Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Horor
  • Komedie
  • Thriller

Oblíbené seriály (10)

Baki

Baki (2018)

Bakiho třetí série je masakr stejnej, jako ty dvě starý předcházející. Představení ultimátních zvířat, martial fighterů a jejich kočkování. Baki si poprvé zašuká ... a pak to teprve rozjede :-DD Na tohle nic prostě nemá, ani aktuální hraný seriály...

The End of the F***ing World

The End of the F***ing World (2017)

Pecka!! Psychologická existencionální tortura, love story dvou mladých psychopatů, kteří mají spíše v životě od dětství smůlu na hovada, na kretény a na slabochy... Je to divný, chytrý, zvláštní, syrový a vlastně tím pádem dost realistický ... Moc se mi to líbilo. Neznám moc podobných filmů a už vůbec ne seriálů.

Euforie

Euforie (2019)

Euforie je fakt parádní seriál, který rozhodně není euforie, ale spíš deprese ... Než jsem do něj šel, myslel jsem si, že to bude spíš samoúčelnej výjev všelijakých svinstev, se kterými se dnes mládež (nejen v USA) může potýkat. No, ... výjev svinstev to je, nutno říct, že na seriál slušně odvázanej a hustej, ale není to samoúčelný. Je to fakt inteligentní seriál, kterej čerpá z reálnejch, veděcky, pedagogicky, sociologicky i jinak, dokazatelnejch jevů a skutečností. Postavy jsou sice stupidní, ale zase. je jim kolem 16 až 17ti let asi. Jsou to děcka, který jednaj tak, jak je jim vlastní. Má to parádní vizual a feeling, tak nějak připomínající mi třeba Argenta. Herecky fajn, často hodně intenzivní a odvážný. Škoda, že jsem na to musel koukat už čistej ... i když chuť byla, nechal jsem si zajít. ;-))

Papírový dům (Netflix verze)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

Jestli je něco fakt opravdu dobrý, tak je to tento seriál! Jako opravdu, tohle je fakt mazec!! A to z mnoha důvodů. Jednak že to je Španělsko, tak to má ten jinej, exotickej "feeling". Pak je to děj, scénář, postavy a ... a hlavně postavy. Který si prostě zamilujete každej díl víc a víc.Takový "anti-hrdinové", v podstatě životní ztroskotanci jako třeba já, vy, ty, ty támhle, a v podstatě my všichni... To jak jsou zahraný, sexy, jak je jejich plán a akce víc a víc tmelí dohromady. Celej ten scénář je supr, ano nejdřív zahoďte takový to, jestli by se to mohlo stát nebo nemohlo. No nemohlo !!! Samozřejmě nemohlo ... ale stejně je to strašně dobře vymyšlený a vyšroubovaný dějově do tolika centrifugů, že nechápete, že to ještě vůbec nějak dopadne. Napínavýto je, furt se něco děje, atd. atd. Plus hudba!! Strašně super hudba tam je, v důležitejch scénách graduje, je víc slyšet, úplně si tak jednotlivý scény podpořený hudebně namotávaj diváka jak zkušená mladistvá insta-kurva obstaršího pupkatýho zazobance ... Fakt nádhernej, našlapanej, emocionální seriál!! Viděl sem první dvě série a pak si pustil trailer na sérii třetí ... a rozplakal se... štěstím. Dvakrát ... Jestli chcete seriál, tak opravdu tohle.

Reklama

Reklama