Kodousek

Kodousek

KLÁRA .

okres Praha-východ
Fanda scifáren, comiců, pohádek a Harryho Pottera, playboy-filantrop-miliardar :-), věčné dítě a komik, fanoušek anime a Stephena Hawkinga

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 18.2.2020  22:58
    Na nože (2019)

Fajn kousek styl Agathy Christie. Rodina, kde každý má své špinavé tajemství. Roli jakéhosi Hercula Poirota nám zde obsadil Craig a kapitán Amerika si zas užil zahrát si pěkného vyčůránka. A ...... Mike Shannon a jeho uhrančivé oči 😉

• 16.2.2020  16:59
    Rocketman (2019)

Nejdřív jsem byla hodně zaskočená, že právě Taron Egerton bude hrát jednoho z největších britských hitmakerů, po shlédnutí však musím přiznat svůj velký omyl a smeknout před tímto mladým hercem, pokud nezačne 'blbnout', mohl by dosáhnout velké kariéry, talent nechybí. Musím však dát 4*, ve srovnání s 'Rapsódií' to bylo, ale opravdu jen malinko slabší.

• 16.2.2020  16:53
    Le Mans '66 (2019)

Další vybroušený herecký výkon Christiana Balea, který neskutečný filmový chameleón. Děj poutavý, příjemná kamera a žádné zbytečné, dlouhé a prázdné dialogy. I Matt Damon v roli Carolla Shellbyho byl skvělý, ale přeci jen Baleův Ken Milles si to krade trochu pro sebe. Vedle filmu Rush další skvělý motoristický kousek. Bravo.

• 7.1.2020  14:48

Na tento snímek jsem narazila vlastně úplnou náhodou, kdy jsem chtěla pěkný film na večer a šla jsem podle hereckých jmen, kde v poslední době upoutal mojí pozornost mladý syn Willa Smithe Algee. Musím shrnout, je to opravdu silný a neuvěřitelný námět, co jeden člověk je schopen udělat jinému.

• 3.1.2020  13:30
    David Bowie - Let's Dance (hudební videoklip) (1983)

David Bowie - neuvěřitelný vizionář 🤩

• 3.1.2020  13:12
    Duke Dumont - I Got U ft. Jax Jones (hudební videoklip) (2014)

Jedna z top letních chytlavek.

• 3.1.2020  13:10
    Dua Lipa - IDGAF (hudební videoklip) (2018)

Zajímavý nápad a příjemné choreo.

• 27.12.2019  21:22

Fajn film na sobotní večer, když v telce ničevod 🤣. Asi nejlepší je pokoukáníčko na Schweighoferovi 'česnečky' a tím zábava končí. Není to úplně zlé. Řekla bych prostě jen typicky německé stejně jako Nejkrásnější den se stejnou dvojicí truhlíků Fitz/Schweighofer. Und Schluss.

• 2.12.2019  14:57

Chvílemi je ten seroš pěkná nechuťárna.

• 29.11.2019  20:51
    Tata Bojs - Virtuální duet (hudební videoklip) (2004)

Srdcovka. Snad nejlepší hudební videoklip všech dob :-)

• 29.11.2019  12:18

Jako když pejsek s kočičkou vařili..... ještě, že jsou zde obsazeni dva největší cynikové Hollywoodu 😎 Tarantino by měl toho LSD brát možná míň a bude to okay. Prochu promarněná šance, ansámbl tohoto kusu je totiž více než skvělý a zaplněný jmény až po vrch.

• 29.11.2019  12:13

O hodně velký kus lepší vizuelně i dějově než Apocalipse. Příjemné efekty. Citlivě doplněno o dobrou hudbu, vedle sesterských Avengers je to však pořád trochu 'second class'.

• 28.11.2019  20:28

Zatím top díl. A všechno do sebe zapadá jak zadek na hrnec .....

• 23.11.2019  17:26

Za mne top of the pop. Těšila jsem se na to víc jak moje děti. Dojemné, mystické s nápadem na epic journey. Za mě F1 + F 2 to nejlepší od Disney. Konec se trochu nabízel,.ale o tom přeci pohádky jsou.

• 21.10.2019  23:07

Věřím, že se to ještě rozzáří. Trochu těžkopádný začátek a změť informací, však jádro stojí za to. Viděli jsme soví vznášedlo z originálu, rohrschachovu masku i klasický barevný podpis.

• 14.10.2019  16:09

Věřím, že nejsem jediná, kdo to vidí jako spojení Saw a Kostky 😏 není to úplně zlé, trochu prvoplánové, nicméně obsazení charismatické 👍

• 24.9.2019  09:38

Poselství 2Paca prostupuje celý film, jeho tvorba byla o pravdě a dodnes inspiruje milióny černých po celém světě. Otázka bílých a černých je v podstatě neřešitelná, protože bílý se snaží napodobovat styl černých, nosí stejné vychytávky, mluví slangem, černí zas nepustí bílé mezi sebe, začarovaný kruh, ze kterého vychází tenhle skvělý námět. I sám 2Pac zemřel kulkou konkurenčního rapera. A pak musím zmínit mladého Smitha v roli Khalila, ten byl prostě fakt krásný a herec má před sebou velkou budoucnost.

• 21.9.2019  20:39

Francouzské, barevné, proč ne. Dcera to hltá.

• 26.7.2019  16:40
    Vdovy (2018)

Dávám 4 díky Neesonovi a Rodrigese, oba mí oblíbení.

• 26.7.2019  16:33
    Ke stolu, děti! (TV seriál) (2013)

Přiznám se. jsou tam věci, které ani dospělý neví 😍

• 22.7.2019  20:52

Tak nějak doufám v další sezónu .....

• 18.7.2019  18:34

Taková klasická Baleovina. Cassey Affleck již dávno přerostl svého staršího bratra a Woody Harelson už prostě navždy zůstane tím zmateným týpkem z Vlaku plného peněz.

• 11.7.2019  12:08

Celkem zbytečné a nic nedávají rádoby artové, ve skutečnosti však levné a lehce hloupé.

• 30.6.2019  11:06

Těžko uvěřit, že ten klučina s modrýma očima si o pár let později sám sáhl na život.

• 30.6.2019  10:56

Americké kriminálky již dnes nikoho natáhnou, ale pravdivá tragédie ze starého kontinentu, po tom dnes diváci prahnou. Skvělé masky, kostýmy i scénář. Nejznepokojivější na tom všem ovšem je, že jsme tím zasažení všichni a i děti našich dětí.....

• 24.6.2019  19:17
    Výtvarka! (TV seriál) (2010)

Dcera to miluje.

• 18.6.2019  12:04
    Pošťák Pat (TV seriál) (1981)

Naprosto chytlavá úvodní znělka 🤣👍

• 3.5.2019  21:52
    Od dětí pro děti (TV pořad) (2008)

Dcera to má moc ráda, zkoušíme i různé recepty pro nejmenší

• 24.4.2019  15:12
    Potichu (2019)

Stanley Tucci, to je prostě pan sympaťák. Bylo to typicky Netflixī a nezklamalo.

• 14.4.2019  20:30

Upřímně z monologů Jen Aniston o dírách a vykonávání velké potřeby na něčí tělo mi bylo jako ženě kolikrát až na zvracení, kam až to dotáhlo bahno jinak zvané jako televizní závava :-P

<< předchozí 1 2 3 4 5 6