Ip Man (2008)

Tento film som dlho dlho odkladal a nevedel som sa k nemu nijak dokopat, ale nedavno som si ho pustil a bol som natoľko prekvapeny, ze na druhy den som si ho musel pozriet zas. Nevidel som mnoho takto cisto cinskych projektov, ale tento je tym najlepsim aky som mal zatial moznost vidiet. Prakticky stale sa nieco deje a pre nudu tu nie je mnoho miesta. Film posobi velmi kludnym dojmom a vzbudujeho ho hlavny hrdina, preto mi pripadal tak iny od ostatnych . Tak isto bojove sceny su velmi podarene a pri niektorich sa zatajuje dych a naskakuje husia koza .Spozoroval som len 2 x nejaky slabsi zaber. Od filmu som necakal nic a dostal som toho viac nez dost . *****

Upírův pomocník (2009)

Tento velmi prijemny pocin som najprv povazoval za "teenage blbost" , no ked som bol mojou polovickou nahovoreny bol som pretty surprised. Ako hovori larelay , tak aj ja som cakal ovela vacsiu katastrofu .. No Rozhodne som sa nenudil a rozhodne som nelutoval.

Ip Man 2 (2010)

Po len nedavno videnej jednotke samozrejme velke ocakavania . Prvy diel u mna na ***** no druhy musim povedat zatial za ****- Bojovych scen sice pribudlo ale nie vzdy to bolo to zname z prveho dielu . Pri prvom diely som zaznamenal 2 slabsie zabery pri bojovych scenach, tu ich bolo niekolko .. scenka na rybom trhu mi nejak nesadla . Hlavny hrdina daval protivnikom " co pro to" no ten zvysok okolo... No aj napriek tomu to je takmer tak dobre ako prvy diel a u mna v ramci tohto zanru pada na druhe miesto . Mozem len doporucit .