,no tu som nezhliadol ani jedno. Gordulič ak chce robiť satiru na úrovni(pochybujem o tom),mal by si začať všímať ako to robí majster satiry,M. Lasica

• 19.5.2018  17:42
    Silné reči (TV pořad) (2010)

Silné reči sú typickým dôkazom ako veľmi pokleslý a úbohý je súčasný koncept zábavy TV JOJ. Najsmutnejšie na tom je, že vďaka takým primitívnostiam sa Gordulič a spol stávajú "celebritami"

• 1.5.2018  08:25
    Metanol (TV film) (2018)

Veľmi slabý scenár,réžia tiež nebola žiadna hitparáda. Okrem toho, vo filme sa nedozvedáme o nič viac než čo už bolo po vypuknutí metanolovej aféry prezentované v médiach

• 28.4.2018  10:50
    Milenky - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Mladý netalentovaný Króner uplietol so svojou bývalou macochou slovenskú telenovelovú verziu zúfalých manželiek

• 19.4.2018  07:25
    Oteckovia - Episode 1 (S01E01) (epizoda) (2018)

Tradične odpudivá sračka pre dôchodcov a mentálne retardovaných

• 9.4.2018  07:18
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Plne sa stotožňujem z názorom MM_Ramone. Toľko pokryteckého hnusu a pretvárky vtesnať do jednej relácie sa nemôže podariť nikomu inému ako Rozborilovi. Súdnemu človeku je už po polhodine sledovania na zvracanie,ľahko zmanipulovateľné ovce pri obrazovkách jasajú a tlieskajú

• 16.3.2018  06:31
    Bajkeři (2017)

Tento trápny balast nebola komédia,ale filmový zločin. Troškove sračky ala babovřesky sú proti tomu megahit

• 5.2.2018  10:27
    Na doraz (2017)

Režisér hneď od prvej minúty robí z divákov úplných kreténov. Vydržal som sa na tú pitchovinu pozerať 27 minút

• 20.1.2018  06:35
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Veľmi povrchná a účelová báchorka

• 7.11.2017  08:23
    Dunkerk (2017)

Nudnejší a otravnejší vojnový film som naozaj ešte nevidel. Dopozerať ho do konca bolo veľmi náročné

• 1.11.2017  19:23
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

Typický komerčný druh zábavy pre divákov s IQ padajúceho lístia. Obľúbenosť týchto primitívnych seriálov je zrkadlom našej spoločnosti,čím väčšia žumpa, tým väčšie ovácie

• 2.7.2017  07:23
    Lion (2016)

Mám averziu na filmy ktorých účelom je za každú cenu diváka dojať a rozplakať,Lion nie je výnimkou

• 15.6.2017  09:59
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

Neskutočne otravný gýč. Dva diely som vydržal dopozerať len z božou pomocou :-)

• 12.6.2017  09:04

Nudné,uťahané a zbytočne dlhé

• 9.5.2017  09:15
    Mistři hrůzy (TV seriál) (2005)

Kvalita jednotlivých poviedok je veľmi kolísavá,niektoré sú celkom zaujímavé a niektoré nezaujímavé až detinské. Tých detinsky trápnych poviedok je bohužiaľ väčšina,hodnotím ako celok 30%

• 1.5.2017  17:53
    Swingtime (TV film) (2007)

Herecký koncert bratov Dlouhých

<< předchozí 1 2 3 4