Sportovní noviny (1994) (pořad) odpad!

Borec Nakonec? Ne, Odpad na konec! PS: Poulíček + Tittelbach = Totální Idioti

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Jednoznačně NEJLEPŠÍ český pořad o vaření. Pohlreich je takovej českej Gordon Ramsay, s nikým se nesere, je vulgární ale UMÍ VAŘIT. Zkouknul jsem všechny díly za 2 dny a kouknul bych se klidně znova, vynikající pořad. "Ty vole, ty by jsi mohl dělat svačináře v hladomorně." ______ "Ty vole ty se v tom hrabeš jak student v pochvě" _____ "Přesto všechno, že tohle je mizérie, tak toto, to je sračka extra union" ______ "Teď tady máte Starodávnou kapsu jo? Co je na tom starodávnýho mi řekněte? - Název - Správně, výborná odpověď. Proč bych do prdele, měl jíst kuře s lososem, na jednom talíři? Proč? - Vás ta kombinace nezaujala? Mě to zaujalo samozřejmě, ale bohužel né moc pozitivně jako jo" _____ "Máte tam 4 jídla z Candáta jo, na tom jídelníčku, všechny stojej za hovno jedno jako druhý"_____"800 gramů nějakejch sraček"_____"Tahleta zkurvenina s prominutím, přece do prdele není žádné kuchařské umění" :DDD

2Bobule (2009) odpad!

Voříšková je totální tragéd.

Létající oko (1983)

Jako dítě jsem ten film miloval a i dnes se mi líbí, ten vrtulník byl prostě fantastickej.

Kancl (2001) (seriál)

Jednoznačně nejlepší britskej seriál.

Dr. House (2004) (seriál) odpad!

Absolutně nechápu co na tomto veledíle všichni vidí. Totální ztráta času.