Hrátky s čertem (1956)

Budovatelská éra, doba světlých zítřků ...Tohle byl však majstr štyk . Netradiční, ale i dnes úžasné !!

Potvora (2017)

Nedělejme si iluze, tyto typy člověka najdeme jak na straně ženské, ale tak i mužské. Jen málo filmů však udělá oběť z chlapa... Každý zamilovaný chlap by si tohle měl zažít ))  Posílí Vás to ))  SPOILER : Ten film mohl skončit perfektně, ale bohužel realitě dost vzdáleně...mohl slečnu nechat dokončit akci , poděkovat a vypakovat jí !! Bohužel skončil jak to většinou končí ! Šťastně ?    Jo dobrá oddechovka...  Jo a přátelé, vždycky jí může kopnout do zadku....Život jde dál !

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Hodinu jsem přetrpěl a rovnou napíšu, další naprosto zbytečný film těžící ze slávy předešlých ( tedy tak dvou...). Trend namlouvat si, že počítačem jde udělat vše a vykouzlit nádherný film zaslepil asi i všechny zde hodnotící uživatele. Jelikož nekoukám na tahle pc díla a nejsem poznamenán Marvelovkama jsem o to víc zhnusen tím, jak diváci přijali  tento trend.. NEROZUMÍM TOMU !  Chvála bohu. Tohle je na hony vzdáleno všemu co jsem na filmech miloval...Tolik  k filmařině. To ostatní je ztráta času. Trapné a zbytečné honičky, které pobaví jen zaostalé... H. Ford omlazený....ne nechci. Všechno v tomhle filmu je zbytečné....Tedy až na cameo John Rhys-Daviese....Bože pryč od toho...Děsí to stejně jako ten umělý čokl ve filmu Volání divočiny POMOC, tohle nechci ani náhodou !!

Neobvyklé příběhy - Muž z jihu (1979) (epizoda)

28.5.1983 23:30 na ČT UVEDENY V PREMIÉŘE DVĚ EPIZODY ( společně s Jako dvě hrdličky ) ....Dabing José Ferrer- Josef Větrovec

Střela z Východu (2021)

Příběh východoněmeckého motocyklového závodníka Ernsta Degnera, který na vrcholu studené války a na prahu dosažení své životní ambice vyhrát mistrovství světa uprchl s rodinou z východního Německa v srdceryvném útěku..

Good Old Czechs (2022)

Skvělé téma, skvělé osobnosti. Provedené amatérsky. Nedokáži si pomoci. Velké zklamání. Tohle mi naprosto nesedlo...Načetl jsem všechny knížky pana Fajtla...Tam to všechno je , tam to cítím. Tady ne. Mnohdy ani nerozumím... Jistě to dalo fůru práce a nezlehčuju to, ale za mě hrůza a slabota..

Babylon (2004) (pořad)

Krátký a nenápadný. Přesto úžasný !!

Vždycky zvítězit (1980)

Hele ona je to blbost, ale pobaví....Bez Clyda ani ránu ))

Železný stisk (1977)

Clint a jeho "policejní" filmy. Pokud je berete jako zábavu, je to paráda, pokud je začnete brát vážně...ne to nejde. Sakra to je Clint !! Ikona.Top zábava !