Bingo (1994) (pořad)

No vzhledem k tomu že tam brácha vyhrál 10 000 tak musim dát ***** :D

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Nechápu proč má film tak malé hodnocení. Oprotí tý sračce "piráti z karibiku" je tohle daleko lepší.

Šakal (1997)

Mě se to prostě líbilo. Willis byl tak nechutnej až sem mu fandil.

Temná hvězda (1974)

Mazec jako kráva :D Výtahová scéna rules :D

Blade Runner (1982)

Upřímně řečeno, nevim co jsem vlastně viděl. První polovina filmu mě dost bavila,hnusný město,tma,déšť. Bohužel když se tohle všechno opakuje i ve druhé tak film začíná nudit. Co se mi líbilo pořád byla hudba,vangelis to nakomponoval velmi dobře. Takže za soundtrack nekompromisních *****. Za film jako takovej jsem chtěl dát 3 hvězdy ale radči nedám nic a možná se na to kouknu později,možná jsem film nepochopil (pokud bylo vůbec co chápat) nicméně je to asi prví sci-fi u kterého nevim jestli se mi líbí nebo ne. ---"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain..."--- Film doporučuju lidem který trpěj depresí protože tohle je zabije, neustále MĚSTO,TMA,DÉŠŤ,ŠPÍNÁ... Shlédnutá VERZE - FINAL CUT ►►►lllll UPDATE llllll ◄◄◄ Na poprvé se mi to zdálo takové divné,na podruhé už sem si ten film zamiloval. Vynikající scifi. Soundtrack ♥♥♥♥♥

Denní světlo (1996)

Borec03 to vystihl :DDD "Bylo mi deset a Sly propadával skrze zpomalené obří větráky, WOW." :DDD

Návrat k vítězství (1981)

Mě se to líbilo. Je vidět že Stallone by obstál i jako brankař a nejenom boxer :D

Útěk z L.A. (1996)

No tak Útěk z New Yorku to sice neni ale stejně mě opět dostala carpenterova postapokaliptická řežba v čele se Snakem kterej se opět s nikym moc nesere.

Jackass: Film (2002)

Klasika pro sebepoškozovací lidi :)