zorrra

okres Považská Bystrica
cestovateľ časom :-)

<< předchozí 1 2 3
    • 15.8.2018  22:37
    The Other Mother (TV film) (2017)

Bolo to dost ubohe a predvidatelne,ani tie herecke vykony nestali za nic,ale dve hviezdicky si zasluzi hlavna postava macochy( samotna macocha),lebo sa naozaj tvarila dost psycho..

• 10.8.2018  23:42

Toto bol totalny prepadak u nas...ziadna zabava,nemalo to poriadne ani ziadny dej,zaporak bol fakt hrozostrasny a normalne desivy,4-rocna dcera to psychicky nezvladala,ked sa chystal ist vykonat svoju "pracu" a celkovo,okrem peknej animacie,to nicim nezaujalo.

• 8.1.2018  22:52

Perfektný časozberný dokument, ktorý ukazuje, ako sa môžu meniť osudy ľudí a hlavne, že si treba užívať ten život, snažiť sa z neho vyťažiť, čo sa dá. Najviac sa mi páčilo to ich súžitie aj po "rozchode", každý svoja izbička pekne :-D Bolo úžasné sledovať Ruženku, ako sa menila, inak nádherná žena, bolo radosť sa na ňu pozerať a to som tiež žena. Po skončení tohto dokumentu ostal vo mne istý druh smútku, pretože práve na takýchto dokumentoch vidieť, ako neuveriteľne rýchlo plynie čas.

• 10.6.2017  16:29
    Chatrč (2017)

Čo sa týka samotného filmu ako čisto technicky len filmu, mne sa to páčilo. Pekná príroda, niektoré scény sa mi zdali také vyumelkované, ale fajn. Dokonca aj samotný hlavný predstaviteľ mi prišiel uveriteľný a reálne som si vedela predstaviť jeho bolesť. Čo sa týkalo deja filmu, tak katastrofa. Ako tu niektorí užívatelia píšu, ide až o fanatickú ideológiu kresťanstva, kde je nám doslova nútená Biblia a informácia, že Boh všetko vyrieši, Boh za nič nemôže, ale je stále s nami a bla bla. Ale povedzte mi, ktorý rodič je schopný tolerovať a odpustiť vrahovi svojho dieťaťa, lebo ten chudák ( vrah) to mal tiež v živote ťažké? Tak neskutočne ťažko sa mi na to pozeralo, pretože neznášam ódy na akéhokoľvek boha a po hodine som toho mala už naozaj dosť. Ísť na toto do kina, asi by som si hlavu trieskala za zbytočne vyhodené peniaze.

• 27.12.2016  22:12
    Amy (2015)

Úplne to zmenilo môj pohľad na ňu a odteraz asi prestávam čítať bulvár...

• 9.10.2016  14:04
    Pirko (2016)

Mne sa film páčil,ako bol natočený. Nie som ziadny odborník,jednoducho tie scény a zavery boli perfektné. Za to samotný obsah filmu bol šokujúci, miestami az nechutný,niekedy som mala pocit,že si prijdu na svoje aj nejakí sadisti a úchyláci...ale ako povedala sesterka- na takú komédiu zabudneš hneď ,ale nad týmto budeš este dlho rozmýšľať.

• 26.8.2016  23:01
    Snovej (studentský film) (2016)

Bavila som sa :-D vtipné, svieže, držala som im palce, aj ked to nedopadlo nakoniec podľa mojich predstáv ;-)

• 17.7.2016  21:07
    Pelíšky (1999)

Čím dlhšie a častejšie to pozerám, tým to mam radšej a scéna za scénou mi príde vtipnejsia a vtipnejsia.

• 7.7.2016  23:28
    Zpackané operace (TV pořad) (2014)

Nuž, mňa to baví. Páčia sa mi jednotlivé "opravy" a niekedy fakt žasnem nad tými ľuďmi,čo tam vystupujú. Občas je to naozaj choré, ale to neznamená, že to nie je zaujímavé.

• 1.6.2016  16:47
    Mafiáni (TV seriál) (2015)

Pútavý, zaujímavý a hlavne mrazivý pohľad do slovenského podsvetia.

• 19.5.2016  22:31

Neznášam nemecké filmy,muž sa mi smial, že už som fakt klesla na samé dno filmového plátna, keď toto kukám a nakoniec sa tak do toho zapozeral, že skončil film ani nevedel ako. Mne sa to páčilo, teda na to, že to bol nemecký film. Plus sa mi páčila hudba,za mňa a muža 3*😃

• 1.5.2016  21:11
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Netvrdím, že je to nejaký zázrak. Ale tiež si nemyslím,že si to zaslúži také komentáre, aké tu prevládajú. Jednak ide o to podanie, začínam mať pocit, že keď sa nedá do komentu nejaká nadávka, tak to snáď už ani nie je "kuuuul"..ale tak budiz.. Niečím treba zaujať, že? Čo sa týka samotného programu..niektorí tu zrejme nepochopili, prečo sa na začiatku ukáže, kto bude čo imitovat. Je to preto, vážení diváci, aby sme videli akou premenou jednotlivý účinkujúci prejde a čo robí preto, aby to aspoň spolovice imitoval tak dobre, ako originál. Pre mňa je to celkom zábavné, aj tak v tej prasivej telke nič nejde a pri tomto sa človek aspoň zasmeje. Stále je to stokrát lepšie, ako nejaká,na desaťkrát obohrana platna Superstar a podobne. Niektoré premeny sú úplne top,práca maskerov je skvelá a hlavne, nikto sa nehrá na to, že vie neviem ako spievať. Za mňa 3*

• 30.4.2016  23:07

Mne sa to zdalo strašne neuveriteľné..proste, asi som si už viac zvykla na to,že v takýchto filmoch je akčný hrdina a nie hrdinka.. Ale dopozerala som to a preto tie 2*..

• 26.4.2016  15:24
    Naše děti (2014)

Ak by v tomto filme hrali známi herci, boli by niektoré dialógy natočené trošku inak, malý by to určite väčší komercnejsi úspech. Napriek tomu to však malo zaujímavú zápletku a ešte zaujímavejšie vyvrcholenie (wtf?!?),takže u mňa za 4*

• 1.3.2015  20:23

Katy Perry som mala vždy rada, myslím jej songy, naozaj to bolo ako povedala Adele v tomto dokumente- všetky jej pesničky na albumoch sú hity..no a páčilo sa mi, že v tom dokumente nebola len nablýskaná a dokonalá vkuse, ale že ukázala aj svoju normálnu a ľudskú tvár..

• 19.1.2015  20:04
    Nech mého muže! (TV film) (2012)

Ako hovorí môj muž- nemecké a kanadské filmy zo zásady nepozerám, lebo sú to najväčšie sračky :-) jedna hviezdička za šialené ksichty tej blondínky ..:-!

• 18.1.2015  19:59
    Princezna a námořník (TV film) (2001)

Určite to nie je taký film, ktorý by som si pozrela dvakrát. Ale nebolo to ani až také strašné. Páčilo sa mi, že to nebolo také len čisto romantika a neskončilo to happyendom hneď po príchode do Ameriky( lebo Amerika asi spasí vždy celý svet). Niekedy realita nie je taká rozprávková, ako si to ľudia vysnívajú. V každom prípade, určite by som nechcela žiť v žiadnej podobnej arabskej krajine.

• 11.1.2015  11:17

Po ôsmich rokoch som si pozrela opäť túto prednášku a uznávam, že sa už naozaj musíme aj my doma zobudiť a robiť niečo inak, pretože naše dieťa nebude mať onedlho kde žiť!

• 9.1.2015  23:35
    Miss Březen (2009)

Je to totálna kravina, ale na niektorých scénkach som sa tak nasmiala, že keď si spomeniem na dievča v buse, ako vypadne, tak ma až bolí brucho :-DDD Nečakajte žiadnu kvalitu a veľa ľudí tento film odsúdilo, že je trápny a neviem čo, ale poviem vám, niektoré scénky nenájdete v žiadnej inej dobrej komédii. Na taký oničom deň, keď sa vám nechce nad ničím rozmýšľať, je tento film ako stvorený.

• 9.1.2015  16:04
    Atlas mraků (2012)

Zaujímavý film, ktorý si však budem musieť pozrieť ešte raz. Ľudia potrebujú nádej, že po smrti sa všetko nekončí. Tam, kde sa zatvoria jedny dvere, tam sa otvárajú ďalšie.

• 1.1.2015  21:09

Človek pochopí tú vášeň, až keď si vyjde svoj prvý štít a zažije ten neskutočný pocit hrdosti a čarovné uvedomenie si vlastnej maličkosti v porovnaní s horami. V každom prípade, nešla by som do tohto, ale pozerá sa na to s otvorenými ústami a možno aj myšlienkou, že tí ľudia musia byť blázni, avšak majú svoj cieľ a vedia si ho splniť. U mňa aj za 10*.

• 23.3.2013  16:59
    Devítky (2007)

Dajak som nepochopila, o čom bol ten film. Celú dobu to bolo také, že zaujímave, ale ten koniec bol , podla mna, odveci. Ale hral tam Ryanko a tak sa oplatilo tak ci tak kukať. :-)

• 9.3.2013  10:40

joj, milujem tieto filmy, keď sa natočí druhé pokračovanie a je takmer rovnako dobré ako prvá časť. Toto je presne ten prípad, kedy mi je fakt jedno, ktorú časť si pustím, pretože pri oboch sa výbirne pobavím a zasmejem.

• 9.3.2013  10:37

Ooooh, drama queen Birdget :-)))) Ona je proste moja obľúbená postava. Tak troška sa s ňou stotožňujem a hlavne aj napriek všetkým veciam dokáže všetko zvládnuť. A humor u mňa na jednotku.

• 9.3.2013  10:34

No, nebolo to také zlé, len proste, to je taký film, ktorý si pozriete raz a stačí vám to. Mám rada romantické komédie a neviem...no nebol to ani priemer, ale dokázala som to dopozerať do konca, aj keď neznášam klišé bozkávačky na konic pred všetkými a ešte k tomu ľudia začnú tlieskať WTF!?!

• 9.3.2013  10:30

Taky priemerný horor, ktorý presne viete, ako dopadne, presne viete, kto je za všetkým, ale aj tak si ho pozriete, lebo sa chcete zo dvakrát zľaknúť.

• 9.3.2013  10:11
    Babovřesky (2013)

Zvládnem toho fakt veľa a už som videla veľa kravín, ale toto...toto je ako nejaký bastard, ktorý nevie, čo vlastne chce byť..to mala byť komédia, hra na dana browna, troška zabrdnutie alfreda hitchcocka, romanticko dramatická záplatka...proste zmes niečoho, čo nemalo ani pätu, ani hlavu...

• 13.9.2012  21:34

"Počul som, že ťa poštípala kobra" - "hej, zomrela do ôsmich dní :-DDDD Tak toto bolo nieco neskutočné. Nielenže som bola jediná baba v celom kine, ale tak dobre som sa nezasmiala na akčnom filme už dávno.Škoda, že tu nie je možnosť šiestich hviezdičiek.

• 1.9.2012  07:25

"Zvyšujem stávku. 200 eur na to, že nám budú robiť doprovod." Briliantné, dojímavé, vtipné a poučné! Kedykoľvek a kdekoľvek si pozriem zase.

• 1.9.2012  07:16
    Pevné pouto (2009)

Film bol v pohode, dobry napad podla mna, herci sa tiez dali, ale to len mne sa zdalo, ze to bolo take akesik rozvlecneee, proste zdlhave, ako keby som si slahla jointa, tak by ma to urcite zaujalo viac, ale takto v normalnom stave mi to prislo zbytocne dlhe.. Na obranu filmu, nenudila som sa, len prilis vela scifi na mna asi..

<< předchozí 1 2 3