Běžící muž (1987)

Neuvěřitelná píčovina s dobrým soundtrackem.

Terminator Salvation (2009)

No upřímně řečeno ještě před shlédnutím jsem tomu moc nevěřil protože film moc velké hodnocení neměl, nicméně po shlédnutí musím dát ***** protože se McG fakt vytáhnul a já se u filmu fantasticky bavil. Jako již tradičně fantastickej Bale kterej se do role Johna Connora hodil, vynikající efekty a akce od první minuty nedá vydechnout a když už si říkáte "tady to vypadá na nudnou pasáž" objeví se nějakej termoš a akce začíná od znova. Vůbec design a animace terminátorů byla špičková a měl jsem pocit jako by přede mnou fakt stál. Stejně tak odvedli grafici fantastickou práci u Arnolda Schwarzeneggera kterej vypadal úžasně a hodně mě potěšil, i když je fakt že tam mohl být déle (s kůží). Hudba taky potěšila i když hlavní motiv se mi na poprvé moc nelíbil. Scénář taky v pohodě. Jediný co se mi nelíbilo byla ta malá nesympatická holka který jsem přál aby byla terminována. Pokud McG natočí dalšího terminátora tak se vůbec nebudu zlobit protože mě příjemně překvapil jako skoro všichni herci a film sám o sobě. Terminátor 4 je pro mě velké překvapení a výbornej film.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Někdy to šlo ale vesměs sem tomu nikdy nepřišel na chuť.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Ten člověk kterej si tam hraje na rádoby kuchaře to absolutně neumí, jednoznačně nejhorší pořad o vaření.

Knight Rider (1982) (seriál)

Jedna hvězda za to auto.