zorrra

okres Považská Bystrica
cestovateľ časom :-)

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.9.2020  21:02

Toto by mal byť povinný dokument v školách. Desim sa toho,čo čaká naše deti. Niektoré výroky má zabili, pretože v nich bola ukrutna pravda. Sme poslednou generáciou,ktorá poznala,aké to bolo žiť bez mobilov a internetu.

• 17.9.2020  10:56

Mali by to premietať povinne v školách. Lebo tá naša dnesna mládež si vôbec neuvedomuje,ako veľmi sa rúti do záhuby. Parádne prepracovaný film,z môjho pohľadu možno aj dokument,ako veľmi nás/naše deti ovplyvňuje dnešná digitálna doba,kedy má každý potrebu zavesiť všetko na web a stráca sa klasicky sociálny kontakt. Smutné príbehy ponúkajú náhľad na rôzne,dnes veľmi aktuálne,témy medzi mladymi. Podľa mňa,pointy dobre vykreslené,aj keď tam boli určité zbytočnosti,aj tak stojí tento film za pozretie. Za mňa 4*

• 12.9.2020  20:51

Hneď po Moulin Rouge je to môj druhý najobľúbenejší muzikál. Krásne piesne,úžasný pribeh, nádherné farebné kostýmy,proste jedným slovom perfektne. Presne takto si predstavujem muzikál na úrovni.

• 7.9.2020  16:34

Pozeram sa na to,pretoze ma zaujimaju jednotlive zakroky a operacie,ako sa co robi a celkovo,ciastocne mi to pripomina Moju diagnozu,hlavne teda necenzurovane zabery. Tiez sa mi pacia vychytavky,ake nove pristroje existuju a podobne. Co sa mi nepaci je,ze samotna lekarka a sestra mi pripadaju,ako chodiaca reklama na plasticke operacie a pri doktorke mam dokonca dilemu,v akom pohlavi sa narodila...a tiez celkovo tie strastiplne pribehy. Proste mi to pride prilis velke hranie na city,pripadam si obcas,ako keby tak nemohol byt jeden obycajny clovek. Zas na druhej strame chapem,ze to je asi zamerom programu,takze uz to treba len strpiet.

• 3.9.2020  08:22
    Po životě (TV seriál) (2019)

Perfektne,satiricke,tie neuveritelne postavy,kazda nejakym sposobom strelena,"neuveritelne"zurnalisticke clanky ma polozili niekedy do kolien;) super pribeh,originalny v prelinani minulosti s buducnostou,kde vidiet obrovsky rozdiel psychike hlavnej postavy. Za mna 5*,je to take smutne,az je to ohromne komicke.

• 16.6.2020  23:04
    Veterinář z Bondi Beach (TV seriál) (2009)

Mam rada tieto typy dokumentov. Zaujimave pripady, mam rada aj tych veterinarov. Jedine,co mi vadi,je ten americky styl - neustale prestrihy cez pribehy,opakovanie tych istych pasazi a podobne.

• 10.6.2020  13:02
    Jexi (2019)

Mam velmi rada Adama a dokazem sa zasmiat aj na lacnych vtipoch,ale toto bola ozaj kravina. Nefungovalo to,cely pribeh bol stupidny,dokonca ani ta romanticka zapletka ma nejako nechytila a hlavne- ta neustale sa priblizujuca a oddalujuca kamera ma neskutocne vytacala!!! Jedna hviezdicka za Adama a druha za hudbu a to som este zhovievava.

• 15.5.2020  13:33
    Queer tým (TV pořad) (2018)

Ježíííš, toto doslova milujem a veru, nejedenkrát mi vyšla slzička.

• 1.5.2020  23:06

Veľmi príjemne natočená road movie po slovensky, vial z toho pozitívny feeling, dokonca to bolo miestami aj poučné ( vidíš nejaký rozdiel medzi oceánmi? Sú úplne rovnaké, to len ľudia robia rozdiely). Musím veľmi pozítivne ohodnotit aj zábery, niektoré boli neskutočné... za našu rodinu určite 5*, keby sa dalo, dáme aj 10:-)

• 29.4.2020  21:50
    Tenkrát poprvé (TV seriál) (2020)

Prekvapivo milý seriál, zaujímaví herci a celkovo, veľmi dobrý dojem z prvej série. Na konci série som mala slzy v očiach. Oceňujem humor, naozaj pobavil a tiež veľké plus za Paxtonovu sestru :-) Teším sa na druhú sériu.

• 9.4.2020  14:34

Milujem túto rozprávku, lebo je pozitívna a akokoľvek by som mala nepríjemný deň, viem, že toto je film, ktorý mi vždy zdvihne kútiky úst. Rozprávka nielen pre deti :-)

• 28.3.2020  09:07

O Willovej smrti sa vynárajú najrôznejšie podozrenia a Beth sa všetkými možnými spôsobmi snaží získať ďalšie informácie. Addy sa Colette zverí s tým, čoho sa bojí.

• 28.3.2020  09:05

Po škole kolujú rôzne fámy o Willovi a tiež informácie o jeho minulosti. Beth dá Colette pokoj a snaží sa zistiť, čo vie Addy.

• 28.3.2020  09:04

Addy sa začína rúcať svet, keď si uvedomí všetky následky svojho nočného stretnutia s Colette. Tá neprestáva vyžadovať od svojej mladej priateľky oporu.

• 28.3.2020  09:03

Cestou na regionálne preteky hustne napätie. Beth si pripadá opustená a Addy sa čím ďalej, tým viac zaplieta do Colettiných sietí.

• 28.3.2020  09:02

Regionálne preteky sa blížia, takže Colette tlačí na tím a je zase trochu vo svojej koži. Nekľudom zmietaná Beth má nočné mory. Willovi prasknú nervy a vybuchne.

• 28.3.2020  08:59

Pre Addy, Beth a Colette má večierok veľmi rozdielnu dohru. Rozpory v ich rozhodnutiach nakoniec spôsobia nešťastie pri tréningu.

• 28.3.2020  08:58

Beth usporiada pre tím večierok v pochybnom moteli. Udalosti ale naberú nečakaný spád a Addy musí urobiť ťažké rozhodnutie. Colette a Will stratia všetky zábrany.

• 28.3.2020  08:57

Beth sa v rámci boja o moc nechá na parkete vyprovokovať a rozpálené dievčatá sa potom musia trošku schladiť. Zdieľané tajomstvo upevní náklonnosť Addy ku Colette.

• 28.3.2020  08:55

Colette má strach, že Beth prezradí, čo videla v lese. Zároveň naviaže bližší vzťah s Addy a vnesie tak medzi najlepšie kamarátky hádky a spory.

• 28.3.2020  08:54

Beth neznáša novú trénerku Colette Frenchovú hneď od začiatku- veľmi dobre totiž vidí, že je hrozbou pre jej postavenie v tíme i v jej priateľstve s Addy.

• 23.3.2020  15:59

Az na niektore plackovite sceny,ktore mi prisli umelo vytvorene,to bolo super. Celkovo milujem vizazistov,to,co dokazu s makeupom,takze toto bola moja srdcovka. Tesim sa z vitaza,myslim,ze si to zasluzil(a).

• 18.2.2020  21:33
    Láska je slepá (TV pořad) (2020)

Zaujimavy experiment,pacia sa mi tie namotavky medzi ucastnikmi a velmi rada by som verila tomu,ze je to skutocne tak,ako to tam je prezentovane. Ktovie,ako by to vo svete vyzeralo,keby sme sa vsetci takto zoznamovali,aj ked tu je to samozrejme totalne vyhrotene ( ludia zatvoreni v jednom dome,vytrhnuti z reality,bez medii,telefonov,v podstate nic neriesia,len sami seba). V kazdom pripade,mna to zaujalo a tesim sa na kazdu dalsiu cast ( pripade seriu),ktora pride.

• 23.1.2020  21:30

Super film, konečne po dlhej dobe romantická komédia, ktorá ma nezačala v polke nudiť a ktorá má chytila za srdce. Tá pesnička na konci o Keanu Reevsovi bola pecka :-))))

• 21.1.2020  22:44

Bolo to vtipne,bolo to zaujimave a casto som si spominala na serial Queer as Folk,moj najoblubenejsi serial. Mam rada gay komunitu a nevadia mi niektore sceny. Pre prudernych to asi nie je,ale ja som si tuto jazdu uzila a drzim palce skutocnym ligotavym krevetam;)

• 17.1.2020  13:59

Dosť nechutná časť, zasiahla ma citovo hlavne dejová línia so ženou v kóme...

• 17.1.2020  13:57

Pekný diel a zaujímavá myšlienka. Keď sa človek zamyslí, tak čo je vlastne nevera? Je to fyzický kontakt s niekým? Alebo je to písanie na čete? Alebo je to útek do virtuálnej reality s kamarátom, ktorý skončí zaujímavo? Pozeranie porna a odmietanie reálneho partnera? Minimálne tieto otázky ma napadli pri sledovaní Striking Vipers..Odporúčam, za mňa 5*

• 17.1.2020  13:52

Taká rozprávka, ale malo to dobrú pointu. Veď o tom to je, že ľudia obdivujú často u tých všetkých "star" len image a ako sa prezentujú. Mnohých by veľmi vydesilo, keby vedeli pravdu a ako sa ten daný človek cíti alebo čo robí. Pekný diel, Miley Cyrus mám rada, hoci je teda exot riadny. Inak, aj ja by som chcela mať panenku, v ktorej by bolo moje vedomie, to by boli rozhovory na hodiny :-DDD

• 16.1.2020  13:53

Jeden z mojich najoblibenejsich pribehov z BM. Je to krasny obrazok dnesnej doby,presne je to o sekundach nepozornosti kvoli niecomu,co ani nestoji za to a ludia skutocne zabudaju,ako vyzera obloha a svet okolo nich. Toto ma chytilo za srdce.

• 1.12.2019  22:36
    Prime (2005)

Citlive a uprimne. Konecne film,ktory ma chytil za srdce. Za mna 4* a neskor mozno aj viac.

<< předchozí 1 2 3 4