Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (223)

plakát

Vstupenka do ráje (2022) 

Byť se jedná o film zaměřený pro něžné pohlaví, s Juliou Roberts a Georgem Clooneym jsem se bavil. Příjemně prostředí rajského Bali doplněný směsicí humoru těchto dvou ikon. Pro mě pohodička. :)

plakát

Kleo (2022) (seriál) 

Jsme svědky velice dichotomické Netflix série. Na jednu stranu výborný příběh šílené Kleo, její od raného věku lemující patálie skrz šedý svět východního Německa a sympaťák, byť s obrovskou dávkou neohrabanosti a malérů Sven Petzold. Na straně druhé, zbytečné scény kung-fu bitek, létajících talířů a podobných skopičin. Sérii i přes tyto zbytečné vsuvky určitě doporučuji!

plakát

Chirurgové - První služba (2005) (epizoda) 

Seriál má prozatím výborně vykreslené postavy a je vskutku vtipný. Ostatní seriály z tohoto prostředí bývají spíše telenovelního rázu, jde v nich hlavně o ty melodramata. Tohle je jiný svět.

plakát

Devadesátky - Sudy (2022) (epizoda) 

Ono je asi těžké říci, že  "tento konkrétní díl je nejlepší", když každý následující nastavuje ještě vyšší laťku. Tohle se prostě ČT nesmírně povedlo a škoda, že za týden uvidíme poslední díl.

plakát

Polosvět - Polosvět nájemných vrahů (2022) (epizoda) 

Tohle je v něčem horší než samotný Breivik. Když pominu již tak ohavný čin vraždy, pak ke způsobu zbavování se těl už ani nevím, co napsat. Snad Černý nikdy nebude propuštěn.

plakát

Stíny v mlze - Prank (2022) (epizoda) odpad!

Kurva oni tam fakt dali znělku ze Simpsonů?! Zbytečný pondělní večer.

plakát

Kraj (2020) 

Šílená, dadaistická komedie, kde to někdy vypadalo, jako by si Tarantino udělal výlet do Polska a zastoupil na chvíli scénáristu. Těžko hledat, který z těchto krátkých příběhů byl nejvíc bizarní, zřejmě vyhraje žena oblečená do Adamova roucha tančící na okně v zájmu zachování duševního zdraví. Film však každopádně pobavil!

plakát

Fauda (2015) (seriál) 

Tleskám a ještě jednou tleskám. Izraelským borcům se podařilo vytvořit skvělý thriller, u kterého se (díky Bohu) dočkáme čtvrté série. Partička sympatických izraelským zabijáků, kde sice rozkazy v terénu přicházejí z velícího střediska, kde to má pod palcem zkušený veterán Gabi, avšak paličatý a častokrát až šíleně lehkomyslný Doron si bere věci do vlastních rukou, mění plány, co ne vždy končí šťastným koncem. Těžko říci, která série byla nejlepší, osobně lehce favorizuji druhou část, jelikož obsahovala nejméně "hollywoodských" perliček. Tenhle seriál jsem objevil náhodou a nezbývá než netrpělivě čekat na čtvrtou sérii této pecky!

Ovládací panel
9 bodů