DoctorWhite

Občan ČR

Twitter: 73

2 body

• 30.8.2019  22:12
    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)

Chtěl jsem dát 4*, ale musíme zvednout skóre. Upozornění pro vykastrované býky: Jedná se pouze o recesi.

• 24.5.2017  20:40
    Pixely (2015)

Pořád nechápu, co se tolika lidem nelíbí na tak úžasném filmu. Je krásně natočený a někteří si pomocí filmu určitě vzpomenou na staré dobré hry.

• 24.5.2017  20:37

Museli jsme čekat 3 roky na pokračování a dočkali jsme se a je to pecka. Největší frajer z filmu je Groot. Tento film je určitě jeden z nejlepších od Marvelu. V roce 2020 nás čeká další díl a také se mají objevit v Avengers 3, takže jsme je rozhodně neviděli naposled.

• 29.4.2017  10:08
    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)

Tento pořad by se neměl jmenovat Snídaně s Novou, ale Zničte si snídani s Novou...

• 28.4.2017  21:37
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Hraní v tomto seriálu je víkendová záležitost.

• 29.3.2017  14:53
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Jde vidět, že lidi to už přestává bavit, a tak tam pošle pár lidí, aby zahráli magora největšího kalibru... Co třeba takový ajťák Karel...

• 26.3.2017  19:48
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

TV Znova a Prima by se měli opravdu zamyslet nad tím, co vysílají, protože ztrapňujou celou ČR. Tohle je další katastrofa. Prosím, nedívejte se na to, jinak zešílíte.

• 23.3.2017  13:49
    Inferno (2016)

No...musím říct, že jsem čekal něco lepšího. Ani Tom Hanks to nezachránil. Film jsem v kině nestihl a nelituju toho. Název mě napřed zaujal kvůli mapě Inferno ve hře Counter Strike. Trailer nevypadal vůbec špatně. Ale ten film je prostě špatný.

• 22.3.2017  20:53
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Na starou českou klasiku se Sovákem se nesmí zapomenout. Je to celkem vtipné a řekl bych, že je to nejlepší český seriál.

• 22.3.2017  20:49

Skvělý film ze světa Harryho Pottera, který se odehrává v New Yorku. Myslím, že to byl dobrý nápad, udělat změnu s prostředím. V druhém díle by měl být Brumbál. Také doufám, že Grindelwald bude mít více prostoru. V jednom z dílů bychom se mohli dozvědět, kdo ukradl hůlku v příběhu Tří bratří. Také doporučuji přečíst knihu v podobě scénáře.

• 17.3.2017  20:30
    Marťan (2015)

Ridley Scott nezklamal a vybral nejlépe možného herce, který úžasně sehrál roli Marka Watneyho. Film je vysoce originální. Efekty jsou úžasné, na Marsu do nich moc nezasahuje technika. Už je jen otázka, kdy se na Mars vypraví některý člověk ze Země.

• 18.2.2017  13:29
    Chutně a levně s Láďou Hruškou (TV pořad) (2014)

Pokud se chcete někoho zbavit - sousedky, tchyně, souseda - tak doporučuji. Ale pokud se nechcete otrávit, tak to nezkoušejte!!

• 18.2.2017  13:27
    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Naprostá kravina... Jediná dobrá scéna: Proklínám tě a proklínám i tvoje děti!!!

• 13.2.2017  19:10

Co všichni máte proti Milošovi?

• 13.2.2017  19:09

Doporučuji aby jste s kouřením počkali do 27 let a potom kouřili bez ohrožení. Miloš Zeman

• 13.2.2017  19:08

Tatíček Lenin říkal: "Učit se, učit se, učit se". Já, tatiček Zeman říkám: Napít se, napít se a nakonec se úplně zchlastat.

• 13.2.2017  19:06

Vysoce velký nadprůměr dnešních českých filmů. Od doby, co byly natočené Pelíšky, až do Anděle Páně 2 nevyšel žádný dobrý český film.

• 24.1.2017  19:09

Film se mi hodně líbil. Jediná věc, kterou bych vytknul je ta, že ze začátku je děj hodně uspěchaný. Bitva se jim hodně povedla, ale na scénu Darth Vader + světelný meč nic nemá, tohoto Darth Vadera jsme měli dostat v Episode III. CGI se jim též povedla.

• 24.1.2017  19:06
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Nesmrtelný Semir, tuny šrotu a létající auta. Super Krimi (komedio)nální seriál. Jsem zvědavý na nové díly.

• 24.1.2017  19:02
    Ulice (TV seriál) (2005)

Umíte si představit jak dlouhý je vesmír? Tak to zdvojnásobte a máte délku Ulice. Kravina, která se dá shrnout do 10 dílů. 5.9.2005 je nejhorší den - začátek ulice, nejhezčí den nastane, až skončí.

• 24.1.2017  18:59
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Takže se na to podívejme... špatný seriál nebo film na TV nova poznáte tak, že je tam málo reklam, ale jak dojde třeba na Iron Mana, tak je reklama každých 10 minut. Tento seriál se dá shrnout do několika vět: Tamti měli svatbu, tamti se pohadali a nakonec se rozvedli, potom tamten znásilnil tamtu a tamta ho nažalovala a potom se tamti co se rozvedli dali dohromady a potom se jim narodilo dítě, které nechtěli a potom ho zase chtěli a potom někdo nestihl přijet do nemocnice a zemřel, potom se tamti zase rozvedli a jejich děcko je začalo nenávidět a potom se opět usmířili a tamti zemřeli při nehodě a tamty kamarádky se pohádali atd.

• 24.1.2017  16:36

Tohle je nejlepší díl Harryho Pottera, protože má velice zajímavý příběh a krásné zpracování. Duel Brumbál VS Voldemort se povedl ze všeho nejvíce. Je jen trochu škoda, že tam toho museli celkem hodně vypustit, ale aspoň si to více lidí přečte.