zuzu1056

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2
    • 16.11.2018  11:29
    Náš vůdce (2008)

Zajímavá ukázka, jak rychle a nenápadně nás může smést Vlna...

• 23.9.2018  21:41

Takoví Nedotknutelní v nové mladší verzi.

• 23.7.2018  12:19

Nemám slov...

• 4.6.2018  20:10
    Francouzská romance (TV film) (2016)

Děj předvídatelný, klasické klišé romantického filmu, ale i tak pro člověka dobrá oddychovka na večer.

• 30.3.2018  18:26

Příběh, který jistě zaujme a donutí člověka pořádně se zamyslet, jak to funguje jinde než v jeho domovině...

• 18.12.2017  17:32
    Mrtvý muž (1995)

Jedenkrát a dost...

• 28.10.2017  15:15

Další pecka od Marvelu. Nechyběly vtipy, akční scénky ani super hudba. Opět správná volba na co zajít do kina.

• 30.8.2017  23:27
    Hledám Amy (1997)

Ne, tohle asi nebude můj šálek kávy. Nudila jsem se od začátku do konce. Stále jsem čekala na nějaký zlom, ale vůbec nic. Neskutečně se to táhlo a bohužel pořád na stejné úrovni.

• 30.8.2017  23:22
    Cyberbully (TV film) (2011)

Víme všichni, že tohle je vážné téma. Ale tohle? Come on... Teen film s jemným nádechem kyberšikany a pro mě totálně směšným koncem.

• 14.8.2017  16:37
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Naprostá paráda! Ať se člověk, podívá na kterýkoliv díl, nikdy neudělá špatnou volbu.

• 13.8.2017  22:14
    Profesionál (1981)

Nikdy jsem nějak neměla v plánu se na Profesionála podívat. Svedla nás dohromady náhoda a výběr zástupce ředitele při zájezdu do Alp. Tak super cestu busem jsem dlouho neměla. Zatímco všichni okolo spali, já byla přilepená očima u obrazovky a čekala, co se stane dál. Agenta Beaumonta jsem si neskutečně zamilovala.

• 11.8.2017  19:52
    Zamilovat se (studentský film) (2017)

Musela jsem dát 3*, protože postavy mi příjdou jako strašná kopie Pixaru.

• 7.8.2017  11:27
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Seriál, který jde vidět jedině maratonem, protože divák nevydrží čekat!

• 7.8.2017  11:24
    Carmilla (TV seriál) (2014)

Oddychový web seriál, který zabaví. Laura a Carmilla, dokážou svým pátráním po Lauřině spolubydlící, zlepšit den.

• 7.8.2017  11:22
    Medicejové: Vládci Florencie (TV seriál) (2016)

Ze začátku, no tak Starku, předveď se! Už po první dílu to pro mě byl Cosimo de' Medici, florentský bankéř. Krásné dobové kostýmy a scénář velice povedený. Za mě jasných 5*.

• 7.8.2017  11:17
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Klasika, kterou si člověk vždycky rád zopakuje. :)

• 7.8.2017  11:16
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Sitcom, jak má být. Má své legendární hlášky a svoji legendární postavu. Barney Stinson je třída a velice dobře to ví. :D

• 7.8.2017  11:14
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Seriál nezklamal a dostál všem svým hodnocením a recenzím. Naskytne se jak akce, tak i "klidnější" dialogy. Prolínání linek tomu dodá na propracovanosti a člověk se nenudí.

• 23.7.2017  22:09
    Dunkerk (2017)

Luxusní snímek, kterému snad můžu jen vytknout to, že nějak vzhled chlapců neplynul s časem. Mám pocit, že by všichni za tu chvilku byli trošilinku zarostení.

• 21.7.2017  21:45
    The Circle (2017)

V průběhu jsem si říkala, není to v podstatě šíleně přehnaný Facebook v hlavní roli s Hermionou a Forrestem?

• 10.7.2017  21:20

Parádní film, který nikdy neomrzí!

• 5.7.2017  16:52

Nevím, čekala jsem od filmu víc. Začátek mi připadal strašně proskuhraný a zbytek už byl v podstatě žadonění o podpis. Celkově mám z toho velmi smíšené pocity.

• 4.7.2017  20:49

Běžně se asijské tvorbě spíše vyhýbám, ale tady jsem ráda, že jsem to neudělala. Od začátku až do konce jsem byla přilepená k obrazovce a čekala. Vyklubal se z toho krásně dojemný příběh, který mě na konec dostal k slzám. Herci zahráli na výbornou a hudba to nádherně doplnila. Film rozhodně doporučuju.

• 30.6.2017  23:50
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Dokonalost sama. Seriál jsem si ihned zamilovala. Prostředí kraváťaků nemělo chybu a propracovaný příběh do puntíku u kterého jsem se ani na chvilku nenudila. Mike mě okouzlil prvním vstupem na scénu a to samé Harvey. Donna je prostě Donna, tu si oblíbí každý a to i Rachel. Hlášek nespočet tudíž nehrozí, že by se člověk za díl aspoň jednou nerozesmál nebo aspoň neuchechtnul.

• 30.6.2017  22:24

Po skončení filmu jsem si pomyslela, co jsem to právě viděla za slátaninu. Film byl tak přeslazený a přikreslený, až to není možné. Dialogy, teda když zrovna nějaké probíhaly a nemlčeli jak dvě paka (...), byly nesmyslné. Maddy se s Ollym baví v jejích představách o nemoci, kterou má a v další scéně už všechno ví, aniž by spolu o tom vlastně vůbec mluvili? Dávám 2* hlavně za hudbu.

• 30.6.2017  16:16
    iBoy (2017)

Zajímavý nápad. Bohužel autoři nevyužili všechen potenciál, který námět nabízí, ale i tak mě film pobavil a zaujal.

• 29.6.2017  14:59

Nějak nevím, co si o tom mám myslet. Klub nafoukaných oxfordských kluků, co neustále chlastají a vedou "intelektuální" kecy. Nádech tradice mě nenadchnul natolik, abych si film pustila znovu.

• 27.6.2017  12:25

U filmu jsem se velice nasmála. Jen nevím, jestli to bylo kvůli dialogům, které často nedávaly smysl nebo u Andulky a její neskutečné blbosti. Konečná postelová scéna a scény Mildovy maminky neměly chybu.

• 19.6.2017  22:34

Dostala jsem přesně takový film, jaký jsem chtěla. Ani po skončení se mi nechtělo uvěřit, že už je konec. Skvělé herecké výkony podtrhují neskutečný příběh plný lidskosti.

• 19.6.2017  22:32
    Whiplash (2014)

Skvělé hudební drama. Ten nápor, co musel Andrew vydržet od Fletchera. Myslím, že Simmons si zasloužil Oscara oprávněně. Zahrál to dokonale.

<< předchozí 1 2