BaruM

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 25.10.2020  21:31
    Herec - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2020)

Tleskám!

• 6.10.2020  16:10
    Herec (TV seriál) (2020)

Jako fanynka Jana Ciny nemohu jinak. Talentovaný charismatický herec v hlavní roli, zajímavý historický děj, to všechno je záruka kvality.

• 7.6.2020  16:46
    Road to Kingdom (TV pořad) (2020)

Zatím soutěž probíhá. Formát soutěže není jako u Queendom, kde mi přišel spravedlivější. Ale na druhou stranu byla tato řada ovlivněna covid-19, takže soutěž byla ochuzena o atmosféru přítomných diváků. Je to škoda, protože se dá sledovat plni kvalitních vystoupení.

• 15.5.2020  23:52
    VyPlašení (TV pořad) (2020)

Šálek mého kakaa.

• 14.12.2019  22:21
    Zahrada meteorů (TV seriál) (2018)

Rozhodně nemohu srovnávat s Boys over flowers.. Klasika je klasika, a ani mi nepřijde, že by vyloženě tento projekt měl snahu napodobovat korejskou verzi. Každopádně Lee Min-Ho mi byl jako hlavní představitel sympatičtější, a jednoduše jsem si k němu našla cestu. Konec srovnávání. Na víc jak 3 hvězdy to nevidím, ale špatné to není. :)

• 26.11.2019  12:32
    Euforie (TV seriál) (2019)

Myslela jsem si, že tento seriál zapadne mezi ostatní v tomto žánru. Klasický obraz dnešní mládeže. Ale nakonec je tomu jinak. Po každém konci dílu jsem se těšíla na další, a to je jeden z prvních úspěchů, dále opravdu dobrý výkon Zendayi, z které vyrostla hereča, která má na hlavní role. A upřímně.. získala si mě. A jako po každém konci dílu, i po konci této série se těším na tu druhou. Take my hands now.. you are the cause of my euphoria.

• 10.6.2019  14:37

O tomto případu jsem předem nevěděla. Musím říci, že jsem tedy nakonec nic takového neočekávala, a byla jsem naprosto unešena vyprávěním. Emoce se mnou cloumaly, protože když se na to zpětně podíváte, vidíte onu nespravedlnost silněji, nespravedlnost, která nemá plné vysvětlení.

• 29.5.2019  13:56
    Můj táta napsal Porno (TV film) (2019)

Dle průměrného hodfnocení jsem moc nečekala, ale nakonec jsem se docela pobavila. PS: dodržte drinking game!

• 29.5.2019  11:00
    Parazit (2019)

Po zhlédnutí Popelky (Cinderella and Four Knights) mám slabost pro So-Dam. Tady opět skvělá.

• 19.5.2019  21:33
    Klec (TV film) (2019)

Strach opět ukázal, že je u nás v tomto žánru nepřekonatelný.

• 8.5.2019  14:21
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Když jsem viděla, že se jedná o seriál či minisérii o Černobylu, měla jsem trochu obavy, protože o této údálosti je už plno filmů, dokumentů a celkově tvorby. I přesto jsem se rozhodla začít sledovat, a po prvním dílu musím přiznat, že toho nelituji. Dílo nabízí blízký pohled do zákulisí události, a díky tomu je Vám celé dění bližší. Rozhodně se těším na pokračování.

• 11.4.2019  23:34
    Odhalení - Plan B (E05) (epizoda) (2019)

I přesto, že je tento případ tak známý, a víme jak skončí, tak mě nepřestává překvapovat atmosféra. Čekala jsem psycho mood, ale představa je v každém díle překonána.

• 11.12.2018  11:43
    Lynč - Pravda (E08) (epizoda) (2018)

Přijde mi to, nebo si lidé vybírají tento seriál, jen aby na něco dali odpad!? Není to nejlepší dílo, ale odpad také ne.

• 14.11.2018  23:13
    Jangnanseureon kiseu (TV seriál) (2010)

Nemá se Země točit kolem Slunce?

• 13.11.2018  13:46

Zatím nejlepší díl.

• 9.11.2018  23:10

Vlk hledá prasátka.

• 2.11.2018  18:33

První, co mě zaujalo, bylo intro. Úžasně tajemně poutavý. Děj zpočátku nebyl moc zajímavý, ale konec dílu dal příslib, že se máme v dalším díle na co těšit. (Snad. :))

• 31.10.2018  21:55

Já tu holku miluju! Ye-jin Son je tak neuvěřitelně přirozená, v každé roli. Od začátku do konce mě děj bavil, dlouho jsem se tak nezasmála. Roztomile komické situace prostě nikdy neomrzí. K závěru jsem se modlila k happy-endu, a modlení bylo vyslyšeno, takže s klidným srdcem zařazuji mezi nejlepší romantické komedie. :)

• 31.10.2018  19:11

V podobných dílech se člověk bojí, aby tvůrci filmu netlačili na pilu. Obava v tomto případě nění na místě. Celé to pomalu plynulo, v dobém slova smyslu. A Marta Vančurová naprosto dokonale projevila svou jemnost a charisma.

• 30.10.2018  21:31
    Lynč - Neúcta (E02) (epizoda) (2018)

Názorně ukázáno, jak dokáže rodič ovlivnit dítě a jeho názory. Zejména pak otec, který je pro syna vzorem. Dále naprostá beznaděj a frustrace matky, která přišla o dítě, které je neprávem obviněno ze znásilnění. A nakonec naprosto hororový otec, který raději nechá vést řeči o znásilnění jeho dcery Romem, než aby se povidalo o jeho zvrhlosti. A to nemluvím o stavu dcery, která musí zaživat domácí osobní teror, protože lásku jí zabili, a porodila dítě otcovi.

• 29.10.2018  22:11
    Operace Silver A (TV film) (2007)

..tak jako slunečnice každým dnem...

• 29.10.2018  22:10

Asi nejslabší série, ale pořád mě bavila.

• 27.10.2018  18:16
    Warrior (2011)

Tochu jsem se rozhodovala zda dát plný počet hvězd, nebo jen čtyři. Celý vjem mi narušoval americký patos, který filmům vždy uškodí. Tady tomu nebylo jinak. Ale herecké výkony hlavních i vedlejších rolí to vyrovnávají. Kdyby se trochu upravil scénář, mohl to být jeden z nejlepších filmů vůbec.

• 25.10.2018  15:32

Po prvním dílu nemůžu mít objektivní názor na celý seriál, ale zatím mi to nepřijde špatné. Někdy to působí trochu roztržitě, ale rozhodně se těším na pokračování. 3,5/5 Druhý díl mě přesvědčil mnohem více. Neumím si představit být v kůži Denisovy matky. A z doktora (Kříž) mám husí kůži. 4/5

• 25.10.2018  11:16
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Tento seriál jsem milovala pro tu úžasnou atmosféru. Knihu jsem bohužel nečetla, ale alespoň jsem nevěděla, co čekat. Užívala jsem si každou chvíli, a čekala, kam se bude směr ubírat. Zamilovala jsem si Camille, a díky tomu prožívala příběh ještě intenzivněji. Celou dobu se děj pomalu plížil, a v poslední části vše vyvrcholilo. Herecký koncert. Moc bych si přála pokračování, ale Amy Adams se nechala slyšet, že už nikdy nechce zažít to depresivní rozložení. Takže to spíše vypadá na jednosériovou záležitost. I tak dávám 5 hvězdiček, i přesto že má romantická část se nedočkala happyendu.

• 23.10.2018  23:59

Už dle názvu má jít o hororový žánr, a to tato série splnila do poslední minuty. Proto nechápu hodnocení některých uživatelů. Když jsem šla sledovat tuto sérii, a viděla procenta a některé názory, čekala jsem slabší děj. A to se nekonalo, atmosféra byla od začátku hustá, a formát natáčení byl taky pro diváka zajímavý. O zápletce se ani nebavím. Po dlouhé době jsem zažila strach ze tmy, a z jakéhokoliv zvuku kolem mě. Děj mě naprosto pohltil, a onen převrat v polovině série musím chválit, protože přidal na reálnosti. A ta je plusovým bodem, když se snažíte prožívat příběh. Konec bych možná udělala jinak, ale každý má asi svojí představu. O Roanoke jsem dřívě četla, a vůbec jsem nečekala, že si Ryan Murphy takto pohraje s touto historickou událostí, a dá dohromady krvavou hru. Za mě plný počet bodů, protože to byla hororová symfonie.

• 22.10.2018  22:10

Nevím, kde začít, ale musím říci, že se jedná o zajímavý námět. Celou dobu se nesla ta správně napjatá atmosféra, celou dobu jsem nemohla spustit oči. Děj plynul takovým způsobem, že jsem u konce nevěřila, že už jsou to poslední minuty filmu.

• 22.10.2018  10:18
    Zločin (TV seriál) (2011)

Holder!

• 22.10.2018  10:07
    Pustina (TV seriál) (2016)

Od začátku až do konce Vás Pustina nepustí, a musíte si vše prožít, aby jste byli odměněni pohlédnutím pravdě do očí.

• 22.10.2018  10:04
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

Každá série je výjimečná, a má své osobité kouzlo. Tentokrát mě upoutalo pátrání, kdo je pachatel, či pachatelé. A nejvíc se mi líbí, že i když jste na správné stopě, během jednoho okamžiku Vás dokáže přesvědčit, že to může být jinak. A tak opravdu musíte čekat až do konce, aby jste zjistili, jak to vlastně doopravdy bylo.

<< předchozí 1 2 3 4 5